Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

hadi bakalım çabucak gelir inş yaaa cazgırlık yaptın mı orada :KK1:

senden başka evli yok şu an canım :)
kız bende söz de yok nişan da yok hehehe :)

öyle olacak sanırım beraber hazırlık yaparız artık :)

Yaptım biraz :KK1: Dedim 'benim sağlığım söz konusu iki hafta sonra gelecek diye diye kaç oldu bu' dedim. İptal ettirecektim açık yeşil var hemen gönderiyoruz deyince tamam dedim. Saçlarımı da kızıl yaptım ya zaten mavi renk olmazdı yeşil güzel dururdu :)

bu arada evlenme teklifini de okudum şimdiii, ne romantik olmuş öyleeee :KK16: kıskandımmmmm :KK53: :KK37:

İçin rahat olsun, zaman geçiyor, bak biz 168le başladık 136 ya düştük bile, 32 gün geçti ama çok da bişey anlamadım bile ben, sadece ilk hafta biraz zor geldi o kadar :21:

Bizim de inşallah asker dönüşü yazın bi isteme ve söz olur bakalım, nişan da şubat tatilinde olabilir, düğün de 2015 yazına :nazar: tabi önce evlenme teklif etmesi gerek yoksa asla olmaaaaz :KK53:

ben de evlenme teklifi bekliyorum haaalen :KK31:

Çok şükür ben atlattım o dönemleri.. Hele nişan düğün arası koşturmaca.. Birşey anlamıyorsun :KK9:

Sevgili var mı sevgili :KK1:

uuu kapı gibi çizelgemi görmüyor musun tatlım
5 yılı doldurmuş bi ilişkim var :KK16:

mutlu olmana çok sevindim canım hep mutlu ol inşallah :KK16:

Yaptım biraz :KK1: Dedim 'benim sağlığım söz konusu iki hafta sonra gelecek diye diye kaç oldu bu' dedim. İptal ettirecektim açık yeşil var hemen gönderiyoruz deyince tamam dedim. Saçlarımı da kızıl yaptım ya zaten mavi renk olmazdı yeşil güzel dururdu :)

oooo kızıl saç yeşil göz :KK51::KK51::KK51:
çok severim kızıl saçı yaa :)

bu arada evlenme teklifini de okudum şimdiii, ne romantik olmuş öyleeee :KK16: kıskandımmmmm :KK53: :KK37:

İçin rahat olsun, zaman geçiyor, bak biz 168le başladık 136 ya düştük bile, 32 gün geçti ama çok da bişey anlamadım bile ben, sadece ilk hafta biraz zor geldi o kadar :21:

Bizim de inşallah asker dönüşü yazın bi isteme ve söz olur bakalım, nişan da şubat tatilinde olabilir, düğün de 2015 yazına :nazar: tabi önce evlenme teklif etmesi gerek yoksa asla olmaaaaz :KK53:

Seninki de kısa dönem o zaman? mesleği ne? Hakkınızda hayırlısı olsun canım.. 2015 deyince ne kadar uzak geliyor dimi? :)
Darısı başına tatlım, umarım seninki daha güzel teklif eder.. Çok romantik, hiç anlamıyorum valla o fikir benim adamdan nasıl çıktı :) normalde çok az öküzlüğü vardır ama bu kadar inceliği beklemiyordum ben de :) Allah kavuştursun canım..

ben de evlenme teklifi bekliyorum haaalen :KK31:

uuu kapı gibi çizelgemi görmüyor musun tatlım
5 yılı doldurmuş bi ilişkim var :KK16:

mutlu olmana çok sevindim canım hep mutlu ol inşallah :KK16:

oooo kızıl saç yeşil göz :KK51::KK51::KK51:
çok severim kızıl saçı yaa :)

Bende çok sevdim bu rengimi :) Korkuyodum güzel olmaz diye açık buğday tenliyim teyzem falan karartır seni kızıl dedi hiçte öyle olmadı tam tersi daha açtı. Albüme koydum gördün mü bilmiyorum cnm :KK17:

Seninki de kısa dönem o zaman? mesleği ne? Hakkınızda hayırlısı olsun canım.. 2015 deyince ne kadar uzak geliyor dimi? :)
Darısı başına tatlım, umarım seninki daha güzel teklif eder.. Çok romantik, hiç anlamıyorum valla o fikir benim adamdan nasıl çıktı :) normalde çok az öküzlüğü vardır ama bu kadar inceliği beklemiyordum ben de :) Allah kavuştursun canım..

kısa dönem canım, evet En Büyük TÜRKİYE şubatta gitti işte aşkerim :KK16:

evet çoooooooooook uzak geliyor, ama bu yazdan sonrasını sözlü/nişanlı olarak geçirsek o bile bana müthiş mutluluk vereceeeek :KK16:

Hele ki okuduğum, dinlediğim onca aptal tepkiler de cabası. zaten sinirlerim bozuk, aç kalmışım. Sevgilime sardı onunla da kavga ediyoruz...

sevgilinle ne oldu canım ya hayırdır
az kaldı gitmesine iyi olun ya :KK31:

Bende çok sevdim bu rengimi :) Korkuyodum güzel olmaz diye açık buğday tenliyim teyzem falan karartır seni kızıl dedi hiçte öyle olmadı tam tersi daha açtı. Albüme koydum gördün mü bilmiyorum cnm :KK17:

aaa hemen bakıyorum canım aslında görmüştüm ama çok dikkat etmedim eski bi fotonu koydun sandım
sana yakısır tabi güzele ne yakısmaz :)

aaa hemen bakıyorum canım aslında görmüştüm ama çok dikkat etmedim eski bi fotonu koydun sandım

Ya çalışıyo ya bu, çıkınca yazardı her gün, bugün yazmadı tepem attı...
Zaten gerginim işte. İyi falan olamıyoruz. O gergin ben ondan gergin...

