Doktor-Mühendis olmuyor muymuş?

Ayşenaz bence kimseye bir şeyler ispatlamana gerek yok, daha önceden de söylemiştim sana kendini biliyorsan, kendinden eminsen kimseye kendini kanıtlama mecburiyetin de yok. Bize burada doktoruz, mühendisiz diye madalya takmıyorlar sonuçta. Ama illa yok ben kendimi ispatlayacağım, fake olmadığımı cümle alem bilecek dersen, yaz bir kağıda Kadınlar Kulübü diye selfie çektir kurtul yani. Kaşık maşık boşver.

+1 diyeyim hemen.

Astoriacım ona da bir kılıf bulurlar ki. Bu işin sonu yok

Boşver o zaman. Fotoğraf falan atınca kendini ispatlamaya çabalıyormuşsun gibi duruyor. Burada da bana fake olduğumu falan yazan oldu, tınmadım ben bana ne yani. İsteyen inanmama hakkına sahip, ben konu açınca bana yardım edecekleri baltalamasın yeter yani. Fake olduğumu iddia edip özelden yardım talep edenlere hele hiçbir şey demiyorum, diyemiyorum.

Ayşenaz bence kimseye bir şeyler ispatlamana gerek yok, daha önceden de söylemiştim sana kendini biliyorsan, kendinden eminsen kimseye kendini kanıtlama mecburiyetin de yok. Bize burada doktoruz, mühendisiz diye madalya takmıyorlar sonuçta. Ama illa yok ben kendimi ispatlayacağım, fake olmadığımı cümle alem bilecek dersen, yaz bir kağıda Kadınlar Kulübü diye selfie çektir kurtul yani. Kaşık maşık boşver.
Aynı şeyi yazmışız. :KK45: Bence kimse burda kendini kanıtlamak için çarşaf çarşaf fotoğraf paylaşmak zorunda değil. O veya değil. Gizli gizli gezinen ne kadar sahte üyelik var biliyor muyuz? Benim yüzde yüz sahte olduğuna inandığım bir sürü üye var. Oladabilir yani. Adı üstünde sanal alem.

Aynı şeyi yazmışız. :KK45: Bence kimse burda kendini kanıtlamak için çarşaf çarşaf fotoğraf paylaşmak zorunda değil. O veya değil. Gizli gizli gezinen ne kadar sahte üyelik var biliyor muyuz? Benim yüzde yüz sahte olduğuna inandığım bir sürü üye var. Oladabilir yani. Adı üstünde sanal alem.

Yani burada dediğin gibi fake olduğu 100 m öteden belli çok eski üyeler var. Hiçbirinin konusuna gidip de "Sen fakesin tamam mıaaa" yazmadım, anca yeni üyelere yazıyorumdur "Off fake kokuyorsun trolleme" diye. Onun dışında gerçek hayatında başka bir meslektedir burada kendini mühendis olarak tanıtır, bana ne yani; o şekilde sanal hayatta mutlu oluyor, kendini öyle tatmin ediyor belki. Başkalarını yanlış bir şekilde meslek titrinin altına sığınarak yönlendirmiyorsa beni ilgilendiren bir durum olamaz.

Yine konum konuluktan çıktı ah çok üzülüyorum.
Anne ikna oluyor gibiymiş bu arada. Bu hafta sonu tanışmaya gelecek çocuk müstakbel kayınvalidesiyle.

