Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

inanmıyorum sanaaaaaaaaaaa :KK30: :KK20: :KK22: :KK57:

aşağıdaki ifade senin için lunaaaa

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: $anigifasz.gif

ooo topiğimizde pazartesi bereketi olmuş maşallah sohbet dönmüş :nazar:

Evet bende öyle istiyorum :KK17:

Şimdi baktım da 2015 te 19 Temmuzda Ramazan Bayramı Bitiyor.

23 Eylül-27 Eylül tarihleri arasında da Kurban Bayramı var.

Bu tarihlerin arası komple bizim :KK9:

Hangi tarih olabilir acaba :44:

canım 5 eylül güzel bence 05.09.15 :KK16:
ben en geç 20 eylül 2015 te düğünüm olsun diyors-dum ama kurbana 3 gün kala olur mu ki :44:

Günaydınlarrrrr :KK3: :KK3: :KK3:

Nasılsınız lokumlarımm :KK17: :KK12: :KK12:

iyi akşamlar :KK3::KK3::KK3:
ben bugün makalemi teslim ettim huzurluyum :21:
sen nasılsın canım

benim ailem birlikteliğimiz onaylamıyor :KK50: mezhep farkından dolayı :KK50: tek düşündükleri "elalem ne der" :KK50: yoksa sadece isimde farkımız var yani, onun da ailesinin de benden ve bizimkilerden hiçbir farkı yok yaşam tarzı bakımından

üzüldüm ya bu duruma :KK14: umarım ailen yumuşar çok sorun etmez de yuvanızı kurarsınız :26:

merhaba güllü lokum geldi kabul ederseniz tabi :KK52::) :KK3:

meraba güllü lokuma da bayılırımm :KK56::KK56:
hoşgeldin :)

selam kızlaaaaaaaaaaar bende gelim mi :KK31:
meraba prenses buyur hoşgeldin :KK71:

hoşbuldummm:)) lokumm sen ne okuyosun ne makalesi bu bende çok çektim de ondan soruyorum :KK9::KK9:

hukuk okuyorum lunamoon Türkiyeden ve Avrupadan yüksek mahkeme kararları değerlendirmeyle ilgili bir makalem yazmam gerekiyordu da çok zorlandım ödevde

bugün son gündü teslimde teslim ettim

daha iki ödevm daha var ya :KK14:

sen ne okudun/okuyorsun?

hukuk okuyorum lunamoon Türkiyeden ve Avrupadan yüksek mahkeme kararları değerlendirmeyle ilgili bir makalem yazmam gerekiyordu da çok zorlandım ödevde

bugün son gündü teslimde teslim ettim

daha iki ödevm daha var ya :KK14:

sen ne okudun/okuyorsun?

vaovv güzelmişşş :nazar::nazar::nazar:
ben iktisat okudum, çeko yüksek lisans yapıyorum şu an tezim kaldı :KK1: yüksekte bi sürü makale yazdım oy çürüdüm resmen psikolojim bozuldu :KK43:( iş hukukundan, eşitlik ilkesinden ve ab hukukundan bi sürü şey yazmam gerekmişti :KK53::KK53: oyh Allah kolaylık versinn:KK30::KK30::KK30:

vaovv güzelmişşş :nazar::nazar::nazar:
ben iktisat okudum, çeko yüksek lisans yapıyorum şu an tezim kaldı :KK1: yüksekte bi sürü makale yazdım oy çürüdüm resmen psikolojim bozuldu :KK43:( iş hukukundan, eşitlik ilkesinden ve ab hukukundan bi sürü şey yazmam gerekmişti :KK53::KK53: oyh Allah kolaylık versinn:KK30::KK30::KK30:

yüksek lisans yapıyorsun demek ne güzel :KK9:
tez yazmak istemediğim için ödev yapmak istemediğim için yüksek lisanstan vazgeçtim

yıldım yaa yıldım yeminle :KK53:

bu arada luna ve moon ikisi de ay demek mi:)

yüksek lisans yapıyorsun demek ne güzel :KK9:
tez yazmak istemediğim için ödev yapmak istemediğim için yüksek lisanstan vazgeçtim

yıldım yaa yıldım yeminle :KK53:

bu arada luna ve moon ikisi de ay demek mi:)

belki ilerde fikrin değişir :)) okul bittikten sonra 1-2 sene dinlenirsen istersin bence :)

evet ikisi de ay demek :KK17::KK17:

hehe ilginç ve güzel bi nick olmuş :)

yok yaa evleneceğim ben ne yüskek lisansı :KK53:
çocuk bakacağım :KK53:
Allah nasip ederse :KK17:

hayırlı olsun şimdiden :)) ne zmana düşünüyorsun? ben de evlenecem daha tezimi yazmadım :KK53: belki doktora da yaparım sonra psikolojim düzelirse tabi :KK1::KK1:

hayırlı olsun şimdiden :)) ne zmana düşünüyorsun? ben de evlenecem daha tezimi yazmadım :KK53: belki doktora da yaparım sonra psikolojim düzelirse tabi :KK1::KK1:

oy oy maşallah ben hukuk öğrencilik hayatımda bıktım valla her şeyden ilerisini düşünmüyorum öyle avukat olacağım işte yeter :KK1::KK1:

en geç 1.5 yıla olur heralde düğünüm diye düşünüyorum canım
şu okul bi biteydiii :KK14:

sen de nişanlısın düğün yakın mı:)

bende daha ne söz ne nişan var :KK53:

oy oy maşallah ben hukuk öğrencilik hayatımda bıktım valla her şeyden ilerisini düşünmüyorum öyle avukat olacağım işte yeter :KK1::KK1:

en geç 1.5 yıla olur heralde düğünüm diye düşünüyorum canım
şu okul bi biteydiii :KK14:

sen de nişanlısın düğün yakın mı:)

bende daha ne söz ne nişan var :KK53:

hayırlısı olsun canım :) :nazar:benimde kısmet olursa bi aksilik olmazsa eylül gibi olacak ama bilmiyorum :26::KK25:

olur olur hepsi ne olup bittiğini anlayamazsın :KK31:
:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

X