Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

İnş canım bu süreci en iyi şekilde birlikte atlatırız ben 21 haziran da ist gileceğim pzt görüşmeye gideceğim anlatırsın dk görüşmeni ve izlenilecek süreci.
Anlatrm tabiki.benim 2 aşılama 2 tüp denwmem var.sanırım sen en basindasin.inş aşılama ile kavusursun bebeğine.tüp bebek süreci zor gerçekten.umudumu topladım buradaki sevinçli haberlerle.inş gulsun yuzlerimiz

Anladım sen bana niye yaso diyon. Köpeklerinden alışkanlık mı kız...

O zaman Allah kocana sabır ve güç versin...

Yok be caniiiimm, en yakin arkadaslarimdan birinin adi yasemin ve ona yillardir yaso derim, ve ilginc olan o da 4 aylik ve bi prensese hamile, sanki sen oymussun gibi geliyo :)

Merve

Hıhh şimdi içim rahatladı. Şaka bir yana neler yapıyorsun hamiş günler nasıl geçiyor...

Valla arada bi geliyolar, durup dururken deli gibi sinirleniyorum, sonra oturup saatlerce agliyorum, icimde bitmek bilmeyen bi bebegime bisey olcak korkusu var, surekli acaba icimde degil mi, acaba kanamasiz olarak dusurdum mu onu diye anormal seyler dusunuyorum. Mesela persembe kontrol var, simdiden bacaklarim titriyo, ters bisey olur diye korkudan ölüyorum, kalp atisi olcak mi? Ya olmazsa? Ya gelismezse? İste boyle seyler... Deliriyorum galiba Yaso. Bi de hic hamile gibi diilim, ne oyle goguste anormal bi aci ya da buyume var, ne bisey cani cekme, ne de herhangi biseyden tiksinme. Yaso bunlar normal mi yoksa ben cidden tirlatiyo muyum sence???

Merve

Canım bunlar normal şeyler. Vücudun yeni olaya ayak uydurmaya çalışıyor ve bütün hormonlar tavan yapıyor. Düşün rahminin büyümesi dışında tüm iç organların yer değiştiriyor. Ama bu duruma git gide daha çok alışıyorsun. Bu olay tamamen ancak bebeğimizin hareketlerini hissetmeye başladığımızda geçer. Ama kalp atışını duyduktan sonra rahatlıyorsun biraz da olsa. Sonuç da hergün ultrosana giremeyiz. Bizde kendimize ruhsal olarak yardım cı olucaz. 22. haftadan sonra hareketler hissedilebiliyor.

Herkes aşerecek, Orası burası arıycak, midesi bulanacak diye bir kural yok. Hamilelik kişiye özgü bişeydir. Bazıları hamile olduğunu bile anlamaz... Burada eğitim almış biri var güzen bişey olmayacak. Kuruntuya gerek yok. Onu düşün,karnınısev, konuş onunla daha iyi hissedeceksin...Hayırlı haberlerle gelirsin inş.

Rahatladim valla sayende canim benim, aynen oyle iyi dusunup iyi dileyecegim, gerisi Allah'in takdiri.

Allah hepimize guzel seyler yasatsin insallahhhhh

Merve

rica ederim mervecim. Amin inş. Rabbim bizi evlatlarımızla sınamasın inş.Kimseyide bu sevdadan mahrum etmesin. Amin...

Merhaba canım ben evet en başındayım dk sadece tel görüştüm ve hsg sonucu çok önemli sonrasında dk yönlendirecek umarım tüp gere kalmaz.

Merhaba canım ben evet en başındayım dk sadece tel görüştüm ve hsg sonucu çok önemli sonrasında dk yönlendirecek umarım tüp gere kalmaz.
Tel de birebir doktorla mi gorustun?inş hayırlısı ile ii sonuçlar al.Rabbim herşeyin sahibi.inş. bizlere de nasip eder tez vakitte..

kızlar ben ve rabzeyde arka arkaya transferimizi olduk. bana 1 ona 2 yumurta transfer edildi. dualarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.ayın 25 ine kadar bekleyecegiz:))

Tel de birebir doktorla mi gorustun?inş hayırlısı ile ii sonuçlar al.Rabbim herşeyin sahibi.inş. bizlere de nasip eder tez vakitte..

Evet canım tel de-doktorla görüştüm hsg 6 ay önce çektirdiğimi söyledim ama yeniden çektirmem gerektiğini söyledi sonrasında daha netleşir her şey inş.

kızlar ben ve rabzeyde arka arkaya transferimizi olduk. bana 1 ona 2 yumurta transfer edildi. dualarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.ayın 25 ine kadar bekleyecegiz:))

İkiniz içinde hayırlı olsun. İnşallah göbişkolarınız dolu olur ve 9 ay da öyle kalır.

Kendinizi yormayın,stresten, sinirden uzak durun. Sağlıklı beslenin. Bol bol yürüyüş yapın gezin tozun :)

25 ine odaklanmayın yoksa günleriniz geçmez hanımlar.

Aaaa hayırlısı olsun ikiniz içnide ne güzel tesadüf birlikte bekleyeceksinizzz... Hayırlıısı le olacak bol bol su için.. sabahları yumurta :))

Kızlaaaaarr bende dün kontrole gittimm 4+6 dedii
Yan bugün 5 haftalık oldu :) Allaha çok şükürr canlarımm . nasıl bir heyecan ,nasıl bir duygu hayal edemezdim bunlarıı :)
Mervettttinn aynı korkular bendede var canm. sürekli bişi olcak gibi hissediyorum korkuyla gidiyorum dr aa. kalp atışını flan hayırlsıı ile bi duyabilsekk acaba rahatlarmıyız:)

Nisann ben de bugun 5+6'yim, yani aramizda 6 gun var sadece :) ben de yarin kontrole gidiyorum, su kalp atisini bi duysam ustumden tonla yuk kalkicak, ama galiba bu korkular 9 ay bitmicek Nisancim..

Merve

Kizlar ikiniz de hamile kalin insallaaaaahhhhh ve Allah sabir versin, cunku en zoru beklemek, bunu soyleyebilecek son insanim ama nolur rahat olun, olumlu dusunun.

Allah yaninizda olsun.

Merve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…