Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

kızlar aranızda tekrarlayan düşügü olup erbil hocaya gip tedavı gören arkadaslar varmı bana umut olun lutfenn

Öncelikle aramıza hoş geldin... Canım burada ki tüm arkadaşların problemleri farklı... Ama sana şunu diyebilir ki Erbil bey bu konuda işinin ehli bir hekim... Tüm hastaların hikayelerini dinleyip ona göre yol çiziyor. Onunla tedaviye başlayan hastalar er geç hamile kalıyor. (Tabii öncelikle rabbimin izni ile)

Güvenilir ve rahatlatıcı özelliği olduğu doğru. O yüzden bir kez konuşan herkes soluğu onda alıyor. Hiç tereddüt etme ve bir an önce başla derim. Bu konuda hemen hemen herkes hamile ve diğerleri de rabbimin izni ile yolda.

Şimdiden hayırlı olsun canım...

Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim arkadaşım kafam çok karışık çok endişe ediyorum daha şimdiden ya olmazsa başka sorun çıkarsa diye ben vanda öğretmenim ailem ist anadolu yakasında erbil by mesafe olarak uzak sanırım gidip gelmem zor olacak gibi..
Acıbadem de Opr dktor Halit Fırat Erden de düşünüyorum netten araştırıyorum bu doktorla ilgili bilgin var mı canım sen hangi hastanede tedavi oldun.eşimle kesin karar verdik aşılama olacağım ama doğru ve güvenilir ekiple birlikte olmak istiyorum Doktor muayeneleri o çatal benim psikolojim bozdu beni çok yordu bu sürece hazır olmalıyım ama nasıl:

Kafanın karışık olması normal. Bizlerde bu yollardan geçtik. Sen daha iyisini bilirsin ama önemli olan mesafaler değil. Önemli olan kurum ve hekim. İyi düşün taşın. Ayrıca kafanda aşılama diye gitme. Doktor neyi uygun görürse zaten başlayacaktır. Bende ilk aşılamı olur tutmazsa demiştik ama tüp dışı vakit ve para kaybı olur demişlerdi.
Biz hepimiz Bahçeci fulya - erbil bey in hastalarıyız...

aramıza hoş geldin canımmm
ahh o çatal yok mu benide en çok yoranlardan biri...
bende çok dr ile tanıştım ama psikoljk olarak erbil bey kadar rahatlatan olmadı, ayrıca ordaki çatalı git gör hiç moralin bozulmucak.. bana inan
ayrıca bende çekmeköyde oturuyorum.. gitmesi zor değil Anadolu yakasından Beşiktaş a
hiç o doktor bu doktorla zaman kaybetme hem moralinide bozma erbil bey işinin ehli

Canım yorumun için teşekkürler.Sizlerin yaşadığı deneyimlere güveniyorum bende sizin yorumlarınız dan sonra erbil by daha çok yaklaştım
mesafem çok uzak ama gerekirse otelde kalırız bu süreci güvenilir ekiple yürütmek istiyorum. Arkadaşım bu tedavi sürecin kabaca maddi külfeti ne kadar oldu !

canım hayırlısı olsun herşey hakkında öncelikle. merkeze 5900 ödüyorsun. ilaçlar kişiden kişiye göre değişiyor. benimki 1300 tl tutmuştu. 1200-2000 arası ilaşlar değişiyor. ilk muayene erbil bey 320 sanırım mustafa beyde 400 lira. görüşme için ücret almıyorlar...bu tüp bebek fiyatları tabi aşılama hakkında bilgim yok...

olaya bilimselde yaklaşsam tutturmuşum hayırlısı olsun inşallah.ayyyyyyyyyyy kız ne güzelllllllllllllllll

[B]Kızlaaaaaaaarrr bişi sorcaammm... Kahve rengi leke gelmesii normallmii :44 transferden sonra bayağıda zaman geçtii ( :26: : [/B]

ilk görüşme için ödeme almadılar bi sonraki muayne için 300 tl aldılar şuan ilaçlar tahliller 900 tl civarında.. tabii bunları iyiki erkenden tespit edilmiş rahatsızlıklarım diyorum ve hiç gözümde yok inan. henüz bi tedaviye başlamadık ama gerekirse 10,000 tl olsun evlatlarıma kavuşayım sağlıkla hayırlısıyla başka bir şey istemem Rabbimden... dermansız dert vermesin yeterki... otelde filan kalmana bence lüzum yok otobüsle 1 2 saatte ulaşırsınki.. :) iett çok rahat

[B]Kızlaaaaaaaarrr bişi sorcaammm... Kahve rengi leke gelmesii normallmii :44 transferden sonra bayağıda zaman geçtii ( :26: : [/B]

Nisancım bende de gelmişti. Yanlış hatırlamıyorsam ya 5. hafta yada 6. haftaydı. Ama çok az geldi. Erbil bey normal olduğunu söyledi. Sen takibini yap ve istersen bir ara. Yanlız benimki pembemsiydi.

Tedavisi yeni başlayacak arkadaşlar benim tedavimden elimde hiç açılmamış 4 kutu menopur kalmıştır. Şayet lazım olursa uygun fiyattan verebilir. Bu ilacn yerine doktorunuz menegon yada yazabilir. İkiside eş değerli ilaç. (ERBİL BEY SÖYLEMİŞTİ)

Nisancım bende de gelmişti. Yanlış hatırlamıyorsam ya 5. hafta yada 6. haftaydı. Ama çok az geldi. Erbil bey normal olduğunu söyledi. Sen takibini yap ve istersen bir ara. Yanlız benimki pembemsiydi.
Sağol canm yarın kontrole gidecğim söylicem.. benimki pembemsi değilde. jelle birlikte gelmiş. :18: Alalhım sağlıklaa bebeğimizı kucağımıza alalım inşallah. bu stresler yiyip bitirecek benii

Sağol canm yarın kontrole gidecğim söylicem.. benimki pembemsi değilde. jelle birlikte gelmiş. :18: Alalhım sağlıklaa bebeğimizı kucağımıza alalım inşallah. bu stresler yiyip bitirecek benii

O zaman kan gibi gelmedi dimi. Çünkü ben 3 aya kadar o jeli kullandım. Hamile kaldıktan sonra jel geriye kahve rengi geliyordu parça parça. Eğer öyle ise oda normal. Sıkma tatlı canını. Hatta ben kan geldiğinde 1 saat ağladım. Erbil beyde o bizim nazar bonzuğumuz dedi. Hiç takmadı.

yok canım kan değil. geri gelen jelin içinde kahverengi lekeler var.. geçen günde oldu bugün de.. İçimi ferahlattın canım yaa.. Allah razı olsun.. Wc gitmeye korkuyordum inanki
nazar boncuğunuz yerleşti artık annesini korkutmuş Minik kızçemizz :)

Eee o zaman oynayalım bizde... Rica ederim tatlım. Sen yine de yarın söylemeyi ihmal etme. Zaten kendiside söyler.

Benim de bazen, 2 ya da 3 kere oldu, kahve de degil boyle bildigin siyahlik oluyo jelin icinde, saniyorum normal.

Bir de dunden beri anormal belim agriyo kizlar, insallah normaldir. Dusuk mu yapicam acaba diye dun oturup agladim 2 saat. Kocami da delirttim resmen, adam en son bebegi de beni de birakip kacacak.

Merve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…