Aile Planlaması Doktorun yanında çalışanlar da "okumuş cahil (!)" galiba?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
fiyatını bilen var mı bu meretin arıyorum bakıyorum yok

Biraz tuzlu ama 5 yıl %100 koruyor.

350 takma ücreti, 500 de kendisi.
Bende de en az bi sene koruyan bedava bi korunma yöntemi mevcut
Çocuk sahibi olmayı çok istemek ve bol bol cinsel ilişki
Bi senedir bu şekilde korunuyorum hiç memnun değilim, istediğim bu değil ama yüzde yüz korunma garantili

burası dişçi mi deyince çok biliyon sen,bu zekayla fazla yaşamazsın deseydiniz

Allah canını almasın
Inş. Boş kucaklarınız dolar

hay maşallah benim ki duysa bu kadar vereceğine otur doğur der
Benimki de der, ama kendi istemiyor. Onun için kabul edebilir emin değilim

onların verdiği cevapları doğru bulmuyorum, üslup yanlış fakat açıklayıcı olarak konuşabilirdiniz , telefon olduğu için sadece implant kısmına takılıp yanlş cevap vermişler sanırım.

Bekarken doktorun bizzat kendisi bekarsın sen dimi diye sorup evet bekarım dememe rağmen bunu mutlaka kullan fitil yazmıştı.Bu ülkede çoğu şeye şaşırmıyorum artık

Allah canını almasın
Inş. Boş kucaklarınız dolar

Benimki de der, ama kendi istemiyor. Onun için kabul edebilir emin değilim
Yok bizim kucak dolu da, 3 ay sonra 3 yaşına girecek.
Daha da dolsun, derdimize dert, sevgimize sevgi, uykusuzluğumuza uykusuzluk katalım istiyoruz

Bekarken doktorun bizzat kendisi bekarsın sen dimi diye sorup evet bekarım dememe rağmen bunu mutlaka kullan fitil yazmıştı.Bu ülkede çoğu şeye şaşırmıyorum artık
Hayda .. diyecek bişey bulamadım. Acaba aman bu bekar mekar, ilişkiye girdi düşüncesinde miydi öyleleleri uzaklastırılmalı

Yok bizim kucak dolu da, 3 ay sonra 3 yaşına girecek.
Daha da dolsun, derdimize dert, sevgimize sevgi, uykusuzluğumuza uykusuzluk katalım iatiyoruz
Ay ben de sanıyorum olmuyor inş olur ne diyelim
Belki prolaktin yüsektir, tiroid bezleri sorunlu? Belki de enfeksiyon baktırdın mı

onların verdiği cevapları doğru bulmuyorum, üslup yanlış fakat açıklayıcı olarak konuşabilirdiniz , telefon olduğu için sadece implant kısmına takılıp yanlş cevap vermişler sanırım.
Tane tane konuşuyorum ama hızlı konuşan ve yutanlardan değilim ki tabi olabilir, bilemedim. Ama tekrarlamaları garip

Hayda .. diyecek bişey bulamadım. Acaba aman bu bekar mekar, ilişkiye girdi düşüncesinde miydi öyleleleri uzaklastırılmalı
Valla bilmem ki bekarsın dimi diye sormasın o zaman.Sanki kızlık zarı alnımıza bakınca görünüyormuş gibi yazdı bana fitili anneme verdiydim ben de mantar olunca kullanmıştı ziyan olmadı.Ah ah evlenince bile aylarca bekar doladım bekarken ilişki yaşamak şöyle dursun

Ay ben de sanıyorum olmuyor inş olur ne diyelim
Belki prolaktin yüsektir, tiroid bezleri sorunlu? Belki de enfeksiyon baktırdın mı
tiroid yukselmis, 2 ay olacak ilaca basladim.
prolaktinden ben de süphelendim, 20 ay emzirdim , 10 ay da süt vardi goguslerimde, daha yeni gitti 3 ay olacak.
Baska sorun yok hersey normal, vakti gelince olur, saka yaptim ben yüzümüz gülsün diye az bi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…