Doktor-Mühendis olmuyor muymuş?

Astoria hanımcım senin durumun çok farklı. Sevdiğim bir üyesin,yazılarını da beğenirim. Bana da çok faydası oldu yazdıklarının. Troll bile olsan, gerçek bile olmasan umurumda olmaz. Yansıttığın karakteri seviyorum zira. Ancak üyemizin durumu farklı. Neredeyse her konusunda, bir üstünlük taslama, diğer meslekleri alttan alta aşağılama, hafiften bir kışkırtma görülüyor. Böyle olunca da fake olduğu gerçeği gözardı edilemiyor. He yine edilir, en nihayetinde benim hayatımda ne kadar yer kaplayabilir. Ancak arada boş vakitte böyle denk gelince insanın yazası geliyor efem :)

bana da fake diyen oldu ama genelde kendi hayatlarıyla kıyaslayıp "onun var bizim neden yokkk" diyenlerdi onlar. yazık kimin bebesiyse dedim geçtim. hiç kendi fotoğrafımı eklemedim hoş eklesem de googleda aratıp sosyal medya hesaplarıma giderlerdi anca. bu konu diğerlerinden farklı yani onun anlattıklarının doğruluğu filan değil kendisine ait olmayan fotoğrafları kullanması insanlarla alay etmesi herkesi sinir ediyor çünkü bildiğiniz dalga geçmek bu. kendimizle kıyaslamamıza gerek yok yani iki farklı olay.

Yalnız kızımız ilik gibiymiş maşallah :)))

Ilik ne kelime :)) inci tanesi mübarek.
Ayse kardesimizin beyaz kaşığı kadar olamasa da göz kamaştırıyor :KK70:

Ayse kardeşim Allah doktor arkadaşına başka dert vermesin ins. hata ettiysem özür dilerim yine banlanmak istemiyorum da :))

Saclarinla fazla oynuyosun sanirim boya vs.En son fotografin profil fotonsa kafanda sac kalmamis.Diger fonlu fotolarda bildigin gur saclisin.

bana da fake diyen oldu ama genelde kendi hayatlarıyla kıyaslayıp "onun var bizim neden yokkk" diyenlerdi onlar. yazık kimin bebesiyse dedim geçtim. hiç kendi fotoğrafımı eklemedim hoş eklesem de googleda aratıp sosyal medya hesaplarıma giderlerdi anca. bu konu diğerlerinden farklı yani onun anlattıklarının doğruluğu filan değil kendisine ait olmayan fotoğrafları kullanması insanlarla alay etmesi herkesi sinir ediyor çünkü bildiğiniz dalga geçmek bu. kendimizle kıyaslamamıza gerek yok yani iki farklı olay.

Benim ukraynalı arkadaşın sofrasına oturup iki gıdım gıda tüketme şansım olmadığı için bana fake diyen olmadı. Çok eziğim. Kaynanam biber dolması yapmış Türk sofrasında onu yiyeceğim.

Yahu öyle yorumlr var ki sanki Ayşenaz çok güzel ya da doktor diye kıskanılıyor da o yüzden inanılmıyor. Burada eski konularından biliyorum en alakasız mesaja tatlım sen benim profil fotoma baktın mı diye cevap veren bir üyenin açtığı konuların normalliğinden bahsetmeniz de abesle iştigal.

Astoria hanımcım senin durumun çok farklı. Sevdiğim bir üyesin,yazılarını da beğenirim. Bana da çok faydası oldu yazdıklarının. Troll bile olsan, gerçek bile olmasan umurumda olmaz. Yansıttığın karakteri seviyorum zira. Ancak üyemizin durumu farklı. Neredeyse her konusunda, bir üstünlük taslama, diğer meslekleri alttan alta aşağılama, hafiften bir kışkırtma görülüyor. Böyle olunca da fake olduğu gerçeği gözardı edilemiyor. He yine edilir, en nihayetinde benim hayatımda ne kadar yer kaplayabilir. Ancak arada boş vakitte böyle denk gelince insanın yazası geliyor efem :)

Teşekkür ederim. Benim aslında bu fake olayına isyanım geneldi. Kimin yazıp yazmadığına bakmadım. Yani şöyle söyleyeyim, tamam bu kızın koyduğu fotoğraflar kendine ait değil diyelim. Ortaya çıkınca rezil olacak olan kim, kendisi. Ama ya gerçek olsaydı? Yani burada bana da fake dendi, sassy'e de dendi. Konularda bunun olması çok yıpratıcı oluyor yani kendini anlatmaya çalışmak. Ben biraz empatik yaklaştım. Sonuç olarak sırf bu üyeye değil pek çok üyeye fake diye yaftalama yapıştırılabiliyor.

Yahu öyle yorumlr var ki sanki Ayşenaz çok güzel ya da doktor diye kıskanılıyor da o yüzden inanılmıyor. Burada eski konularından biliyorum en alakasız mesaja tatlım sen benim profil fotoma baktın mı diye cevap veren bir üyenin açtığı konuların normalliğinden bahsetmeniz de abesle iştigal.

Ben dediginiz sekilde yorum yapmadım ama konuları hakkında yorum yapma yada yapmama bize ait.
Seçim hakki bizdeyken fake fake sen fakesin evet öylesin demek sadece konulari uzatiyor.
Biri fake'sin sen diyor kiz kabul etmiyor sonraki konu yine ayni devam.

Fake ise yorum yapmayıp prim vermemek daha mantikli değil mi

Sikayet edip yönetime sorulabilir.
Yoksa suan kendisi erkek bile çıksa tamam der geceriz hangimizin hayati etkilenecek?

X