Yani burada dediğin gibi fake olduğu 100 m öteden belli çok eski üyeler var. Hiçbirinin konusuna gidip de "Sen fakesin tamam mıaaa" yazmadım, anca yeni üyelere yazıyorumdur "Off fake kokuyorsun trolleme" diye. Onun dışında gerçek hayatında başka bir meslektedir burada kendini mühendis olarak tanıtır, bana ne yani; o şekilde sanal hayatta mutlu oluyor, kendini öyle tatmin ediyor belki. Başkalarını yanlış bir şekilde meslek titrinin altına sığınarak yönlendirmiyorsa beni ilgilendiren bir durum olamaz.
Bütün kimlik bilgileri doğru olup başına gelenler hayal ürünü de olabilir. Ki gördük öylesini de hikaye yazıyorum demişti sonra çıkıp. Aynen insanları kışkırtmasın, yanlış yönlendirmesin önemli olan o. Bir de tabi insanları salak yerine koyup galeyana getirmesin. Herkesin seferber olup yardımcı olmaya çalışıp sonunda üyenin sahte olduğunu öğrendiği durumlara çok kızıyorum.

Inanmayip fake fake diye diye konu uzuyor sadece

Diğer konusu da ayni sekilde kapanmış , yazık.
Fake olup da tecavüz konulu olay sallamamis.

Fake ise sonucunda kendi etkilenecek. Burada yorum yapınca hayatimizdan 10 saniye falan gidiyor sadece.

Edit: konuya da yorum yapayim bari banlanmiyayim bu yüzden . Olur olur. Ikiside prestijli güzel meslek. Mühendis doktor da olmayacaksa artik. Adam sanki belediye de temizlik iscisiyim demis gibi cok abartmis anne.

Inanmayip fake fake diye diye konu uzuyor sadece

Diğer konusu da ayni sekilde kapanmış , yazık.

Fake olup da tecavüz konulu olay sallamamis.

Fake ise sonucunda kendi etkilenecek. Burada yorum yapınca hayatimizdan 10 saniye falan gidiyor sadece.
Sanki doktorum da mayo clinicten teklif geldi gideyim mi diye soruyorum. Gayet normal bir arkadaşım için konu açmışım, arkadaşımın da uzaylı talibi yok mühendis talibi var.

Sanki doktorum da mayo clinicten teklif geldi gideyim mi diye soruyorum. Gayet normal bir arkadaşım için konu açmışım, arkadaşımın da uzaylı talibi yok mühendis talibi var.

Ayşenaz, görüp ciddiye alıp kendini ispatlamaya çalıştığın için konu bu kadar uzuyor. Yönetime bildir geç, yönetim de hoşlanmıyor konulara fake fake diye saldırılmasından. Fake olsa bile kişi hoş değil yani bunun yapılması, çünkü yönetim de gidip insanları arayıp TC kimlik numaranı ver bakayım demiyor. Fake olduğunu düşündüğünüz kişilere yorum yazmayın arkadaşlar, bu kadar basit. Hem kendinizi yormamış olursunuz, hem de polemiğe girmemiş olursunuz. Sıktı artık konuları fake fake diye 10larca sayfa uzatıyorlar, bir noktaya da varmıyor.

Plastik olur mu yemeği yapan arkadaşın Pek kaşık kültürü yok ahahahaha :halay:
Masadakş herkesi güldürdünüz
Eki Görüntüle 2211470

Ben bu mesajımı ciddiye alacağınızı düşünmemiştim.:KK70::KK70:

Tabi ki de burada kimliğinizi ispat etmek zorunda değilsiniz, benim de böyle ciddi bir talebim yok. Sonuçta hepimiz sanal, anonim kişilikleriz en nihayetinde. Form kurallarına aykırı bir durum olursa moderatörler tespit eder zaten.

Hanımlar,
şu fake iddialarının gerçekten tadı kaçtı artık, Aysenaz93 hayal alemindeki bir genç kızsa bile kapıma adamlar dayandı az sonra beni öldürecekler diye konu açıp trolleyen, toplumun bazı hassasiyetlerine dokunacak değerleri içinde barındıran konular açıp ortalığı karıştıran fake üyeliklerden çok daha masum bir hayal dünyası var en azından, sizlere saplantılı bir kişiliği mi var, hepinizi tek tek adresinde bulup tehdit mi ediyor?
Fotoğraf istediniz onu bile eklemiş, diyelim ki fotoğrafta ona ait değil, açtığı konular herhangi bir üyenin açıp soracağı standartlarda.

