Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

Elinizde varsa erken gebelik testi yapın bence sabah yoksa da normal testler için en azından adet gününü bekleyin

Slm aranıza yeni katıldım bende 28zünde klomen kullandım13cünde hastaneye gittim solda yumurtam 22mm oldu dr cok güzel dedi ovitrelle catlama ignesi vuruldum karından 5gün sonra test yaotım acilde 7cıktı gebelik şüphesi var dedi dün hastaneye drma gittim yumurtama baktı sagda caklamış cok güzel dedi aşıdan sonra beyaz akıntım oldu ve dünden beri karnımın altı gurulduyor ve sancı varkasıklarım agrıyor ara ara midem bulanıyor adet olcakmışım gibi sancı var ama ben gecen ay 29zunda regl gördüm daha regl günüme var karnımda hala sancı var sizce yardımcı olurmusunuz dr gebelige hazırsın regl günün gectükten 4gün sonra gel gebelik testi yapalım dedi

Bende krem gibi beyaz akıntı dediğin kasık ağrıları adet sancıları bel ağrısı ama hafifti
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin sana ve isteyen herkese inşallah 😇🤲
Benimde dun sabah yogun ve fazka sekilde kremsi beyaz akinti geldi gogus ucu hassasiyetim basladi 2gundur aciyo bata 7gun var bugun test yaptim negatif sanirim erken yaptim yada biseyim yok bazi belirtilerim var sanirim yaniliyorum

Benimde dun sabah yogun ve fazka sekilde kremsi beyaz akinti geldi gogus ucu hassasiyetim basladi 2gundur aciyo bata 7gun var bugun test yaptim negatif sanirim erken yaptim yada biseyim yok bazi belirtilerim var sanirim yaniliyorum
Erken daha test için en erken yumurtlamadan sonra 12. Gün çıkar canım

Merhaba kızlar bu ay femera kullandım. 14 gün önce kontrole gittiğimde. 3 yumurtam gelişmişti. 26 mm 21 mm ve 17 mm doktorum çatlatma iğnesi vermedi kendiliğinden çatlar dedi. Pko yum. Acaba yumurtam kiste dönüşür mü. Bu durumu yaşayıp yada duyan var mı?

X