Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

ooo topiğimizde pazartesi bereketi olmuş maşallah sohbet dönmüş :nazar:

canım 5 eylül güzel bence 05.09.15 :KK16:
ben en geç 20 eylül 2015 te düğünüm olsun diyors-dum ama kurbana 3 gün kala olur mu ki :44:

iyi akşamlar :KK3::KK3::KK3:
ben bugün makalemi teslim ettim huzurluyum :21:
sen nasılsın canım

Evet kuzum 5 eylül güzel ama cumartesiye denk geliyor :26: Ama en geçte 5-6 eylül olmalı çünkü balayı var birde. Balayından dönünce 1 hafta sonrası kurban bayramı. Bence en geç düşüneceğimiz tarih olmalı bu. Hayırlısı olsun diyelim inş yerler tutulmadan bis tutarıssss :KK17:

Aslında ben bunları yazarken bişey daha düşündüm :44: Gerçi hep düşünüyorum ama neyse :KK37: Şimdik 4 eylül cuma günü kınam olsa, 5 eylülde nikahımız kıyılsa, 6 eylülde düğünüm olsa sizce nasıl olur ?

Nişanlımla konuştum da düğünde nikah olayını. Düğünümüzü yapacağımız salon önemli dedi. Bazıları sırf vakit geçsin diye oyalıyolar dedi ben düğünümün öyle 1 saatinin bekleme ıvır zıvırla geçmesini istemiyorum dedi :26: Oda haklı. Nikah memurları ayrıca akşam düğününe gelir mi :26: Ben hiç denk gelmedim de sorayım dedim :18:

Bende iyiyim kuzucum sen nasılsın ?

Oooo :KK23: ödev teslim edilmiş. O zaman Lokumumla keyifli bir sohbet edebilirisss :KK12:

Evet kuzum 5 eylül güzel ama cumartesiye denk geliyor :26: Ama en geçte 5-6 eylül olmalı çünkü balayı var birde. Balayından dönünce 1 hafta sonrası kurban bayramı. Bence en geç düşüneceğimiz tarih olmalı bu. Hayırlısı olsun diyelim inş yerler tutulmadan bis tutarıssss :KK17:

Aslında ben bunları yazarken bişey daha düşündüm :44: Gerçi hep düşünüyorum ama neyse :KK37: Şimdik 4 eylül cuma günü kınam olsa, 5 eylülde nikahımız kıyılsa, 6 eylülde düğünüm olsa sizce nasıl olur ?

Nişanlımla konuştum da düğünde nikah olayını. Düğünümüzü yapacağımız salon önemli dedi. Bazıları sırf vakit geçsin diye oyalıyolar dedi ben düğünümün öyle 1 saatinin bekleme ıvır zıvırla geçmesini istemiyorum dedi :26: Oda haklı. Nikah memurları ayrıca akşam düğününe gelir mi :26: Ben hiç denk gelmedim de sorayım dedim :18:

Bende iyiyim kuzucum sen nasılsın ?

Oooo :KK23: ödev teslim edilmiş. O zaman Lokumumla keyifli bir sohbet edebilirisss :KK12:

Canim niye cumartesi olmasin dugun asil cumartesi olmasi daha iyi olur ertesi gun tatil olacak cunku
Nikahla dugunu ayni anda yapin bence
Benim gittigim dugunlerin hepsi oyle oldu neredeyse
Nikah memurlarina belli bi ucret oduyorsun aksam da dugun salonuna gelip kiyiyor nikahi
ve oyle oyalama filan olmuyor hatta memur geliyor sizi beklyor yani
Sonucta ekstra parayla geliyor
Ya da oglen nikah aksam dugun yapabilirsiniz oyle de yapiyorlar
Nikah salonunda verdikleri tam saatte nikah basliyor ve 20 dk suruyor sadce

Cuma kına cumartesi oglen nikah aksam dugun olabilir
Ya da cuma kına cumartesi aksam dugun ile nikah beraber olabilir :KK16:

kızlar şunun tatlına bakın kendisiyle akşamdan beri aşk yaşıyorum :KK16::KK30:

Eklentiler

• $sehrazat_hunkar_tk_37b.jpg
    $sehrazat_hunkar_tk_37b.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 33
almadık canım okan şimdi bakmaya çıktı yine :)
off ben buna bayıldım ama fiyatta bayıltıcı 5.500 :KK9::KK15:
ama valla aşık olmazsa bu diye tutturcam
ama satış yeri istanbuldamış

ya cok hosmus gercekten canım fiyat olarak da pahaliymis aslinda
İyi dusun derim :KK31:

Gozunle gormeden alma derim pembeden sıkılabilirsin :KK31:

ya cok hosmus gercekten canım fiyat olarak da pahaliymis aslinda
İyi dusun derim :KK31:

Gozunle gormeden alma derim pembeden sıkılabilirsin :KK31:

beyaz istyorumm :KK70: ama bu benim aklımı çeldi :KK70:
şimdi farklı model resimleri gelir :KK70:
hem beyazı nevresim perdeyle pembeye ve farklı renklere çevirebilirm sıkıldığmda:KK12::KK15:
contury tarz var muhteşem oda 6.000 çok pahalı yahu

Son düzenleme:
Aileler tanıştı?

cidden cok sevindim :KK16:

Darısı başıma :KK53:

Daha aileler tanismadi canim ama annem yazın tanısma olur eylulde de nisan olur diyor o nedenle boyle belirledik yani
Sevgilim de tamam dedi

Yani annem sevgilim ben babam takiliyoruz yemege gidiyoruz filan
Annemle onun annesi tanisti

Babalar da birbirini uzaktan taniyor ama oyle resmi bi tanisma eve davet olmadi yani

beyaz istyorumm :KK70: ama bu benim aklımı çeldi :KK70:
şimdi farklı model resimleri gelir :KK70:
hem beyazı nevresim perdeyle pembeye ve farklı renklere çevirebilirm sıkıldığmda:KK12::KK15:
contury tarz var muhteşem oda 6.000 çok pahalı yahu

Ben de country istiyorum dedigin gibi cok pahali bakalim ne olacak
Ama oyle guzel avangard modeller var ki onlara da hayir demeyebilirim
Senin gosterdigin model gibi :)

X