doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

toplum baskısını ve anaçlığımızı kullanıyolar kızlar, ama bu çemberi kırmak bizim elimizde lütfen eşlerinize nişanlılarınıza sevgililerinize çantada kekliğim hele bide çocuğum olursa senden gidemem mesajı vermeyin, kadınlığınızı anneliğin içinde eritmeyin

çok haklısın canım..eşime hep şunu derim..beni aldatırsan giderim ama öyle paşa paşa değil..donuna kadar alıp öyle giderim..isterse 10 çocuğumuz olsun affetmem seni..ve bunun ilki ikincisi de olmaz..ha o beni aldattı diye bende aynısını yapmam ona,bunu yakıştıramam kendime ama başkasına dokunan bir adamla yapamam..ve asla benim eşim yapmaz demem..evet ona çok güveniyorum ama asla büyük konuşmam.

ama dediğim gibi bu benim için geçerli çünkü herkes kendi yaşadığını biliyor.

Son düzenleme:
kızlar zaten bızım gbı dusunen bırcok kadın var bu ulkede ama seslerını cıkardıklarında ne oluyor goruyoruz ,
dun haberlerde unı ogrencılerı sıddete hayır dıye eylem yaptıkları ıcın erkek polısler tarafından yaka paca gozaltına alındılar

Benim gibi dusunenlerin oldugunu gormek guzel :)

Kimileri yanlisa yanlisla karsilik vermemeyi savunur
ama ben bu konuda cok katiyim

Hakedene hak ettigini vereceksin
seni anlasin
acini en derinlerde hissetsin ki
ancak o zaman ne yaptigini idrak edebilsin!

aldatilmak=aldatmak bana gore!

kisasa kisas
evet en güzel ceza bu olurdu elbet ama ben kendim için,kendi onurum için bunu yapamam

valla kanım çekildi vucüdümdan. hiç tanımadığım birine içimden beddua ediyorum resmen. bu ne biçim iştir yaaa.
sen çocuğun için ayakta kalıp, kaya gibi dur. yüzüne bakma ömür boyu onun.Allah ım onunda dostununda bu ettiklerini ömür boyu ayaklarına dolasın. ayaklarının prangası olsun inş. ettikleri.

Amın Allah kımseyı caresız zor durumda bırakmasın bu ulkede bu zıhnıyette olan ınsanların arasında kadın olmak cok zor ne yazıkkı ,
calıssan da zor , ayrılsan da zor , zor yanı ne yapsan bı kulp takılır bırkere ,

Evet cnm tr de kadina yasam hakki yok. Adim atsa suc olur ayrildiktan sonra . Sahip cikarken her seyi suc olur ayrilinca. Ayri eve ciksa izin verilmez iki ucu pislik degnek

Son düzenleme:

seni anlasin

kisasa kisas

hani her türlü pisliği yapıpta iş tartışmaya gelince senin seviyene inemem diyen tipler varya onlara hastayım :KK1:
valla herkesin seviyesine de inerim de çıkarım da cadıda olurum asilzade de

senin gibiyim ben de, her yanlışın bi bedeli vardır sevgilerim hiçbi zaman zaafa dönüşmedi, herkese karşı böyle annemede babamada kardeşimede eşime de, kim olursa olsun değişmez

Zaten orda başlıyor ya olay, sevgileri bağımlılık haline getirmemek!
Aldatılan kadın direk ayrılsa, aldatma sorununu büyük oranda çözeceğiz zaten. Ama aldatılan kadın affettikçe, erkekler aldatmaya ve keyif sürmeye devam edecek.

Adam gibi sevgin bittiyse, aşık değilsen GEL SÖYLE! Bitsin...
Ama böyle midesiz işlere bulaşmışsa, ben daha bakamam o adamın suratına yaa...

Bir daha bana KARIM dediğini düşünmek bile istemiyorum, hangi yürek katlanır ki buna??
Bir daha bana dokunmaya kalktığını???
Sarıldığını????

