Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Nisann ben de bugun 5+6'yim, yani aramizda 6 gun var sadece :) ben de yarin kontrole gidiyorum, su kalp atisini bi duysam ustumden tonla yuk kalkicak, ama galiba bu korkular 9 ay bitmicek Nisancim..

Merve
:nazar: evett canımmmmm :KK70: maşallahh size .:nazar:. arkandan geliyorum. yarın bizii haberdar ett.. .

sonraki aşamada ne var çok merak ediyorum açıkçası :)) :nazar: :KK49:

Elfidaa ve fulyaaaaaa kızlar nerede sesleri çıkmadı :44: :44:

kızlar ben ve rabzeyde arka arkaya transferimizi olduk. bana 1 ona 2 yumurta transfer edildi. dualarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.ayın 25 ine kadar bekleyecegiz:))

İnşallah bebekleriniz 9 ay sizinle birlikte olur. Allah tamamına erdirir, bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip eder.

İkiniz içinde hayırlı olsun. İnşallah göbişkolarınız dolu olur ve 9 ay da öyle kalır.

Kendinizi yormayın,stresten, sinirden uzak durun. Sağlıklı beslenin. Bol bol yürüyüş yapın gezin tozun :)

25 ine odaklanmayın yoksa günleriniz geçmez hanımlar.

Amin canım teşekkür ederiz:) sizede mi 15 gün sonraya test günü verdi bize 15 gun sonraya verdi?

Direk tüp bebek yapıldı. Devlet hastaneleride özellerde aşılamanın tutmayacağını söyledi. Erbil beyde boşa zaman ve para kaybı olur dedi bende kabul ettim canım. İlkindede tuttu zaten.

Canımm sen erbil by hastasısın burada erbil by ilgili çok olumsuz yorumlar okudum kafam çok karıştı kime inanmalı kime güvenmeliyim artık bilmiyorumm kimin güvenilir ve doğru olduğunu nasılll anlayacağımmm:::KK43:

Canımm sen erbil by hastasısın burada erbil by ilgili çok olumsuz yorumlar okudum kafam çok karıştı kime inanmalı kime güvenmeliyim artık bilmiyorumm kimin güvenilir ve doğru olduğunu nasılll anlayacağımmm:::KK43:

Erbil beyle ilgili olumsuz yorumlari bu baslikta mi okudun?

Merve

Erbil beyle ilgili olumsuz yorumlari bu baslikta mi okudun?

Merve

Hayır canım Ama başka başlıklar altında okudum Mustafa Bahçeci ve Erbil by ilgili okudukça kafam daha çok karışıyor umutsuzluğa kapılıyorum.Burada kişiler deneyimlerini paylaşmalı kı başkalarına yardımcı olunsun burayı reklam yada birilerine iftira atmak karalamak için kullananları kınıyorum yaptıkları karşılarına gelir umarım mm.

Hayır canım Ama başka başlıklar altında okudum Mustafa Bahçeci ve Erbil by ilgili okudukça kafam daha çok karışıyor umutsuzluğa kapılıyorum.Burada kişiler deneyimlerini paylaşmalı kı başkalarına yardımcı olunsun burayı reklam yada birilerine iftira atmak karalamak için kullananları kınıyorum yaptıkları karşılarına gelir umarım mm.

Erbil bey son derece pozitif, iletisim kurulabilen, anlayisli, olabilecek seye olur, olmayacak seye de olmaz diyen, bizim gibi hassas durumdaki kadinlarin bu hassasiyetlerini asla suistimal etmeyen biri. Ben kendisinin hastasiyim ve 5+6 haftalik hamileyim cok sukur. İnsanlar bu ise girerken sunu bilmeliler ki doktor bi yere kadar etkili, gerisi sadece ve sadece Allah'a kalmis. Bu noktada onemli olan bizlere karsi durust olan ve elinden gelenin en iyisini yapan bir doktor, ki Erbil bey tam olarak boyle biri. Ben hamile kalamasaydim da ikinci denememi onunla yapardim.

Merve

Erbil bey son derece pozitif, iletisim kurulabilen, anlayisli, olabilecek seye olur, olmayacak seye de olmaz diyen, bizim gibi hassas durumdaki kadinlarin bu hassasiyetlerini asla suistimal etmeyen biri. Ben kendisinin hastasiyim ve 5+6 haftalik hamileyim cok sukur. İnsanlar bu ise girerken sunu bilmeliler ki doktor bi yere kadar etkili, gerisi sadece ve sadece Allah'a kalmis. Bu noktada onemli olan bizlere karsi durust olan ve elinden gelenin en iyisini yapan bir doktor, ki Erbil bey tam olarak boyle biri. Ben hamile kalamasaydim da ikinci denememi onunla yapardim.

Merve

Cevabın için teşekkür ederim içimi rahatlattın haklısın her şey nasip Rabim nasip etmezse yaprak bile sallanmaz.

Merve
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

İnşallah bebekleriniz 9 ay sizinle birlikte olur. Allah tamamına erdirir, bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip eder.
Ankaraaa nasılsın canımmç... bizim transfer psikolojimiz yüzünden seninle ilgilenemedik ... :KK14: Doğuma çok az kalmışş.. neler hissediyorsun.. :))) Normalmi olacak doğumun sezeryanmı.. ? :KK49:

X