Döllenme aşamasında ilaç kullanımı

Anladım canım. Çift mi yumurtladın yoksa

Amin çok haklısın 1 sene oldu bebeğimi kaybedeli şuan bizimde olmuyor eşimde de bende de bir sorun çıkmadı var demek ki bir zamanı çok istiyorum tekrar olmasını ama dularım hep ne zaman benim için hayırlısıysa ne zaman sağlıkla kucağıma alabileceksem o zaman olması yönünde

Hafif yanmalarda ev yapımı yoğurt çok iyi geliyor. Pamuğa yarım çay kaşığı ile bir çay kaşığı arasında koyuyorsunuz gece ped gibi koyduğunuzda yanmayı çok rahatlatıyor

Bazılarıda çok güvenilir yazmış ona bilemedim pco sorunlarında da genelde sürekli pik olabiliyor. Bu arada doktor randevun nasıl geçti
Bende pcos takibi önerildi geçtiğimiz aylarda ama bu ayın başındaki hormonlarıma göre şuan için pcos yok
Hepsi normale döndü. Pik çıkması için LH yüksek olması lazım ama benim 8 çıktı. Yani muhtemelen bana denk gelen testler hatalı.

Doktor randevum şuan için belirsiz. Çünkü şu aşamada ilaç her türlü riskli dedi. Fitil yazıcam ama o da riskli olur döllenme olduysa dedi. Enfeksiyon zaten tehlikeli dedi. Arada kaldı. Progesteron sonucum çıksın,duruma göre ilaç yazacak ya da bekleyeceğim.

Bence beklemişken regli bekle canım yumurtlamanın üstünden tam bir hafta geçmeden progesteron değerinde çok sağlıklı olmayabilir. Benim bildiğim de lh 20 felan olunca pikliyor.

Bence beklemişken regli bekle canım yumurtlamanın üstünden tam bir hafta geçmeden progesteron değerinde çok sağlıklı olmayabilir. Benim bildiğim de lh 20 felan olunca pikliyor.
evet daha 21.gün olmadığı için yine sıkıntı ama İşte merak
Enfeksiyon her şekilde sıkıntı dedi gebelik olduysa da.
İnşaAllah herşey çok gğzel olur moralim bozuk biraz
Rabbim yazdıysa herşey mümkün
O isterse enfeksiyon zarar verir
İstemezse kutu kutu ilaç içsem de birşey olmaz

Elbette zararı olur pamuğum kullanma şimdilik
Çok mu rahatsız oluyorsun, çünkü akıntı döllenmenin bir işaretidir, Allah korusun ilaçla kaybetme. Monurol şase var çok memnun kalmıştım ama gebelikte nasıl olur bilemedim

Evet doktor da Şuanlık kullanma dedi bekliyorum akıntı artışım var ama kokulu İşte

Aynen kuzum ben bi arkadaşımla aynı zamanda hamile kaldım benimki çok güzel ilerliyor hatta önde gidiyordu gelişimi. Arkadaşımın rahimde enfeksiyon vardı ciddi derecede, benim bebişin kalp atışı durdu bi anda. O enfeksiyon dan dolayı 7 aylık erken doğum yaptı ama bebişi kucağında. Nasip bu işler. Sadece biz şuan bi bebek düşünme sürecinde olduğumuz için istiyoruz ki herşey pürüzsüz olsun önümüzde engel kalmasın

Hadi ya bende çok çok az akıntı yok akıntı olmadan nasıl enfeksiyon oluyorum onuda hiç anlamış değilim

Evet doktor da Şuanlık kullanma dedi bekliyorum akıntı artışım var ama kokulu İşte
Sen de henüz hamile kalmadın di mi, ilk çocuğunu düşünüyorsun inşallah :) artık sayfalardan herkes birbirine aşina oluyor

İşte tam olarak bahsettiğim Rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin inşaAllah

merhaba mantar enfeksiyonu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…