Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Yekta hem kiz hem erkek ismi olarak kullanilabiliniyo

sağol tatlımm yaa fıtrat meselesi bunlar aslında sen böyle ğelmişsin böyle gedir
ben de böyle gelmişim böyle gider

Doğru tatlım Bu arada erkek isim olarak Kayra ismini beğenirim. Anlamı da sanırım Allahın hediyesi mi neydi. Kuzenime isim düşünürken annem bulmuştu bu ismi beğenmiştik baya ama kuzenim kız olduğundan koymadık :)

evet güzel isim tatlımm
kuzenim aşırı milliyetçi olduğu için böyle alparslan, girayhan gibi isimler bulmamızı istiyor

ayy o ismi ben de seviyorum, hatta sevgilimle bebek hayalleri kurarken dedim "kayra" nasıl diye, verdiği cevap, "şarap markası o yaaa, olmaz" oldu

evet güzel isim tatlımm
kuzenim aşırı milliyetçi olduğu için böyle alparslan, girayhan gibi isimler bulmamızı istiyor

Hımmmm anladım kuzum Ben oğlum olursa adını orijinal koyarım ya değişik olur ismi fazla duyulmayan türden

ayy o ismi ben de seviyorum, hatta sevgilimle bebek hayalleri kurarken dedim "kayra" nasıl diye, verdiği cevap, "şarap markası o yaaa, olmaz" oldu

Hadi ya şarap markasıymış demek Allah allah Ben değişik isimleri seviyorum :)

Hımmmm anladım kuzum Ben oğlum olursa adını orijinal koyarım ya değişik olur ismi fazla duyulmayan türden

aman kuzum orijinal olacak diye saçma bir isim olmasın
sevgilim askere gitmek istemiyor ilk geceden bebek yapalım dedi dün hahaha
bundan 1 yıl sonra belki oturur senle isim düşünürüz hahaha
kuzenim 28 yaşında oğlu olacak
ben de peşinden gideceğim sanırım

David Beckham ın oğulları beni benden alıyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…