He ayrıca diyelim iddialarınız doğru, doktor da değil fotoğraftaki kişi de değil, konularına yazıp yazıp prim veriyor sonra da inanmıyoruz diyorsunuz, yazmamak da bir seçenek oysa.

Maksat Aysenaz93'ü savunmak değil, o da herkes gibi buranın bir üyesi, kimseden bir üstünlüğü de yok ayrıcalığı da, doktormuş, avukatmış, mühendismiş meslekleriniz bir ayrıcalık yaratmıyor sitede, isterseniz holding sahibi olun site kurallarına uymak zorundasınız.

Kaldı ki kendisine sitenin telefon numarası verildi, dilerse diplomasının görselini de atar ama bu bile yetmez size, kafanızda kodladınız bir kere fake diye, anca siteden tümüyle gidecek ki içiniz rahat etsin ya da sussun hiç yorum bile yazmasın, siz en temizi liste verin bize, kimler sitede kalsın kimler gitsin, kimler konu açsın, kimler yorum dahi yazmasın listesi.

Aysenaz93 siz de bunu sizi savunma olarak almayın lütfen, ara ara bazı üyelere yapılan fake ithamlarının devam konusu gibi oldunuz yalnızca, bugün siz yarın başkası bu hep aynı şekilde tekrar eden bir durum ve bizim dilimizde tüy bitti o kadar şüphede kalıyorsanız rapor edin üyeliği askıya alıp gerekli iletişimi kuralım demekten.

Yav siz hayatinizda hic mi guzel kiz gormediniz? Burada biz kendi aramızda bir güvensizlik yaşayıp temkinli davrandıgımız için kendimizi profil yapmıyoruz. Ben aramızda bir sürü güzel kadın oldugunu biliyorum. O nicklerin ardında neler var :) yani şimdi birimiz fotosunu profil yaptı diye niye bu insana inanasınız gelmiyor.. Ayrıca sanki doğaüstü mucizevi bir güzellikle karşılaşmış gibisiniz. Bu kadar inanmayacak ne var yani..

Ayrıca tıp okuyor olabilir bu da inanılmaz bir durum değil :/ Puanı yetmiş okuyor. Benim puanım yetmedi ben açıktan okuyorum. Hiç havalı değilim :/ ama okuyunca fena okurum hiç affetmem :))

Moralim bozuldu ozel uni. Tip fakultesi ucretlerini inceleyince. 35-40bin arasi ucretler gordum. E zaten nerdeyse bir o kadar harcadık 4 yıl dısarda okul okurken. Keşke özelde tıp fak. Okusaymışım :KK34: hukuk, tıp ve mühendislik kesinlikle parayla okunan bölümler olmamalı. Gecenlerde bir gelin aldik ozel uni.de hukugu para vererek okumus. Sonra agzina doluyor ki ben avukatim bıdı bıdı :ukala: hayir canim sen baba parasiyla sadece oylesine bir okul mezunusun iste.. sonuc olarak da evde oturuyosun ve kocadan para bekliyorsun. Bunu da acikca soyluyorsun ustelik :KK67: nasil bir avukatliksa artik evde yapiliyor :KK30:
şu özel de okuyanları kıskanma huyu bir bitmedi ya.yok baba parasıyla okuyormuşta yok hakkı değilmiş te bıdı bıdı.bazı özel okullar devletten kat kat daha kaliteli eğitim de ve hoca kadrosun da.bir çok ülkede unıversite eğitimi paralıdır hem aileler çocuğun doğumundan itibaren para biriktirir unıversite için.paralı da okunsa devlette de okunsa kendini iyi yetiştıren ıyı ınsan faydalı insan ilerici insan değerlidir .

