Hamilelikte lekelenme yaşayanlar

Merhaba bende 5+4 teyim ve kanamam oldu oksaparı üç gün bıraktıktan sonra tekrar başlayacağız dendi. Her ne kadar kanamayı tetiklesede bebeğe kan akışının düzgün olması içinde kullanmamız gerekiyor. Şuan sürekli yatıyorum bu da gebelik için aslında iyi bir sey degil ama mecburun istirahat etmek gerekiyor. Sizinde aklınızda soru işareti kalması ama belli süre kan sulandırı kullanıp bırakacaksınız bu bu şekilde ilerleyecek. Umarım sizin için herşey yolunda gider
Kadın doğum doktorum kullanmana gerek yok diyor ama dediğiniz gibi sürekli yatıyoruz çocuğa kan akışı oluyor mu oda şüpheli. Yani kan sulandırıcı bunun için vuruyoruz. Çok ikilemde kaldım umarım sorun olmaz ben 2 3 güne bir vurayım en iyisi

Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım 7 haftalık hamileyim.
Kadın doğum ile yoluma devam ediyorum lekelenme yaşadım 5. Haftada corasprin kullanıyordum kesti doktor oksopar başlamamı önerdi. Oksoparda kanama yaptı 5 er gün arayla kontrole gidiyorum sonra tekrar başlıyorum 2. Günü kanama yapıyor kadın doğum doktorum kesmemi söylüyor tüp bebek doktorum kan sulandırıcı önemli diyor anlamadım napacağımı yaşayan var mı
Bende 6. Hafta başladı kahverengi lekelenmelerim 7. Haftada doktorum gel bakalım içimiz rahat etsin dedi gittiğimde muayene olmak için hazırlanırken farkettim ki fazla fazla kanamam olmuş. Çok şükür kalp atışları sağlıklıydı. Doktorum kalçadan progestan iğneyi 2 defa vurulmamı istedi 3 gün boyunca. Aynı zamanda progestan fitil ve ENOX göbekten estrofem ve vitaminleri kullanıyorum hepsine devam ettim. 3 günün sonunda kanamam kesildi

X