Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

ıyı olmaya calısıyorum yıne grıp oldum canım ya bogazım falan sısdı bır tarafdanda nısan hazırlıgı var

gunaydın canım gecmis olsun smdi stresten bunyen zayıf düsmüstür o yüzden hasta oluyorsundur
nisan hazırlıkları nasıl gidiyor? 2 ay kalmıs wuuuu :KK76:

gunaydın canım gecmis olsun smdi stresten bunyen zayıf düsmüstür o yüzden hasta oluyorsundur
nisan hazırlıkları nasıl gidiyor? 2 ay kalmıs wuuuu :KK76:

valla nısanlıgımı aldım canım tadılatı var ıste askı eklettırdım falan yarın veya cts gunu gıdıp alcam nısan ıcın cok bır hazırlık yok zaten evde olcak bır bohca alısverısıne cıkılıcak ayakkabımıda ozaman alabılırım herhalde nısanlıgımın etek boyu cok ıyı oldu bır gıydım tam benım boyuma gore bozulmamıs oldu etegı :KK1::KK12:

valla nısanlıgımı aldım canım tadılatı var ıste askı eklettırdım falan yarın veya cts gunu gıdıp alcam nısan ıcın cok bır hazırlık yok zaten evde olcak bır bohca alısverısıne cıkılıcak ayakkabımıda ozaman alabılırım herhalde nısanlıgımın etek boyu cok ıyı oldu bır gıydım tam benım boyuma gore bozulmamıs oldu etegı :KK1::KK12:

elbise hayirli olsun canım :KK16: bohca alısverisi keyifli olur :KK16:
evde yapilan nişan gördüm, evi cok guzel suslemisler dogum gunlerinde oldugu gobi cok hosuma gitti :KK16:
Siz evde ne yapmayi dusunuyorsunuz?

elbise hayirli olsun canım :KK16: bohca alısverisi keyifli olur :KK16:
evde yapilan nişan gördüm, evi cok guzel suslemisler dogum gunlerinde oldugu gobi cok hosuma gitti :KK16:
Siz evde ne yapmayi dusunuyorsunuz?

ya ıste nasıl suslesek suslemesekmı acaba abartımı olur dıe dusunuyorum kukuman kusu gıbı varmı tavsıyelerın canım

hatunlar nasılsınız neler yapıyorsunuz bakim muhabbetiniz bol olsunnn

ya ıste nasıl suslesek suslemesekmı acaba abartımı olur dıe dusunuyorum kukuman kusu gıbı varmı tavsıyelerın canım

Cok abartili olmadan susleyebilirsiniz canim
Mesela nisan elbisen ne renk ise o renkte susler kullanabilirsin
:KK16:

hatunlar nasılsınız neler yapıyorsunuz bakim muhabbetiniz bol olsunnn

Hosgeldin canim naber napiyorsun nisan tarihiniz belli olmus :KK16:

Merhabalar Yektacım iyiyiz sen nasılsın bakalım :KK31:

Soleil meraba canim :KK3: bn okulda oldugum icin pek yazamiyorum

Cok abartili olmadan susleyebilirsiniz canim
Mesela nisan elbisen ne renk ise o renkte susler kullanabilirsin
:KK16:

Hosgeldin canim naber napiyorsun nisan tarihiniz belli olmus :KK16:

Soleil meraba canim :KK3: bn okulda oldugum icin pek yazamiyorum

Hımm tamam tatlım sorun okul. Derslerini iyi dinle :KK68:

Hoşbuldum tatlım napim çalışıyoruz işte iş güç.Aşağı yukarı o zmnlar olucak kesin bişey yok kendi aramızda belirlediğimiz tarih o canım :)):KK1:

Anladım canım olur insaAllah :KK16: sevgilin para biriktiriyor mu :KK9:
Mesleki subaylık cok iyi denk gelmis yaa nerede yapıyor

Hımm tamam tatlım sorun okul. Derslerini iyi dinle :KK68:

Tenefüsleerde yazıyorum :KK9:
Bu okul biteydi de goreydim :18:

X