Böyle midesiz hataların bedeli de ağır olmalı...Rezil olsunlar ele aleme, karısı hamileyken aldatmış karısını diye konuşsunlar arkasından, ohhhh... içimin yağları erir...

evet en güzel ceza bu olurdu elbet ama ben kendim için,kendi onurum için bunu yapamam

Vallahi o durumda onuru
baskalarinin dusuncelerini onemsemem

hele hele beni cocuklarini onemsemeyeni ben hic onemsemem

bir arkadasim var
esi kendisini surekli aldatiyor ama o da esini aldatiyor
ve evlilikleri de devam ediyor

bana gore en kotusu de bu

Evet cnm tr de kadina yasam hakki yok. Adim atsa suc olur ayrildiktan sonra . Sahip cikarken her seyi suc olur ayrilinca. Ayri eve ciksa izin verilmez iki ucu pislik degnek

erkek laf atıyor tacız edıyor her neyse kadın acık gıymeseymıs dıyorlar kadın bakmıstır umıt vermıstır dıyorlar boyle sacmalık olurmu yanı evet tr de boyle ınsan degıller cunkı yobaz herkes

ne kadar kolay kestirip atabiliyosunuz ya...
evet adamın yaptığı adilik, hayvanlık..
kocasını affeden kadınlar zaten eşinin bu durumunu güzel yaptı eline sağlık diye yorumlamıyor...
onlar da farkında yapılanın ne kadar çirkin bişey olduğunun...
ama herkes hepiniz gibi cesur değil.. cesurluğu geçtim, hepiniz gibi aman boşanırım gider diye düşünemiyo malesef...
kimi annesini babasını karşısına alıp evlenmiş oluo o adamla, kimi çocuklarım var onlar için bi şans daha vermeliyim diye düşünüyo... kimi de adamın pişmalığına gözyaşlarına dayanarak inanmak istiyo... yani bazılarının bi takım mecburiyetleri oluyo..
hemen aldatıldığını öğrendiği anda mahkeme yolunu tutamıyolar işte kimileri...

Aldatılan kadın direk ayrılsa, aldatma sorununu büyük oranda çözeceğiz zaten. Ama aldatılan kadın affettikçe, erkekler aldatmaya ve keyif sürmeye devam edecek.

Adam gibi sevgin bittiyse, aşık değilsen GEL SÖYLE! Bitsin...
Ama böyle midesiz işlere bulaşmışsa, ben daha bakamam o adamın suratına yaa...

Bir daha bana KARIM dediğini düşünmek bile istemiyorum, hangi yürek katlanır ki buna??
Sarıldığını????

Böyle midesiz hataların bedeli de ağır olmalı...Rezil olsunlar ele aleme, karısı hamileyken aldatmış karısını diye konuşsunlar arkasından, ohhhh... içimin yağları erir...

cok haklısın arkadasım ,
cok uzuldum konu sahıbının durumuna kımbılır kac kısı var boyle ama bılmıyoruz ,
boyle karısı hamıleyken aldatan adamların bıtaraflarını kesıp elıne vermek lazım kı ıbrete alem olsun pıslıkler
kadıncagız senın yavrunu tasısın agrı ceksın geceler boyu sen gıt zevkını dusun boyle adaletmı var ya :KK47:

seni anlasin

kisasa kisas
Onun yaptığı şerefsizliği yaparsam ondan bi farkım kalmaz Allahımda sınamasın ama böyleleri inan hakediyor kısasa kısas yapmayı ama benim midem kabul etmez böyle birşeyi.

Adam gibi sevgin bittiyse, aşık değilsen GEL SÖYLE! Bitsin...Ama böyle midesiz işlere bulaşmışsa, ben daha bakamam o adamın suratına yaa...

Sarıldığını????

sen bunu aşk ya da sevgi mi sanıyorsun? eşi hamile ya adam dayanamamış,hayvani cinsel dürtülerine engel olamamış!! yoksa ne aşkı ya..ayrıca o karım dediği kişi bence herhangi biri değil.yani sevgi ile bağlı olduğu biri değil.kusura bakmayın ama daha net şöyle yazabilirim;sadece çiftleşme amacı ile birlikte olduğu biri bence..ben öyle hissettim..

ne kadar kolay kestirip atabiliyosunuz ya...
evet adamın yaptığı adilik, hayvanlık..
kocasını affeden kadınlar zaten eşinin bu durumunu güzel yaptı eline sağlık diye yorumlamıyor...
onlar da farkında yapılanın ne kadar çirkin bişey olduğunun...
ama herkes hepiniz gibi cesur değil.. cesurluğu geçtim, hepiniz gibi aman boşanırım gider diye düşünemiyo malesef...
kimi annesini babasını karşısına alıp evlenmiş oluo o adamla, kimi çocuklarım var onlar için bi şans daha vermeliyim diye düşünüyo... kimi de adamın pişmalığına gözyaşlarına dayanarak inanmak istiyo... yani bazılarının bi takım mecburiyetleri oluyo..
hemen aldatıldığını öğrendiği anda mahkeme yolunu tutamıyolar işte kimileri...

