Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Slm kızlarr geçen gün can beye gittim çünkü sağ burun deliğimde et büyümesi vardı can bey sprey vermişti( rhinocort) 3 ay kullandım fakat geçmedi...gittiğimde 2. bir şok yaşadım, can bey burun deliklerimin ikisinde de ameliyat edilebilecek büyüklükte et olduğunu söyledi... Speyi kullanmaya devam et biraz daha olmazsa gel halledelim dedi.. ( Buarada verdiği sprey şuanda piyasada yok .. Dün aradım ulaşamadım can beye ..daha sonra tekrar arayacağım)

Daha önce burun etlerini küçülttüren varsa bana özel mesaj atarsa çok çok mutlu olurum arkadaşlar.

Son düzenleme:
Can Kopal gerçekten müthiş, alanında uzman ve işinin ehli bi doktor..şiddetle tavsiye ederim kesinlikle pişman olmazsınız..çok içten babacan bı adamdır kendısı.

selaam ehöö,

seninle yaklaşık aynı zamanlarda ameliyat olduk.ben ameliyat olmadan önce burun etlerim büyüktü.burun kanallarım dardı.onları hallettik.burun eti denilen şey aslında burunun içinde yapışkansı,jel kıvamında birşeymiş.nefes aldığında göremediğimiz mikropları ve içeriye giren havayı ayarlıyor.ama dikkatli küçültülmesi gerektiğini biliyorum.benim allerjik rinitimde var.oda burun etlerinin büyümesine neden oluyor.

bu arada nefes alışların nasıl tatlım. ?

ben ameliyat olalı bu cumartesi tam 5 ay olacak bende de aynı sorun var rahatlıkla nefes alamıyorum alerjik rinitim de var ve yaklasık 1 aydır hapşırık krizlerine başlamış bulunuyorum cumartesi can beyle görüşmeye gideceğim galiba bakalım bana ne diyecek

merhaba kızlar,can beye ulaşabileceğim çalıştığı yerin adresi ve telefonu varmı netden arattım farklı adresler çıktı.acil lazım lütfen

Bende aynen söylediğin gibibiliyorum buruniçi etlerdeviasyondanda olabiliyormuş sordum can beye yok değil fln dedi ... bu etler yararlıymış okuduğuma göre fakat küçülttürdükten sonra tekrar büyüyebiliyormuş... acaba kendiliğinden geçermi? hiç duymadım ama belki???
Yemek yerken rahatsız edebiliyor, özellikle burnumun sağ deliği tıkalı geliyor bana ... Nefes alırken zorlanıyorum ama ağzı açık uyuyacak kadar değil henüz ....

ben ameliyattan sonra hiç sol taraftan nefes alamadım.spreyde işe yaramadı.önden görüntüm kötü ve bazı sorunlarda var.

selam ehö, can bey benim burun etlerimi küçülttü durumumu seninle paylaşmak istiyorum ama özelden msj atamıyorum istersen mail adresini ver anlatayım

selam ehö, can bey benim burun etlerimi küçülttü durumumu seninle paylaşmak istiyorum ama özelden msj atamıyorum istersen mail adresini ver anlatayım

merhaba anakinn beni de bilgilendirir misin?bi ara koku da almadığını söylemiştin.bu ameliyattan sonra nasılsın?nefes ve koku alabiliyor musun ?burun şeklinde bir değişme oldu mu ?

abbeyroad harika görünüyorsunnn..bayıldım gerçekten..maaşallah sana da Can beye hakikaten bir fun club kurmak gerekicekk.. :))

ben de burun estetiği olmak istiyorum ve kesin kararlıyım ama doktor konusunda seçim yapmakta zorlanıyorum. Can beyin adını çok duydum çok iyi olduğu söyleniyor ama yaptığı burunları görmek istiyorum. Yeni üye olduğum için sanırım,fotoğraflarınıza erişemiyorum. Bana yardımcı olursanız gerçekten çok memnun olurum.

bazı arkadaşlar nefes alma sorunu olduğunu söylüyor bu konuda başarısız biri mi? yorumlara göre sadece şekile önem veriyor gibi.

bazı arkadaşlar nefes alma sorunu olduğunu söylüyor bu konuda başarısız biri mi? yorumlara göre sadece şekile önem veriyor gibi.

Benim ameliyat öncesi varolan nefes alma sıkıntım,sonrasında tamamen düzeldi..Ama evet, son zamanlarda nefes alma konusunda şikayetçi olan arkadaşların sayısı çoğaldı.

arkadaşlar benim için nefes almak çok önemli aslında onun için yaptırmak istiyorum ama yanında şeklini de düzelttirmek istiyorum Can bey bu iki konuda da iyi midir? başka doktor ile mi görüşsem. dokuz eylül hastanesi plastik cerrahi hakkında duyumu fikri olan var mı aranızdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…