Domestoslarınız bayatlamasın

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.965
30.205
60
Geçen gün kardeşim sesleniyor gel bir bak.Buzdolabini açmış :bak bu dolapdabir gariplik yoknu.Baktım baktım :yoo dedim musluk ovduğum domestos u bayatlamaması için buzdolabıın kapağındaki rafa yerleştirmişdim:)

He he eveeeettttttt buzdolabına boş boş bakman çok güzeldi gerçekten :) :)

unileverurunleridomesto.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
ELıFıM HANGı RENKTı SENıNKı
HAYIR AYRI AYRI HEPSı KUZUM KıMYEWı MADDE YANLIS OLMASIN BENCE HARıKA BıR FıKıR GıBı GELDı BANA SARI RENK ALIRSANDA KıLER DOLABINA KOYKı BULGURUMSU MERCÜMEKıMSı KOKUYU ÖNLEYıP LıMON FERAHLIGI KOKSUN BAKLıYATLARIN BEN BÖYLE GÖRDÜM BUNU UYGULUYORUM BÖYLE YEMEKLERDE Bı AROMA YAKALADIM SENDE DENE DUACIM OLCEKSıN ALLAH YARDIMCIN OLSUN
:roflol: :roflol: :roflol:

Geçen gün kardeşim sesleniyor gel bir bak.Buzdolabini açmış :bak bu dolapdabir gariplik yoknu.Baktım baktım :yoo dedim musluk ovduğum domestos u bayatlamaması için buzdolabıın kapağındaki rafa yerleştirmişdim:)

bazen dalgınlıkla olmadık işler yapıyoruzz :umursamaz:bundan sonraa dahaa dikkaatt elifimmm kendine acımıyosan kardeşine acı :roflol:

İlahi elifcim bayatlamış mı domestos :lepi: bende içi izmerit dolu küllüğü dolaba koymuştum dalgınlıkla sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
gayet normalmiş:)

:roflol: :roflol: :roflol:
çok hoşmuş.
benim de domestosla ilgili bir itirafım var...
domestosun güzel ülkemde ilk meşur olduğu yıllar. annem de almış ama daha adını doğru düzgün bilmiyor. annem alışveriş yapmış işte anlatıyor onu aldım bunu aldım. domates aldım, yeni gelmiş markete çok iyiymiş tertemiz yapıyomuş falan diye. hihoyyyt hihoyyyt

benim kafamçokkarıştı bakışlarımla sonunda heceleye heceleye do mes tos olduğunu öğrenmiştik.

daha dün akşam abimin dükkanının anahtarını buzdolabındaki yumurtalığa koymuşum :) sabah babam haber verdi :))))

X