Hihihi teşekkür ederim o senin güzelliğinn :KK16: Neler yapıyosun bakalım cnm beni konuştuk hep :nazar:

Ay canım kızıl mı oldun sen? ben de 2 yıldır kızıl saç kullanıyorum, çok fazla akıyor, gerçi bu son boyattığımda pek akmadı ama çok sıkıntılı bi renk..
Açık tenliysen çok iyi gider, ben de beyaz tenliyim.. Gözlerin ne renk canım?

kısa dönem canım, evet En Büyük TÜRKİYE şubatta gitti işte aşkerim :KK16:

evet çoooooooooook uzak geliyor, ama bu yazdan sonrasını sözlü/nişanlı olarak geçirsek o bile bana müthiş mutluluk vereceeeek :KK16:

Ayy canımm.. :) bekleyen güzel günler var, insan sabah mutlu uyanıyor, hayalini kurduğu gerçekleşmesi mümkün şeyler... ne kadar hoş..

Hele ki okuduğum, dinlediğim onca aptal tepkiler de cabası. zaten sinirlerim bozuk, aç kalmışım. Sevgilime sardı onunla da kavga ediyoruz...

Onun aklı kalmaz bende ya. Gamsızdır biraz. Şimdi ona da sinirliyim ya sallıyorum bol keseden...

cık cık cıkk :KK20: çok yanlış hareketler bunlaaar :KK20:

sevgilin askere gidince şu an yaptığın tirpler için çooooook pişman olacaksınnn :KK20:

yapma derimmm :KK19:

tecrübeeeeeyle sabit :KK51:

Hihihi teşekkür ederim o senin güzelliğinn :KK16: Neler yapıyosun bakalım cnm beni konuştuk hep :nazar:

yorumumu yazdım fotona bak bakalım :)

napayım canım bu aralar biraz bunaldım yaa dönem ödevleri filan.. bir de sınavlar yaklaşıyor... :KK14:
benim canım gezmek tozmak boş boş takılmak istiyor :111:

yaa kuzum niye yazmamış acaba bi işi mi çıkmış unutmuş mu?
kız benim herif ne işe giderken haber verir ne işten cıkınca

bin kere derim haber et diye bin kere de haber etmeyi unutur
amaaan kafaya takma ya giderayak kötü olmayın :KK31:

Ay canım kızıl mı oldun sen? ben de 2 yıldır kızıl saç kullanıyorum, çok fazla akıyor, gerçi bu son boyattığımda pek akmadı ama çok sıkıntılı bi renk..

Ayy canımm.. :) bekleyen güzel günler var, insan sabah mutlu uyanıyor, hayalini kurduğu gerçekleşmesi mümkün şeyler... ne kadar hoş..

Evettt kızıl oldumm :)) Henüz 9 gün falan oldu boyatalı her ay boya istiyormuş sanırım ne yapalım boyarız artık :KK1: Ben bazısına göre beyaz tenliyimi bazıları açık buğday diyo ben çözemedim :KK1: Gözlerim açık kahve doğal hali ama lens kullanıyorum gri renk koyu yeşil gibi duruyor :)

onun gergin olması normall, sen alttan alacaksın artık kuzummm, adam hiç bilmediği bi yere, hiç bilmediği adamların yanına gidecek, kolay mııı :KK20:

ben de kızılım, ben deeeee :KK37:

yorumumu yazdım fotona bak bakalım :)

napayım canım bu aralar biraz bunaldım yaa dönem ödevleri filan.. bir de sınavlar yaklaşıyor... :KK14:
benim canım gezmek tozmak boş boş takılmak istiyor :111:

yaa kuzum niye yazmamış acaba bi işi mi çıkmış unutmuş mu?
kız benim herif ne işe giderken haber verir ne işten cıkınca

bin kere derim haber et diye bin kere de haber etmeyi unutur
amaaan kafaya takma ya giderayak kötü olmayın :KK31:

Okul hayatı zor yahu inşallah çok iyi notlarla atlatırsın :KK16: Sorma benimde canım acayip gezmek istiyor ama adam akıllı arkadaşım yok annemle geziyorum arada :KK31:

Okul hayatı zor yahu inşallah çok iyi notlarla atlatırsın :KK16: Sorma benimde canım acayip gezmek istiyor ama adam akıllı arkadaşım yok annemle geziyorum arada :KK31:

benim de öylee ya annem de olmasa napardım bilmiyorum Allah annelerimizi başımızdan eksin etmesin :KK31:
öyle gezecek adam bulamayınca ben de tek başıma geziyorum :KK1:

X