Aile Planlaması Doktorun yanında çalışanlar da "okumuş cahil (!)" galiba?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ayyyy... Manavgatta birini buldum, jibekolog. Yapıyormuş ama 1500 ₺ istedi.

BINBEŞYÜZ TÜRK LIRASIIIIII 🤤

Bir de kanamayı durduğu için 4 ay sonra çıkartıran hastaları varmış 🙄

Ay gider kan veririm ne olacak 😂

Ayyyy... Manavgatta birini buldum, jibekolog. Yapıyormuş ama 1500 ₺ istedi.

BINBEŞYÜZ TÜRK LIRASIIIIII 🤤

Bir de kanamayı durduğu için 4 ay sonra çıkartıran hastaları varmış 🙄

Ay gider kan veririm ne olacak 😂

araştırdım biraz da bi doktor kendi sitesinde tercih etmediğini ve son 2 yıldır satışının da yapılmadığını yazmış :KK14:

fiyata da maşallah diyorum:KK57:

Ben de bir dermatoloğa operasyonun ingilizcesini söylemiştim, bir amacım yoktu operasyonun orjinal adı oydu. Hoca anlamamıştı. Türkçesini ifade edince “haaa o mu ? “ demişti. Cok da basitti... neyse nazikçe uzaklaştım.
üzücü şeyler bunlar ya çok eksikler

Ben de bir dermatoloğa operasyonun ingilizcesini söylemiştim, bir amacım yoktu operasyonun orjinal adı oydu. Hoca anlamamıştı. Türkçesini ifade edince “haaa o mu ? “ demişti. Cok da basitti... neyse nazikçe uzaklaştım.
üzücü şeyler bunlar ya çok eksikler
Uzaklaşman iyi olmuş ... böbrek diye karaciğeri alan cins olduğunu düşünsene bir de... sonuçta renk tonları birbirine yakın sayılır 🤦‍♀️

araştırdım biraz da bi doktor kendi sitesinde tercih etmediğini ve son 2 yıldır satışının da yapılmadığını yazmış :KK14:

fiyata da maşallah diyorum:KK57:
Ama bence de biraz doktorun kendisinden kaynaklı. Kadınların en rahat korunma yöntemi bence 🤔

X