Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

mervettincim nasılsın takip ediyorum seni ona göre. sakın moral bozma moralini yüksek tut,o günde söyledim stresin tutunmaya etkisi çok bence.hayırlı haberler bekliyoruz inşallah:KK16::KK16:bence bu batmalar iyiye işaret birşeylerin olduğunun göstergesi bence:KK34::KK34::KK34:

İnsallah dedigin gibi olsun prenses, stresli degilim de cok da umutlu degilim galiba, 10 gun kaldi gorucez bakalim neler oluyomus icerde :)

Merve's iPhone

Günaydın Kızlar...

Nasılsınız bakalım.

Gunaydiiiiiin Yasocuuum :)

İyi olmaya calisiyorum valla. Hic bi belirtim yok, hem de hic. O batmalar da gecti. Gerci iyi bisey mi kotu bisey mi demekti onu da bilmiyorum ama gecti gitti onlar da. Hala icimde bisey yokmus hissi devam ediyo. Bu da biraz moralimi bozuyo. Bunun disinda iyiyim cnm, iyi olmaya calisiyorum.

Sen nasilsin bakalim annecik? Gobisteki minik prenses nasil??

Merve's iPhone

Merviş yine karamsarlıkları oynuyorsun. Bak kızım seni ısırır ha. :KK37: Benim batmalarım da ara ara oluyordu. O da genelde jelden kaynaklı diye biliyorum. İlla belirti olacak değil ya. Sen anın keyfini çıkar. Gerisi zamana kalmış. Hayaller kur tatlım. Senin şu anda yapacağın tek şey pozitif olup kendine iyi bakmak. Tabii bebişinede.

Uyku, ara ara olan tiksinme ve mide yanması saymazsak gayet iyiyiz. 31 mayısı bekliyoruz görmek için.

Hiiiiiiii 30 mayis benim sonuc, 31 prenses goruntusu :)))

Cok heyecanli bi mayis sonu bizi bekliyo Yasocan. Gorurusun bak melek gibi uyuyo olcak orda prensesimiz annesi.

Yirim valla ben onu!!

Merve's iPhone

Bu zamana kadar gittiğimizde bir beiş görmedik. Ama bu kontrolde bayaa bebeğe benzeyecekmiş. Bir ay sonrada artık cinsiyet. Bu sanırım benim son gelişim keşke aynı güne denk gelseydi...

Ben kan testimi eve yakin bi yerde yaptiricam, negatif olursa doktora gitmem zaten. Pozitif olursa da bi gun daha beklerim 31'inde giderim. Seninle o gun mutlaka bulusuruz :)

Oyle yapalim ok?

Merve's iPhone

Ben kan testimi eve yakin bi yerde yaptiricam, negatif olursa doktora gitmem zaten. Pozitif olursa da bi gun daha beklerim 31'inde giderim. Seninle o gun mutlaka bulusuruz :)

Oyle yapalim ok?

Merve's iPhone

Mervecim seni zora sokmak istemem. Sonuçda bu test ücretsiz hakkın. Ayrıca negatif alsan bile bir sonrasını konuşursun sıcağı sıcağına. Biz sonra bir etkinlik de düzenleriz. Geleneksel Erbil bey gebeleri 1 diye.:KK1:

Yok zora sokmazsin cunku ben annemle yazlikta olcam. Bi tek test icin fulyaya gitmem zaten, orda bi hastanede yaptiririm. Sonuca gore de ya ertesi gun fulyaya gelicem ya da gelmicem. Yani hic de zora girmem. Sen sadece bana kac gibi gitcegini soyle bi gun onceden yeter cnm.

Merve's iPhone

Yok zora sokmazsin cunku ben annemle yazlikta olcam. Bi tek test icin fulyaya gitmem zaten, orda bi hastanede yaptiririm. Sonuca gore de ya ertesi gun fulyaya gelicem ya da gelmicem. Yani hic de zora girmem. Sen sadece bana kac gibi gitcegini soyle bi gun onceden yeter cnm.

Merve's iPhone

Tamam canım. Şu anda 10 bir değişiklik olursa haber veririm. Annen hep gözlerine baksın bakalım parlama olacak mı

Vallahi ben bakınca anlamyordum ama her gören şıkır şıkır diyordu. Hani hafif duygulanırsun yaş gibi olur ya öyle bir parlaklık

canım malesef bugün dr gittim ve benim transfer ertelendi bir sonraki aya:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK25::KK25::KK58: çıldırmak üzereyim bu seferde e2 düşmüş. daha iki gün önce normaldi 2 günde nasıl düştü anlamadım. 3 ay olacak teavi ben daha transfer olamadım:KK14: sebebinide bilmiyorlar ama eşim adet dönemimin yaklaşmış olabileceğinden dolayı olduğunu düşünüyor zaten çok gecikti bu transfer diyordu dediğide oldu:KK25::KK25: ooooooooooooooooooooooooooooffffffffffffffffff 1 ay daha bekliycem. fulyamla kederimiz aynı sanırım. nisancım senin değerler nasıl inşallah iyidir. benim başıma gelen san gelmez inşallah...
Elifaamm herşeyin hayırlısı kuuzm üzülme.. fulyamla birlite sizin habereleri vbekleyeceğiz bizde... şu sebebi bilinmeyen şeyleri bizede açıklasaklar en azından fikir yğürütseler:KK43:
canım ben cmrteş gtitim kan tahlillerim iyi çıktı.. Daha önceki gidişimde salı (bugün) transfer olacğaını söylmeişti am .cumartesi çarşamba günü yapılacak dedii.. Bugün izinliymiş erbil bey:KK15: hayırlısı olsun ne diiym... onların dediğine uyuyoıruz.. bugün aradlılar çözmşler bebişlerimii.. yarın arayıp transfer saatinihaber vereceklermiş... :KK16: çokkk heyecanlıyım

Her gun oldugum ignenin adi clexane, bi tek yarin olcagiminki ise gonapeptyl. Bana da test gunune kadar tam 15 igne verdi.