çalışan her kadın bu yolu seçebilir, çeken varsa da Allah sabır versin heralde o kadınlar ömür boyu 40 kilo geziyolardır sürekli kafada kuşku senaryolar vs

çok zor durum gerçekten ama sakin olmaya çalış önce bebeğini düşün şu anda....
nooluyo bu erkeklere anlamıyorumki hanımı hamile ne güzel bi evladı olacak hala nelerin peşinde....
allah yardım etsin....

Son düzenleme:
çok haklısın canım..eşime hep şunu derim..beni aldatırsan giderim ama öyle paşa paşa değil..donuna kadar alıp öyle giderim..isterse 10 çocuğumuz olsun affetmem seni..ve bunun ilki ikincisi de olmaz..ha o beni aldattı diye bende aynısını yapmam ona,bunu yakıştıramam kendime ama başkasına dokunan bir adamla yapamam..ve asla benim eşim yapmaz demem..evet ona çok güveniyorum ama asla büyük konuşmam.

ama dediğim gibi bu benim için geçerli çünkü herkes kendi yaşadığını biliyor.

Doğru diyorsun Kadesa, asla benim eşim yapmaz dememek lazım, ben de çok güveniyorum ama asla yapmaz diyemem...
Evet aslında erkeğe bu mesajı vermek çok önemli bence, ister 10 çocuğum olsun, bırakır giderim...
Gerçi içinde varsa zaten yakalanmam diyip yine yapacaktır, bunu tehdit amaçlı da söylemiyoruz nihayetinde ama en azından karşıdaki kadının sağlam duracağını eşin bilmesi önemli bence..
Ben şey demiştim, eğer öyle bir şey yaparsan, birincisi gel ağzınla bana söyle, bu seni affetmemi sağlamayacak tabiki ama en azından dürüstlüğüne sürdüğün lekeyi çıkarmaya uğraştığını göreyim, sonra da sakın bana şöyle oldu böyle oldu yalanlarına başlama, dinlemem. ( yani bir iftira varsa dinlerim de, kendi gözümle gördüğüm durumda, dinlemem)
Sonra sakın ağlayıp zırlayıp beni rahatsız etme demiştim :)

Onun yaptığı şerefsizliği yaparsam ondan bi farkım kalmaz Allahımda sınamasın ama böyleleri inan hakediyor kısasa kısas yapmayı ama benim midem kabul etmez böyle birşeyi.

Yaparim vallahi yaparim!

belki olayi cinsellik boyutuna getirmem ama
ona oyle yansitirim

sen bunu aşk ya da sevgi mi sanıyorsun? eşi hamile ya adam dayanamamış,hayvani cinsel dürtülerine engel olamamış!! yoksa ne aşkı ya..ayrıca o karım dediği kişi bence herhangi biri değil.yani sevgi ile bağlı olduğu biri değil.kusura bakmayın ama daha net şöyle yazabilirim;sadece çiftleşme amacı ile birlikte olduğu biri bence..ben öyle hissettim..

bana da öyle gibi geldi çünkü açık saçık mesajlarda varmış, ayrıca bu basit bir aldatma değil bir arkadaş yazmışti karnı burnunda karısını aldatan bu adiliği yapan her pisliği yara diye çok doğru , adam bildiğin şerefsizmiş bir taraftan o kadına karım balım vs vs yazıyo sonra karısına güzel sözler söylüyo bu adamdan kocada olmaz baba da olmaz arkadaşta olma hiçbihalt olmaz belli

Bende Kadesa gibi düşünüyorum

Onun yaptığı pisliği yaparsam ondan ne farkım kalır ki ? En güzeli ardına bile bakmadan boşanmak..

Zaten o ona yıllarca yeter..

maddi anlamda bi sıkıntısı olmayan kadın da çekebilkio bazen..
kuzenim öğretmen... 3 yıl önce eşimnin nette bi bayanla yazıştığını görmüş bilgisayardan... çok sinirlenmiş tabi..
ama bunun ikizleri var 3 yaşında... kalkıp anbnesinin evine gittiği zaman, babaları her gün çocuklarımı görecem diye kapıya dayanıyo, çocuklar baba baba diye ağlayıp duruyolar... hatta annelerine sen kötü annesin bizi babamızdan ayırdın diyebilecek kadar babalarını çok seviolar..
sen gel de bu çocuklara babanız beni aldattı, böyle böyle yaptı, sizi haketmiyo de işte....
demem o ki, bi -kadının affetmesi için kendine göre sebepleri oluyo...
kimisi ayrılıo kimisi de bi takım şeyler yüzünden evliliğini devam ettirmeye çalışıo işte

X