Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

nasılsın dişiiiimm yeni gördüm yaa mesajlarıma pek bakmıyorum :26: ne oldu senin iş aileni ikna edebildin miii bende görüşmeyeli nişan koşturmacasındayım okuldan döndükten 3 gün sonra nişanım olacak nasipse biz yıllara yaydık resmen 1 sene sözlü kaldık 1 senee nişanlı kalacaz sonrası nasipse evlilik

meraba tatlım, iyiyim sağol sen nasılsın?
annem bu eylül-ekim de nişan yapalım diyor, babamı da alttan alttan yumuşatıyormuş
nişan tarihin belli oldu demek kolay gelsin kuzum ne hazırlıklar yaptın?
nişan nerede olacak evde mi mekanda mı?
siz sindire sindire yapıyosunuz her şeyi

Hoşbuldum tatlım napim çalışıyoruz işte iş güç.Aşağı yukarı o zmnlar olucak kesin bişey yok kendi aramızda belirlediğimiz tarih o canım :))

Kuzu alıntımı gormedin mi
Şunu yazmıstım
:

Anladım canım olur insaAllah sevgilin para biriktiriyor mu
Mesleki subaylık cok iyi denk gelmis yaa nerede yapıyor
:

baya sindire sindire canım hadi hayırlısı annen onayladıysa gerisi kolaayy sevdiğime saatini aldık,ayakkabımı aldık elbisemi giyer giymez beğendim bir tek askı olacak gitmeden askının birini bitirip gösterecekklerdi haftaya gidecem ses seda yok bakalım p.tesi arayacağım. nişan salonda olacak kuzum geriye sadece alyans kalıyor setide zamanında annesi alıp koymuş sanırım biraz sinir oldum ama yeni bir şey olmadığı için sevdiğimde beğenmezsen değişirsin sıkıntı yapma deyince bişi diemedim:26:

kızlar ya çeyiz topiğimi değişmek istyorum ama nasıl olur bilmiyorum hani herşeyi daha detaylı yazarak böyle biri o sayfada biri bu sayfada düzensiz görünyo napsamkiii :44::44:

Oo hazırlıklar baya baya tamamlanmıs hem zaten cok az kalmıs nişanına
Nişan bohcası yapıyor musunuz peki canım?
Alyansları şimdi alacaksınız, sözde ne taktınız yüzük olarak peki?
Bakalım benim nişan nasıl olacak, ben de mekanda yapmayı düsünüyorum

kızlar ya çeyiz topiğimi değişmek istyorum ama nasıl olur bilmiyorum hani herşeyi daha detaylı yazarak böyle biri o sayfada biri bu sayfada düzensiz görünyo napsamkiii :44::44:

Giriş te değişiklik yapabilirsin sadece canım
İlk msjını düzenle derle topla
Sürekli onu güncelle

mekandabelki yapmazdım canım ama söz nişan ayrı oldu düğünde seneye olunca dışarda olsun az hevesim gitsin dedim nişanda sevdiğim evlenme teklif ederken tek taş pırlanta almış onu taktılar canım ama ben gümüş renkli takılar sevmiyorum sariyada boyanınca olmazmış pırlanta olduğu için hayalimdi alyansla tek taşı takmak çok severdim ama tek taşım gümüş renginde olduğu için nişan olduğu an tek taşımı takmayacam o yüzden alyansı baya kalın almayı dusunuyorum

mekanda yap tabi canım hevesini al
hmm biz de söz de sadece tek taş evlilik teklifi yüzüğü takmayı düşünüyoruz canım sizin gibi
sonra da nişan için güzel bi çift alyans alırız diye düşünüyoruz

pırlanta aldı demek wuu

evet canım genelde öyle olur hiç sorma ya ama ben nefret ediyorum çıkartmak için gün sayıyorum desem yeridir bu arada bohça işlerine girmicez canım istemedim saçma buluyorum. boşuna da masraf

evet canım genelde öyle olur hiç sorma ya ama ben nefret ediyorum çıkartmak için gün sayıyorum desem yeridir bu arada bohça işlerine girmicez canım istemedim saçma buluyorum. boşuna da masraf

hmmm hadi ya, yakınlarda kuzenim nişanlandı-nikah yaptı filan erkek tarafıydık çok cici şeyler koyduk bohçaya ya pijamadır kıyafettir fln.. hatta kız aldığımız kıyafeti nikahta giydi

ben sevgilime bohça yapacağım yaa onun pijamadır, kıyafettir böyle şeylere ihtiyacı var :109:

hımm doğrudur tatlımda biz gereksiz bulduk ya herşeyimiz var çok şükür belki adet ama saçma geliyor bana istemedim düğün çarşısı yapsak yeter. kınayı bile saçma buluyorum 1 saatte evde yapıp geçiştirecem o derece her yerde bir sürü kadın bıcır bıcır bunaltıyor beni birde saçma gelmiştir kına geceleri bana bunalıyorum hep

gelin hanımımız nasıl istiyorsa öyle olsun her şey :109:
adetler bitmiyor zaten

2 ay 28 güne düşmüşüm

kızlar yüzüm çok kötü oldu aşkımda bakım seti sipariş vermiş ben çok kafama taktım diye
umarım geçer ya gelin olcam şu çeneme bak

2 ay 28 güne düşmüşüm

kızlar yüzüm çok kötü oldu aşkımda bakım seti sipariş vermiş ben çok kafama taktım diye
umarım geçer ya gelin olcam şu çeneme bak

geçer kuzum yaa stres yapma da daha da artmasın olmazsa cilt bakımna git ama stres yapma bu arada herşeyin çok güzel ama babetlerine aşık oldum ne kadara aldın pahalı bişi değilse ben kendim yapacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…