Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

ankaradanım :) sen ne burcusun kii google dan bakmaya üşendim burcuna :KK1:

yaaa burcunun cok güzel yanları da var ama senin :KK16:

düşünecek bi 6-7 ayımız var ne de olsa :KK1: sindire sindire karar veririz her şeye :KK1:

ve aleykum selam mascara hoşgeldin :KK71:

hoşbuldumm
nasılsınızz :KK31:

ankaradanım :) sen ne burcusun kii google dan bakmaya üşendim burcuna :KK1:

yaaa burcunun cok güzel yanları da var ama senin :KK16:

düşünecek bi 6-7 ayımız var ne de olsa :KK1: sindire sindire karar veririz her şeye :KK1:

ve aleykum selam mascara hoşgeldin :KK71:

Hiç iyi özelliğini göremedim :KK1: Bazen öyle saf oluyorum ki :KK53:

hoşbuldumm
nasılsınızz :KK31:

yapmam gerken ödev var ama yapmıyorum :KK53:
onun dışında iyiymm:KK31:

benim de ödevim var üşeniyorum yapmaya offf :KK14:

Hiç iyi özelliğini göremedim :KK1: Bazen öyle saf oluyorum ki :KK53:

çok güzel çok tatlı çok iyi kalpli oluyosun mesela :KK16:

Aa ben de Ankara'da yaşıyorum.. Babam buralı..
Annem Aydın'lı.. Biraz orada biraz da burada geçti hayatım.. Akrep benim burcum.

hm hadi ya :) akrep burcu hmmmm akrep tipik özellikleri neler bu burcun

Ayyy çok mutlu oldum ama benn :KK16: O senin güzel bakmandan kaynaklı bencee :KK54:
Ama aslan kadını mesela çok dik duruşlu olur kolay kolay laf söyletmezler falan :KK1:

nalet gitsin ödevlere:KK53:
Aanladım kuzum yaparsın ya daha vardır yatmana :) Bende iyice uykucu şirin oldum bugün bi kalktım saat öğlen 3 olmuş :KK52:

yok ya erkenden uykum geliyor
dün ssaat 11 buçukta uyku moduna girmişim ama hala benimkine mesaj atma derdindeyim:KK52:
annem yazıp yollamışım aşkım yazacağıma :26:
sen uyu bence daha fazla sapıtmadan beni annen sanmaya başladın yazmış
tabi ben bunları sabah görüyorum:KK60::KK60:

Valla pek sevilen bi burç değil.. Bütük kötü özellikleri bize vermişler..
fesatlık mı ararsın, azgınlık mı ararsın, dedikoduculuk mu? :KK70: Okudukça bu hangi yılandan bahsediyor diyorum haha :)
Sevgilim de ben de akrebiz :)

Tanıdığım tüm balıklar egosuz ve çok arkadaş canlısı gerçekten.. Ve elleri de açık oluyor.

Hımmm şimdik bende öyleyim vs diyip kendimi övmeyeyim :KK1::KK1: Duygusal bi film izleyeyim günlerce etkisinden çıkamam hep ağlarım ve başıma hep kötü şeyler geleceğini düşünürüm :KK30:

Hımmm şimdik bende öyleyim vs diyip kendimi övmeyeyim :KK1::KK1: Duygusal bi film izleyeyim günlerce etkisinden çıkamam hep ağlarım ve başıma hep kötü şeyler geleceğini düşünürüm :KK30:

Hahaha canım benim :) kıyamam. Ben burçların karakter üzerine etkilerine çok inanıyorum vallahi.. Gerçi benim burcumun öne çıkan özelliklerine bakınca, pek iyi bir profil çıkmıyor ortaya ama, yine de akrep gibi hissediyorm :)

nalet gitsin ödevlere:KK53:

yok ya erkenden uykum geliyor
dün ssaat 11 buçukta uyku moduna girmişim ama hala benimkine mesaj atma derdindeyim:KK52:
annem yazıp yollamışım aşkım yazacağıma :26:
sen uyu bence daha fazla sapıtmadan beni annen sanmaya başladın yazmış
tabi ben bunları sabah görüyorum:KK60::KK60:

Hahahaahhhh :KK9::KK9: Eyvah bea erkenden uykun gelmiş :KK1: Ben şu sıra ' teen wolf' dizisine takmış durumdayım onu izliyorum bi kaç bölüm :KK8:

Ayyy çok mutlu oldum ama benn :KK16: O senin güzel bakmandan kaynaklı bencee :KK54:
Ama aslan kadını mesela çok dik duruşlu olur kolay kolay laf söyletmezler falan :KK1:

:KK54::KK54:

Valla pek sevilen bi burç değil.. Bütük kötü özellikleri bize vermişler..
fesatlık mı ararsın, azgınlık mı ararsın, dedikoduculuk mu? :KK70: Okudukça bu hangi yılandan bahsediyor diyorum haha :)
Sevgilim de ben de akrebiz :)

ahah koptum yaw :KK52::KK52::KK52:
keller körler birbirini ağırlar iki akrep birbirine iyi gelir heralde :KK52:

Hahaha canım benim :) kıyamam. Ben burçların karakter üzerine etkilerine çok inanıyorum vallahi.. Gerçi benim burcumun öne çıkan özelliklerine bakınca, pek iyi bir profil çıkmıyor ortaya ama, yine de akrep gibi hissediyorm :)

Lisede akrep arkadaşım vardı iyi kızdı damarına basmadığın sürece sakin ve ılımlıydı. Sinirlendiğinde sadece gözü bişey görmezdi :KK1: Ama akreplerin gözleri güzel olur derler doğruydu yani :))

X