Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Bana iğneleri test gününe kadar vermişti. iğnenin adı ne canım. Vallahi çıkacağı varsa 7. günde çıkar ama bekle garanti olsun. Testide tekrarlamazsın canım.

Her gun oldugum ignenin adi clexane, bi tek yarin olcagiminki ise gonapeptyl. Bana da test gunune kadar tam 15 igne verdi.

Ben de evvelden kalma erken gebelik testleri vardi bi kutu, onlarla bakmayi dusunuyorum ewde kendim.

Merve's iPhone

sen bilirsin canım ama çok arkadas vardı erken yapıp negatife görünce üzülen ama gününde pozitifi gören ve pişman olan

Bilmiorum ki yasocum yaaa, belki de yapmam, bugun biraz umutsuz bi moddayim nedense, napcagimi sasirdim belki de, gecer insallah

Merve's iPhone

Kizlar benim sol kasigimda igne saplanip cikiyo gibi bi batma var, dun gece basladi, bu sabah durdu, simdi yine basladi, kotu bisey mi acaba bu

Bilgisi olan var mi bu konuda???

Merve's iPhone

Kizlar benim sol kasigimda igne saplanip cikiyo gibi bi batma var, dun gece basladi, bu sabah durdu, simdi yine basladi, kotu bisey mi acaba bu

Bilgisi olan var mi bu konuda???

Merve's iPhone

İnşallah bebişlerinin sana tutunma belirtisidir Kasık ağrılarından vs. korkma . Pek çok kişide oluyor, çoğunlukla jel yapıyor. Alt kısmını ayakta ılık suyla yıkayabilirsin.

İnşallah bebişlerinin sana tutunma belirtisidir Kasık ağrılarından vs. korkma . Pek çok kişide oluyor, çoğunlukla jel yapıyor. Alt kısmını ayakta ılık suyla yıkayabilirsin.

Simdi gecti zaten, belki de gazdan oluyodur, ya da ilac veya ignelerden. Daha hic yakinmadim Ankaracim, bu aksam yikansam olur mu sence? Persembe olmustu transfer. Saclarim yaglandi, igrenc bi haldeyim.

Merve's iPhone

Simdi gecti zaten, belki de gazdan oluyodur, ya da ilac veya ignelerden. Daha hic yakinmadim Ankaracim, bu aksam yikansam olur mu sence? Persembe olmustu transfer. Saclarim yaglandi, igrenc bi haldeyim.

Merve's iPhone

Canım ben de korkudan 5. ve 10. gün duş almıştım. Ama jel atıklarından dolayı alt tarafımı yıkıyordum. Ilık suyla saçını yıkayana kadar ayakta kısaca yıkanır çıkarsın. Uzanma ve eğilme sadece. Oturarak yıkanmakta tavsiye edilmiyor. Bişey olacağını sanmıyorum. Duş alıp kendini iyi hissetmen psikolojik olarak moral de verir.

Dayanamadim yikandim zaten :) cok kisa, soguga yakin ilik suyla ve ayakta. Boyle son derece zor bi dus olmus olsa da cok rahatladim, oooohhhhh beeee

Bu arada igne batmasi da son bikac saattir yok.

Merve's iPhone

Çok sağol.aldım randevumu.hayırlısı inş.Rabbim kimseyi bu yolla rda çaresiz birakmasin.
Mervettin bebisini sağlıkla al kucağına inş. Hayirlisini tez vakitte nasip etsin Rab bim ins

Çok sağol.aldım randevumu.hayırlısı inş.Rabbim kimseyi bu yolla rda çaresiz birakmasin.
Mervettin bebisini sağlıkla al kucağına inş. Hayirlisini tez vakitte nasip etsin Rab bim ins

Cok cok sagol canim benim iyi dileklerin icin, insallah olsun da kucagimdan indirmem onu :)

Merve's iPhone

Kizlar ,canlarim kasiktaki batma da gecti. Bende hic bi belirti yok, ne agri, ne batma, ne bulanti, ne biseyden tiksinme ne de bi 6. his sanirim tutmadi

Merve's iPhone

Kizlar ,canlarim kasiktaki batma da gecti. Bende hic bi belirti yok, ne agri, ne batma, ne bulanti, ne biseyden tiksinme ne de bi 6. his sanirim tutmadi

Merve's iPhone

benimde hiç belirdim yok. 13 mayıs ta dondurulmuş transferim olmuştu izmirde. çok ama çok nadir günde bir yada iki kez batmalar oldu. onun dışında sanki transfer olmamış gibiyim

benimde hiç belirdim yok. 13 mayıs ta dondurulmuş transferim olmuştu izmirde. çok ama çok nadir günde bir yada iki kez batmalar oldu. onun dışında sanki transfer olmamış gibiyim

Aynen cano yaaa, benim de 15 mayista oldu dondurulmuslarla, bende de cumartesi aksami ve dun tum gun aksama kadar araliklarla sol kasigimda batma oldu, o da gecti gitti bugun zaten, goguslerim sis ve aciyo ama bu zaten bana her regl oncesi olur, ki bi de su an aldigimiz hormonlarla bu cok dogal, ben icimde hic bisey yokmus gibi hissediyorum olsaydi en azindan biseyler hissederdim heralde, internette okuyorum insanlar rahimlerinde bebeklerini hissetmisler hem de daha ilk gun, bende zerre bi his yok

Merve's iPhone

Herkeste belirti olmayabilir, mesela hamileliğim boyunca bir kere bile bulantım olmadı, hiç kusmadım, kokuya hassasiyette 7.-8. haftalarda başladı. Bebek şuan 1 gr ağırlığında bile değil, aksi ıspatlanana kadar da hamilesiniz :) Arkadaşım o kadar umutsuz gitmişti ki teste hatta ben bile onun umutsuzluğundan test yapılmadan teselliye başlamıştım. Şimdi 17-18 haftalık ikizlerine hamile. Hissetmek diye bişey olduğunu düşünmüyorum. Sonuç kağıdına inanmayıp bir günde kaç yüz kere baktığımı hatırlamıyorum. Allah ol dedikten sonra olmayacak hiçbişey yok. Hakkınızda en hayırlı zamanda bebeğinizi size verecektir.

Ankara bitanesin canim bnm, insallah dedigin gibi olsun, belirtimiz olmasin ama hamile olalim, insallaaaahhhhh..

Merve's iPhone

sağol canım iyi dileklerin için. bekliycez artık ne yapalım. benim kaderim bu hiçbirşey öyle kolay olmuyor.olsa şaşardım zaten

mervettincim nasılsın takip ediyorum seni ona göre. sakın moral bozma moralini yüksek tut,o günde söyledim stresin tutunmaya etkisi çok bence.hayırlı haberler bekliyoruz inşallahbence bu batmalar iyiye işaret birşeylerin olduğunun göstergesi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…