Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Fistiklarim minik melegim cok iyi durumda Allah'a sukur, yolk kesesini gorduk, melegimin de kalp atisini seyrettik, sesini iki hafta sonraki kontrolde duyacakmisiz. İcim cok rahatladi.

ALLAH'İMA BİNLERCE SUKURRRR...

Merve

Canım merve arkadaşımın gerekli açıklamayı yapmış ama bende diyeceklerimi diyeyim. Biz hiç birimiz reklam veya para karşılığında burada bekçilik yapmıyoruz. Herkes gibi bu hassas durumu yaşamış ve gerekli tedavi yollarından geçmiş hastalarız. Bu nedenle bizim ile aynı durumda olan arkadaşlarımıza yardımcı oluyor ve onlara umut aşılıyoruz.

Nerede ne zaman negatif yorum okudun bilmiyorum ama tam anlamıyla bu yorumlar başka bir kuruluş veya doktoru yüceltmek için yapılan karamalardan başka bişey değildir. (buna inanıyorum)

Erbil bey ile bir defa görüşme yapsan sana yeterli olacak öz güveni alır ve bu tarz kafa karışıklıklarıda yaşamazsın. Ben bu kuruma gitmeden önce hiç bir doktor araştırması yapmadım. Kendisi ile görüşmemde tamamen tesadüf üzerine olmuştur. Eşim ile sadece bilgi amaçlı olarak kuruma gitmiş olup bankodaki bayanın yönlendirmesi ile kendisi ile görüşmüş bulunmaktayız. Şunu söylemek gerekirse benim bu kurumda tedavi yaptıracak ekstra param yada gücüm yoktu. Sadece uzman desteği alıp ssk ile anlaşması olan bir yere gidecektim.

Ama Erbil bey o kadar hassas davranıp bütün raporlarımı inceledikten sonra hiç bir doktorun yapmadığı açıklamaları yapmış ve beni rahatlatmıştı. Kurumdan çıktığımız anda eşimle aynı anda ne olursa olsun burada Erbil bey de tedavi görmemiz gerektiğine kanaat getirdik. Evimize vardık ve Erbil bey kim bunu araştırdık. Böylelikle hakkında çıkan haberler makaleler, teşekkür mektupları ve bazı tv kanallarındaki videolarını görünce doğru kararı verdiğimizi anlamış olduk. Eylül 2013 den itibaren kendisi güler yüzlü rahatlatıcı bir tedavi uygulamış olup ilk denememde de hamile kalmama olanak sağlamıştır. (Allah ondan razı olsun)

Sakın anlattıklarımı yanlış algılama.. Ben o densizlere çok kızdım. Bir yorum bende okumuştum ama kadın dengesizin biriydi. Tüm yorumlarını okursan önce övmüş negatifi alıncada sövmüş herkes tepki gösterincede özür dilemişti. Bu adam haşaa allah değil. Elinden geleni yapar ve gerisi allaha kalmıştır. Rabbim ol demezse hiç birşey olamaz.

Rabbim bizi helal süt emmiş hekimlerle karşılaştırsın Erbil bey gibi...

Fistiklarim minik melegim cok iyi durumda Allah'a sukur, yolk kesesini gorduk, melegimin de kalp atisini seyrettik, sesini iki hafta sonraki kontrolde duyacakmisiz. İcim cok rahatladi.

Merve

Gözün aydın tatlım. Ben sana dedim. Bende ilk kalbini gördüm ama 2 hafta sonra pıt pıt...

ALLAH'İMA BİNLERCE SUKURRRR...

Merve
Çookkkkkkkkkk şükürr canımmmm .. 41 kere maşallah.. Alalh bizede o günlere gelmeyi ansip etsin inşalalhh... bugün kaç günlüktü canım ?? haftaya ben gittiğidme bende görebilirmiyim acaba??
2 hafta senin içinn su gibi geçsinn ... o minicik kalbinin sesinide duyu inşallahh

Tabiki gorceksin cnm, sen benden 6 gun geriden geliyosun, ben bugun gorduysem sen de gorceksin haftaya.

İnsallah Nisanncim, su gibi gecsin hepimiz icin, meleklerimizin saglikla gobusumuzde buyudugu mutlu gunler gecsiiiiiiin ve onlari kucagimiza alicagimiz o muhtesem gun gelsin :):):)

Hepimizin yuzu hep gulsun insallahhh...

Merve

Evet Yasocum dedin valla :) o pit piti duymak icin gun sayicam simdi, heralde insallah o gun geldiginde sevincten cildiririm :):)

Evet

Merve

Ankaraaa nasılsın canımmç... bizim transfer psikolojimiz yüzünden seninle ilgilenemedik ... Doğuma çok az kalmışş.. neler hissediyorsun.. :))) Normalmi olacak doğumun sezeryanmı.. ?

Teşekkür ederim, iyiyim, şimdilik bir sıkıntım yok, 38. hafta bitiyor. Başta çok sıkıntılı günler yaşadım ama son günler güzel geçiyor, evde son hazırlıklar yapılıyor. Erbil beyle olan takibi bırakmak zorunda kaldım. Şimdi evime 10 dk mesafede yakın ve daha uygun fiyatlı bir ssk anlaşmalı özel hastaneye gidiyorum. Doğum için görüştüğüm tüm doktorlar kıymetli bebek ve yaş nedeniyle sezeryan öneriyorlar. Ama ben açılmam olur, suyum gelir, süreç normal ilerlerse normal istiyorum. Aksi durumda sezeryan olacak. Bebeğimin gelişimi 1 hafta geriden geldiği için de tarih konusunda acele etmiyorum. Yarın kontrolüm var, doktorumla zaman konusunda artık konuşuruz. Allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla, hayırlısıyla, analı-babalı kucağımıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah...

