Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

keşke ufak tefek şeyler olsa sağ kaşım yapıştı kaldıramıyorum ve acıyor ayrıca uyuşuk sol taraftaki et olduğu gibi duruyor nefes alamıyorum sol tarafta belirgingamze oluştu can bey son muayene de söylemişti zaten önemsememiştim ama ödemler gitikçe tuhaflaştı burnum.gamzeyi bile önemsemiyorum nefes almak istiyorum gripli gibi oluyorum bazen nefes darlığı çekiyorum arada. ayrıca burun kanatları faklı ama burun çatısı güzel.

türkiye ye geldiğimde en yakın zamanda can beyle görüşmek istiyorum.

son olarak ben iki ay önce ameliyat oldum

çok üzüldüm canım :KK43: umarım en kısa zamanda düzelir.

forumda deneme kısmı var oradan mesaj sayını doldurabilirsin albümlere bakabilmek için. ben can beye sadece doğal olsun dedim zaten. başka isteğim yoktu ona bıraktım :) sınıf arkadaşlarımın haberi yoktu, 2 gündür görüyorlar ama daha fark etmediler :) benim istediğim de buydu zaten. benim yüzüm çok küçük değil, o yüzden küçük bi burun yapmadı zaten can bey. ayrıca aynaya bakınca güzel ve yüzüme orantılı bi burun görüyorum :)

en önemlisi de bu zaten, yüzüne uyumlu bir burun olması.

Anladım canım tabi ben ayrıntıları bilmediğîm için tahmn ettim sadece..üzme sen kendini..şu anda can beye muayene olsan bile revizyon için nerdeyse 9-12 ay beklemen gerekecek..o yüzden sıkma canını..neyse ki can bey ilgili bi dr ne olursa olsun hastasının yanında.herşeyde bi hayır vardır öyle düşün:))inş en kısa zamanda çözülür sorun:)

Rabbim isteseydi ameliyatımda ,burnumda kusursuz olurdu.herşeyde bir hayır vardır.üzülmüyorum tek üzüntüm ve korkum ikinci bir ameliyat.çünkü ikiz bebeklerim ve başka rahatsızlıklarımda var fakat öncelik kaliteli nefes almaktı benim için o yüzden önceliğimi burun ameliyatına vermiştim.tabi kolay bir burun değildi burnum ama nefes almak ciddi anlamda çok önemli.

nefes almak için bir yıl beklemek işkence olacak.fırsatını bulduğumda en kısa zaman da can beyle görüşeceğim.

Kızlar Can beyin ameliyat ücreti ne kadar ? bir arkadaşım can beyi düşünüyormuş fiyatını merak ediyor bilgilendirirseniz sevinirim :KK34:

Merhaba kizlar,
2.ayimdayim ve burnumun bazi yerleri istedigim sekli almiyor. Burnumun asagi dogru kisminda hafif cikinti burnumu hala buyuk gibi gosteriyor.kalkikligi surekli indi zaten cok kalkik olmamisti zaten ama istedigim olmadi maalesef. 53.gunumdeyim cok erken oldugu icin can beyle gorusmeye gittim.onunda yorumlari benimle ayniydi durustce gozumu tirmaliyor dedi. Sen hic merak etme bu yola benimle ciktin bana emanetsin tekrardan duzeltme islemini yaparim dedi ben aglamaya basladim cok dolmustum cok uzuldu sisliklerin biraz daha inmesini bekleyelim 1 ay sonra gerekenleri yapilacaklari gorusuruz dedi. Suanda bana hak verdiginin rahatligindayim ve sabirla beklemeye aldim kendimi. Herkesin hersey yolunda gider insallah .napayim bunuda yasayacakmisim.

Çok üzüldüm inanki .... Bunu beraber düzelticek olmanız can beyin durumun farkında olması iyi... Bence düzelicek inan buna sadece sabır sabır sabır lazım... :KK43:

Çok üzüldüm inanki .... Bunu beraber düzelticek olmanız can beyin durumun farkında olması iyi... Bence düzelicek inan buna sadece sabır sabır sabır lazım... :KK43:

Bilmiyorum canim cok moralim bozuk bekliycem hemen yapilacak bi islem degil iyilesme surecindeyim bi daha bu yollardan gecmek :KK43:( keske duzelse.

Kızlaaar;
Aranızda burun içi dikişleri erimeyen,ya da dikiş aldıran var mı?Nasıl bir işlem merak ediyorum..Nisanın ilk haftası dikiş aldırmaya gideceğim :KK43:

Bilmiyorum canim cok moralim bozuk bekliycem hemen yapilacak bi islem degil iyilesme surecindeyim bi daha bu yollardan gecmek :KK43:( keske duzelse.

iga tatlım bozma moralini..Tabiiki zor,sıkıntılı bir süreç ama sonuç güzel olacaksa değer..Bu risk hepimiz için var, zamanla kusurlar ortaya çıkabiliyor..

Kızlaaar;
Aranızda burun içi dikişleri erimeyen,ya da dikiş aldıran var mı?Nasıl bir işlem merak ediyorum..Nisanın ilk haftası dikiş aldırmaya gideceğim :KK43:

Benimde erimedigini farkettim, suan tuzlu suyla temizliyorum...Agustos ayinda can beye ugramayi düsünüyorum, bakalim ne söyleyecek, belkide benim dikisleride alir ozamana kadar erimesse tabii...

geçmiş olsun benimde moralim bozuk önden yüzüme bakılacak gibi değil.doktorumda memnun değildi son görüşme de.bi sürü problem var.

dün fotoğrafımı çektim burnumun ucunde biraz düşüklük farkettim.

hiç memnun kalmadım.bence doktor sadece kemerli burunları toplayıp düzeltiyor.

bu arada beni merak edenler var ise albüm eklemiyorum eklemeyi de bilmiyorum ama özelden msn mi verebilirim.

Son düzenleme:
iga tatlım bozma moralini..Tabiiki zor,sıkıntılı bir süreç ama sonuç güzel olacaksa değer..Bu risk hepimiz için var, zamanla kusurlar ortaya çıkabiliyor..

Evet risk herzaman var cok haklisin bende hep bilincindeydim canim benim tsk ederim moralin icin :KK66:) basima gelince tecrube ettim.Ameliyat olmadan once ne kadar istiyorsam yine ayni sekilde istiyorum artik benim beklemekten baska yapicak biseyim kalmadi. Fistigim can bey nasil bir islem dedi dikisler icin herkesin olmuyor galiba erimedigi icin mi olucak yani.

Evet risk herzaman var cok haklisin bende hep bilincindeydim canim benim tsk ederim moralin icin :KK66:) basima gelince tecrube ettim.Ameliyat olmadan once ne kadar istiyorsam yine ayni sekilde istiyorum artik benim beklemekten baska yapicak biseyim kalmadi. Fistigim can bey nasil bir islem dedi dikisler icin herkesin olmuyor galiba erimedigi icin mi olucak yani.

Basit,klinik ortamda yapılacak bir işlemmiş..Anestezik bi krem kullanacak muhtemelen anestol adı..Benim hemen girişte erimeyen sert,rahatsız edici bi dikiş kaldı maalesef şeker :KK66:

Can kopal hakkında yapılan sayfalarca eleştiri neden silindi ki? 6-7 üyenin çok ciddi konular hakkındaki yorumları silinmiş. Bazı kişilerin sadece olumlu yazıları yazması/yayınlanması ile ne kadar bilgi edinilebilir ki dr hakkında

X