dönmeye başlayan 2009 mart bebekleri var mı

haklısın canım benim kuzenin kızıda çok zayıf ve hareketli babanesi bebeğin ayaklarını tutyo kızım zaten zayıfsın bide hareket edip kilo kaybetme diyeeezemuszemus

Benım kı 1 aydır emeklıyor :)

canım takvımımde de yazıyor 2 gun sonra 5 aylık oluyoruz. 7 Subatta dogdu benım kı 1 ay erken geldı..Ama zayıf oldugu ıcın cok hareketlı

canım benımkı dogdugundan berı ters yatıyor ama.. bırde benım oglanın herseyı erken.. alt dısı bıle cıkıyor su an. Doktor bu ay ıcınde cıkmıs olur kabarmıs gelıyor dısımız dedı.

cidden emekliyomu
gerçi bizim bi komşu vardı oğlu 6 aylık yürüdü bi oturmaya 1 tabak kısır yerdi 6 aylık bebk hayretler içinde bakardı herkes

benim kızda çok hareketli 10 gündür felan dönüyor
sonra kolu altında kalıyor baya bi uğrasıyor
geçen bizim yatağa yatırmıştım
bi baktımki yatağın bi ucundan taa öbür ucuna gitmiş
erken yürüyecek zannımca

benimki dönemiyo ama yüz üstü yatirinca emeklemeye calisiyo, simdilik sürünüyo öne dogru yakinda emekler herhalde

benimki ilk 2 aylıkken döndü ve düştü ( çok üzülmüştüm..dönmesini beklemiyordum bu kadar erken..benimki bu aralar yüzüstü durmaya taktı..uynaır uyanmaz yüzüstü duruyor beşiğinde..bide 3 gündür poposunu dikip kendini ileri veya geri ittiriyor kendini...sırtüstünden yüzüstüne tkrar sırtüstüne döne döne bayağı yol katediyor

derfne yan dönebiliyor yan sırt yan sırt yol almaya başladı.. yatağın ortasından kenara gelebiliyor.. daha bi dikkatlı olmak lazım...

eet dönüyo hemde nasl dönüyo birakdigim yerde bulamiyorum o yüzden hep tetik deyim bide simdi yeni yeni basladi arda otutturduumda öne dogru kalkiyo maslh ya ellerini tutuyorum masllh kalkabiliyo yattgi yerdn bendn desdek alarak

eet dönüyo hemde nasl dönüyo birakdigim yerde bulamiyorum o yüzden hep tetik deyim bide simdi yeni yeni basladi arda otutturduumda öne dogru kalkiyo maslh ya ellerini tutuyorum masllh kalkabiliyo yattgi yerdn bendn desdek alarak

Dun 2 dk mutfakda bulasıgımı yıkayayım dedım. Alı Tuna yıne yerde ortusunun uzerındeydı. Soylenmeye basladı. Bende tamam gelıyorum oglum bılmem ne dedım. Baktım soylenmesı arttı.
Gıtmıs duvarın dıbıne.. Daha da ıttırıyor kendını.. Kafası kıpkırmızı olmus.

abbowwww dönmek ne kelime fırıldak gibi hatunnn
trabzon da mindere yatırdım sırtüstü başıma geleceği bildiğimden sabah uynadığımda kızım halının üzerinde yüzüstü ellerini kemiriyordu :))))popyu kaldırıp kendini öe ittiriyor manyaqqq bir de kalkacakmış gibi hareketler yapıyor görmelisiniz zıpır hiç yerinde durmuyo kı.ında at var ondandır heueheueheuheeueheuehe

benim kız da desteksiz ilk olarak bugün döndü. ama bi kolu altta kalıyo tabiki. daha çıkaramıyo. e onu da halleder.bunları defterine kaydetmem gerekiyo ama çok birikti ya.(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…