Sağlıkla kucağına nasip etsin Rabbim..bu gece bizler icind e dua et olur mu.duaları kabul olan kullarından olalım inş.

Ankaracım sorunsuz ve istediğin gibi bir doğum olur inş. Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Ankaracim saglikla kucagina al insallaaaahhhh

Merve

Ankaracım sorunsuz ve istediğin gibi bir doğum olur inş. Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Ankaracim saglikla kucagina al insallaaaahhhh

Merve

Teşekkürler... Haftaya cuma 20 sinde son kontrol var. Doğum şekline hala karar veremedim ama hala sancı ve açılma yok. Sanırım 23 haziranın olduğu gün veya hafta bebeğim sezeryanla dünyaya gelecek. Hakkımızda hayırlısı...

Sağlıkla kucağına nasip etsin Rabbim..bu gece bizler icind e dua et olur mu.duaları kabul olan kullarından olalım inş.

Her zaman dua ediyorum. Allah tüm isteyenlerin kucaklarını tez vakitte doldurur inşallah... Hamilelerin bebeklerini sağlıkla, analı-babalı kucaklarına almayı ve büyütmeyi nasip eder inşallah...

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.. Bizede o günleri göstersin inşallah.. azcık kalmış meleğine kaavuşmanaa.. Hayırlısı nasılsa öyle olsun doğumun kuzum.. bir soluktamı derler.. :) Bizi habersizz bırakmaa :) gelişmelerden haberdar ett:)

Kızlaaaaarr Midee bulantılarımm başladı yaaaa. .çok erken değilmii.. sabah işee geç kalıyordumm
Mervetttiinnn seninde oluyormuuuu ?? :)

Kızlaaaaarr Midee bulantılarımm başladı yaaaa. .çok erken değilmii.. sabah işee geç kalıyordumm

Valla benim mide bulantim sabahlari diil de bisey yedikten sonra oluyo, ama bana da cok ilginc bi sekilde deli gibi sevdigim caydan tiksinti geldi, kahvaltida 3 bardak cay icen ben gormeye dayanamiyorum simdi cayi. Bi de agzim surekli asiri tukuruklu, sanirim bu da hamileligin bi belirtisi. Asermem ise hic yok. Sadece midemi bastirmak icin sanirim tuzlu biseyler yemek istiyorum. Kilolarca erik yedim, ve hayatimda ilk defa dun cubuk kraker aldim. Tatli delisiyimdir normalde, cikolata yemedigim gun gece uykum kacar, gunler oldu tatli yemiyorum, canim hic istemiyor, ayiptir soylemesi nutellanin kapagini acmadim, ki kasikla dalmadigim gun gecmez normalde. Bi de surekli cok yorgunum, iki adim atiyorum sanki kiometrelerce yol yurumusum gibi ölüyorum yorgunluktan. Durmadan da uykum var. Yasadiklarim ozetle boyle canim. Sende neler oluyo???

Merve

Erken değil canım. 5. haftadan itibaren yaklaşık 4. aya kadar olacak.

Benim bulantım olmadı ama yemek yerken tiksinme yemek yeme duygusunun azalması oldu. Yemek yemeye oturduğum zaman bulanıyordu sadece anlık olarak. Ama ben her sabah kalktığım an ağzıma çubuk kraker atıyordum bir kaç tane çantamda sürekli taşıdım. Arabada 1-2 tane yiyordum. Bende felaket derece mide yanması var. Zaten Kronik reflü hastasaydım. Sanırım bu zirve yaptı.

Bende tatlı hastasayım ama canım hiç tatlı istemiyordu. Hep burun kıvırdım. Senin gibi can erik deli gibi yedim ama son yediğimi fazla kaçırınca tiksindim ve bir daha canım istemedi. Canım ekşi istemedi ama çorbalara fark etmeden çok limon sıkıyormusum. Eşim bunu nasıl içiyorsun diyordu bana ise hiç ekşi gelmiyordu. Reflü yüzünden zaten ekşi bana yasaktır. Seninki de prenses olamasın kız...

Vallahi o uyku tam 3,5 aylık olduk halen deam ediyor. İş yerinde sürekli uyukluyorum. Genelde yemeklerden sonra oluyor. En azından bir haftadır akşamları uyuya kalmıyorum.

Kızlar arada gelin sohbet edelim. Sadece bebek değil havadan sudan. Artık takılmıyorsunuz...

benimde acayipp karnım acıkıyor. sanki bişey yememiş gibi yemekten kısa bi süre sorna karnım zil çalıyo:=) erkenden kilo aldım bile akşam yemeğini 8de yiyip saat 10 dan sonra nutelleya dalıyorum :) hemde ekmeklee :) bennde aksine tatlıyı sadece adetime yakın yerdim . oda çikolata 1 tane.. :) şimdi aksine nutella kavanozuna girmek sitiyorum. geçende ayıptır söylemesi künefe istedi canımm :))))) anlayacağınızz yaseminle senin aksine ben tatlı istiyomm :) amaa akşamları :) gündüz zaten midemde halay çekiliyo.. sabahlarıı çok fazla öğrüyorum evden çıkaana kadr zorrr.. iş yerine geliyorum saat 11 i buluyo yatışması meleğim iyi olsunda çekerim .. eskiden derdim midem bulansın hiç söylenmicemm :) başıma geldii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…