Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

daha çok var desene... sabahları işee böyle gelmesi mahfediyo benii amaa okadar çekilen sıkıntıdan sonra meleğim için değer.. senn limınu dayamışşsın çorbaya.. ye ekşiyi çıakr ayşeyi derler bende tatlı yiyiyorum ye tatlıyı çıkar hakkı yı olacak herhalde :))))))))

Dediğin bu şeyler bende başta oldu 2 kilo aldım. Yani transferden sonra bebeği öğrene kadar. Ondan sonra kesildi bakarsın değişir bu durum. 3 aylık ken tartıldım 0 kilo almışım. Asıl şimdi alıcam ama daha hiç bişey yiyemiyorum içim istemiyor pek. Başta aksine nasıl aç olurdum. Sanırım bu durum 7 ayda falan geri gelecek :) neyse bebişim, 3.5 yıllık hasretim gelsin de ben herşeye razıyım...

Son düzenleme:
Yasocum hic farketmez bana valla, kiz da erkek de ayni, Allah verdi ya ne verirse basimin ustunde yeri var :)

Kizlar bu arada demin 1 tabak cali fasulyenin ustune yarim limon sikip yedim :):):)

Ne geliyo bilmiyorum ama eksiyi seven bi melek geliyo orasi kesin..

Merve

Kızlar;
Nasılsınız,bugün 9. Günü transferin,sanki regl olacakmış gibi kasıklarım agrıyor,buda beni biraz tedirgin ediyor,bide geçen ay 20. Sinde olmuştum, benim günüm hiç geçmez,genelde 2 yada 3 gün erken olurum bazen 4 ,5 günüde bulur,erbil bey 25 ine gün verdi,nasıl olur sizce,?cuma test yaptırmayı düşünüyorum,10. Gün oluyor transferden sonra,bide blast embriyo çıkar heralde, dua edin bizede inşallah

Merhaba Canım,

Varsa çıkabilir ama hüsrana uğramamak için gününe bekle derim. Ben mervişede o kadar dedim yaptırdı negatif çıktı üzüldü durdu boşyere. Günü gelince testten kaçtı ama sonuç pozitifti. Bu kadar sabretmişsin canım, az daha sabret. Tabii gene de sen bilirsin.

O sancılar boşa değildir inş. Ben tam 15 gün sabrettim....

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrr dün transferimi oldum son anda bir enfeksiyon geçirdim ama zamanında müdahale ile atlattım neyseki. bu ay olamıycam diye düşünüyordum ama sürprizz oldu...fulyamda c.tesi belli olacak. çok dua edin bize:18::18::18::18:

Hadi bakalim hayirlisi olsun, simdi geri sayim basladi elfidacik.

Bol bol dinlen melek sana iyice tutunsun annesi :):)

Merve

Geçmiş olsun canım. Hayırlı olur inş... Bol bol duamızı alıyorsunuz merak etmeyin. Meleğin tutunsun seni bırakmasın.

Ben de şu anda ekşi elma yiyorum. Immm çok güzel diyor kızçe. Çin takvimine baktın mı canım. Benim ki kız çıkmıştı. Yanılma olmuyor.

Sagol canım cevabın için,kararsızım çok,hakkımızda hayırlısı olsun inşallah,bu karın agrısı beni çok geriyo,

Hayırlı olsun canım transferin:)

Ben de şu anda ekşi elma yiyorum. Immm çok güzel diyor kızçe. Çin takvimine baktın mı canım. Benim ki kız çıkmıştı. Yanılma olmuyor.

Ayyyyy Yaso kiz cikti bana da :):):) internetten buldum otomatik hesaplama yaptim kiz ciktiiiiiii ❤️❤️❤️

Merve

Yasocum cin takvimi ne??? İlk defa duydum, hemen bakmam lazimmm !!!!

Merve

ben bu çin takvimini biliyorum bir arkadaşım vardı. erkek çok istiyordu ve buna göre yaptı 2 çocuğu ve ikiside erkek oldu gerçekten bizim öyle bir lüksümüz yok tabi malesef hoş zaten benim hiç bir zaman umuruma değil erkek kız hatta erkek olsun diye diretenlerede acaip kızarım. allah sağlıklı ve hayırlısını versinde gerisi önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…