Boşver o zaman. Fotoğraf falan atınca kendini ispatlamaya çabalıyormuşsun gibi duruyor. Burada da bana fake olduğumu falan yazan oldu, tınmadım ben bana ne yani. İsteyen inanmama hakkına sahip, ben konu açınca bana yardım edecekleri baltalamasın yeter yani. Fake olduğumu iddia edip özelden yardım talep edenlere hele hiçbir şey demiyorum, diyemiyorum.
acaba ben gerçek miyim bak şimdi kendimden bile şüphelenir oldum

acaba ben gerçek miyim bak şimdi kendimden bile şüphelenir oldum

Bir kişi yazmıştı bana öyle "fakesin sennn hep yakışıklı erkekler sana geliyo allah allah yaaa" falan yazmıştı oysa ben hiçbir sevgilim için burada "Çok yakışıklı yavvv bir o kadar da zengin Allah sizi inandırsın" falan yazmadım hatta eski sevgilim için ağlaya ağlaya kaç konu açtım buraya kimse de bana özenmemiştir yani herkes terk et terk et deyip duruyordu. 40 yılda bir biriyle tanıştım, onun heyecanıyla geldim buraya yazdım hurraaa sen fakesin. Fake isem yazma konuma kardeşim dedim meğer tek tek bütün konularıma yazan, "heyecanımı paylaşan" (!) bir üyeymiş bu ablamız. Benim bir lafımı kendi üzerine alınmış orada, ne yazmıştım hatırlamıyorum onun üzerine bütün konularıma fake fake yazmaya başladı, sonra üyeliğini iptal ettirdi.

şu özel de okuyanları kıskanma huyu bir bitmedi ya.yok baba parasıyla okuyormuşta yok hakkı değilmiş te bıdı bıdı.bazı özel okullar devletten kat kat daha kaliteli eğitim de ve hoca kadrosun da.bir çok ülkede unıversite eğitimi paralıdır hem aileler çocuğun doğumundan itibaren para biriktirir unıversite için.paralı da okunsa devlette de okunsa kendini iyi yetiştıren ıyı ınsan faydalı insan ilerici insan değerlidir .

Kiskanmak mi? Siz o olayi yanlis anlamissiniz. Ozelde bursuyla okuyabilir tabiki cok daha kaliteli vakif uni.leri var. Ama yaptigi tek sey baraji gecmek olup da bastirip parayi milletin girmek icin senelerce kafa patlattigi bolumlerde parayla okumak cok da normal degil yani. Ben tip okumak icin girecegim ilk binlere ama gelecek zenginin cocugu basacak parayi okuyacak oralarda :) Komiik. Cok komik. Aklima hakaret sayarim. Kiskanmakmis.. peh :işsiz: kiskanacagim en son kisi bile olamaz o insanlar. Hukuk okumus. Nerde? Binadan bozma universitelerde.. aman Allahim cok kiskandim cook :eek::KK49: Ne bicim pis kiskancim yahu ayip yani. hic kiskanilir mi oyle bi baltaya sap olamayıp da baba parasi yiyenler ne ayıp bana :63:

Bir kişi yazmıştı bana öyle "fakesin sennn hep yakışıklı erkekler sana geliyo allah allah yaaa" falan yazmıştı oysa ben hiçbir sevgilim için burada "Çok yakışıklı yavvv bir o kadar da zengin Allah sizi inandırsın" falan yazmadım hatta eski sevgilim için ağlaya ağlaya kaç konu açtım buraya kimse de bana özenmemiştir yani herkes terk et terk et deyip duruyordu. 40 yılda bir biriyle tanıştım, onun heyecanıyla geldim buraya yazdım hurraaa sen fakesin. Fake isem yazma konuma kardeşim dedim meğer tek tek bütün konularıma yazan, "heyecanımı paylaşan" (!) bir üyeymiş bu ablamız. Benim bir lafımı kendi üzerine alınmış orada, ne yazmıştım hatırlamıyorum onun üzerine bütün konularıma fake fake yazmaya başladı, sonra üyeliğini iptal ettirdi.
türkiye de binlerce doktor yok çünkü puha haa.hepsi hayali hepsi fake

X