dostluktan aşka...

prwn

Guru
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
12
0
49
merhaba arkadaşlar. sizce dostluktan aşka dönüşür mü ilişkiler ?

Canım burası bu sorunu yeri deil ama ben cvplamak istedim evet ben nişanlımla çok iyi arkadaştım hatta abi kardeş muhabbetleri oluyordu ama o bana bir gün benden çok hoşlandığını ve benle evlenmek istediğini söleyince herşey değişti ilk zamanlar zorlandım ama bir his devam ettirmemi sölüyodu şu anda Allah bozmasın birbirimizi çok seviyoruz Maşaallah ...

bu sorunun en ıyı cevabı sanırım bende :asigim:
erkek arkadsımla benım hıkayem cok ilginç gelişti. duyanlar bıle gulmekle saskınlık arası bısey yasıyo. o benım 14 yıllık arkadasım sırnaşık şey sevgılı anlamında deıl Şeniz
neyse şöyle özetlım ılk okul, orta okul, lıseyı hep aynı sınıfta okuduk ılk okuldan berıde sureklı didişiriz :dance: hatta unıversıtede bırlıkteydık ama yan sınıfımdaydı. aramızda ıyyıdı ama dostca hatta bı ara kanka olduk zaten ne olduysa o ara oldu 14 yıl sonra bırbırımıze asık olduk :asigim: bı bakıma cok guzel bısey cunku huyunu suyunu cok ıyı bılıyorum allah kısmet edersede askerlıkte sonra evlenmeyı dusunuyoruz a.s.

hangi Bölümde Konu Farkindamisiniz :))))

:)))
Ama canım dostluk>>>aşk>>>evlilik>>>kadın hastalıkları>>>Jinekoloji

Arkadaş daha en başında geleceeek, o da gelecek bi evlensinler yakında bölüme daha paralel gidecek.
Bu arada konuyu açan arkadaşım konu taşınmadan cevap vereyim hayatta herşey mümkün kalbin ne diyosa o olur hayatta..Sana göre mümkünse "mümkündür".Hatta bazen sana göre mümkün değildir "asla" dersin büyük konuşursun başına gelir.Aman asla "asla" deme.

X