Ben de evvelden kalma erken gebelik testleri vardi bi kutu, onlarla bakmayi dusunuyorum ewde kendim.

Merve's iPhone
canııımmm. zorunu altlattın bebişin inşallah seninldir.. umutsuz konuşmaalütfeeennn.. bebişin küser sana ben burdayım diyo belkide o batmalarlaa... canımm o iğneyi bana şimdiden verdii clexane olan... ne işe yarıyo yaa neden erkenden verdi acabaaa...
yarın haber vereceklermiş .. transfer olucam... senn neler yapıyorsun yatıyormusun .. geziniyormusun arada..

Artık kendişmi hazır hisssediyorumm. temizliğimi bitirdim. .bu akşam ilave yemekte yapıcam.. :) :nazar:

canııımmm. zorunu altlattın bebişin inşallah seninldir.. umutsuz konuşmaalütfeeennn.. bebişin küser sana ben burdayım diyo belkide o batmalarlaa... canımm o iğneyi bana şimdiden verdii clexane olan... ne işe yarıyo yaa neden erkenden verdi acabaaa...
yarın haber vereceklermiş .. transfer olucam... senn neler yapıyorsun yatıyormusun .. geziniyormusun arada..

Artık kendişmi hazır hisssediyorumm. temizliğimi bitirdim. .bu akşam ilave yemekte yapıcam.. :) :nazar:

Nisancim kan sulandirici igne clexane, bebegin tutunmasini kolaylastirmak icin.

Ben hic ozel bisey yapmiyorum. Normalde nasil yasiyorsam oyle yasiyorum. Zaten saglikli beslenen bi insandim, aynen oyle devam ediyorum. Ozel olarak sadece daha cok su icmeye calisiyorum.

Zaten icimden bi his tutmadigini soyluyo, 2. gun 4h embriyosuydu ikisi de, o yuzden de hic umudum yok. Hic bi belirtim de yok. İste o iki gun sol kasikta batma oldu, o da gecti gitti zaten. Su an hic ama hic bi belirti yok, goguslerdeki o klasik sislik ve aci var o kadar, o da bildigin regl oncesi acisi. Ben bildigin tutmadi kafasinda yasiyorum canim, boyle iste.

Merve's iPhone

Elifaamm herşeyin hayırlısı kuuzm üzülme.. fulyamla birlite sizin habereleri vbekleyeceğiz bizde... şu sebebi bilinmeyen şeyleri bizede açıklasaklar en azından fikir yğürütseler:KK43:
canım ben cmrteş gtitim kan tahlillerim iyi çıktı.. Daha önceki gidişimde salı (bugün) transfer olacğaını söylmeişti am .cumartesi çarşamba günü yapılacak dedii.. Bugün izinliymiş erbil bey:KK15: hayırlısı olsun ne diiym... onların dediğine uyuyoıruz.. bugün aradlılar çözmşler bebişlerimii.. yarın arayıp transfer saatinihaber vereceklermiş... :KK16: çokkk heyecanlıyım

canım çooook sevindim:21::21::21: hayırlısı inşallah. bende inan bugün aklımdan seni geçiriyordum hiç sesin soluğun çıkmıyor acaba transfer mi oldun diye... heyecan başladıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:KK52::KK52::KK52: sonucuda iyi olacak inşallah. artık sırasıyla önce mervettin sonra senin sonuçlarını bekliycez:21::21: sonrada fulyamla ben transfer olucaz inşallah:KK16::KK16: transfer saat kaçta transferden sonra haber ver mutlaka...

canım çooook sevindim:21::21::21: hayırlısı inşallah. bende inan bugün aklımdan seni geçiriyordum hiç sesin soluğun çıkmıyor acaba transfer mi oldun diye... heyecan başladıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:KK52::KK52::KK52: sonucuda iyi olacak inşallah. artık sırasıyla önce mervettin sonra senin sonuçlarını bekliycez:21::21: sonrada fulyamla ben transfer olucaz inşallah:KK16::KK16: transfer saat kaçta transferden sonra haber ver mutlaka...
amşn canımm .. darısı başınıza inşallah... evet birkaç gündür foruma gelemedim. kafa dağıtayım dedim hafta sonu gezdik bol bol.. geldik gezmelerden evi baştan sona temişzledim rahatla gözüme bişey batmadan yatayım diye :KK1::KK1: evett sırada sizzvarsınız fulyamla birlikte...
mervettine kızıcam ama benimde enerjimi düşürüyoo :KK53: :KK36:

X