doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Allah belasini versin

kaybeden sen degil o ahlaksiz!
omur boyu hatasinin bedelini odeyebilecek mi acaba

ben anlamiyorum
sanki hamileyken es aldatilir diye yazili emir mi var da bunlarin hepsi hep esleri hamileyken aldatiyorlar

idrak yollari iltihapli demek ki
asil kendilerini aldattiklarinin farkinda degiller

vallahi ben acik soyluyorum
esim beni aldatsa
unutmus gibi yapip
pismanligin zirvesindeyken ben de onu aldatirim!

sonra da bosanirim !!!

esim de bilir bunu!!!!

aynı kafadanız seninle, sadakati haketmiyolar

Eğer evliliğinizi bitirmeyecekseniz boşuna yüzleşmeyin derim ben... bir süre bu olayı kendinize saklayın aile efradı ile de bir paylaşmayın derim ben, eger ayrılmak isterseniz o zaman verin dilekçenizi, mesajları da saklayın acacagınız davada işinize yarar saglam da bir tazminat alırsınız.
ama cocugumun babasıdır, cocugumun hatrına diyip affedecekseniz bosuna yuzleşmeyin adamla derim o zaman sahtı sahbaz olur bence.

o karşıdaki f.hişeye de o midesiz herife de tazminatı kitlemeden ayrılma sakın sakın sakın

yapıyorlar ıste kızlar ,
bu erkeklerde mıdemı var sankı
sonra da hıcbırsey olmamıs gbı devam edıyorlar Allah hepsıne vıcdan merhamet versın

toplum baskısını ve anaçlığımızı kullanıyolar kızlar, ama bu çemberi kırmak bizim elimizde lütfen eşlerinize nişanlılarınıza sevgililerinize çantada kekliğim hele bide çocuğum olursa senden gidemem mesajı vermeyin, kadınlığınızı anneliğin içinde eritmeyin

mesajların fotografını cekseydın kske aıle bıreylerıne acıklarken kanıtın olurdu !
ama gsm operatorlerınden cıkıyor zaten mahkeme ıcabına bakar o pıslıgın numara kullanılmıyomusta ıddaya grmıste yalanlara bak

ben kendi adıma dişi kuş olmayı reddediyorum, ben kuş falan değilim yuvayı yapmak benim görevim değil, iki kişiyiz ben bu işin sadece bir tarafıyım, kadın aldatılıyo çocuğun için affet diyolar, anne düşünecek çocuğu baba uçkurunun keyfinde gezecek, öyle şey mi olur, kabul etmiyorum bunu

Bu nedir böyle yahuu nasıl birşeydir adi herif nasıl kıydın gül gibi karına doğmamış bebeğine bunu yaptın eyy insafsız

Allah bildiği gibi yapsın inş. böylelerini..

lütfen bebeğini düşün sen üzüldükce onunda karnında üzüldüğünü unutma sakın

artık hayatta bebeğin ve sen olacaksın güçlü olmak zorundasın Allahım yardımcın olsun..

yaa okuyunca şok oldum çok ta üzüldüm gerçekten böyle erkekler hiç bir şeyi hak etmiyor baba olmayı hele aslaaa :KK20::KK19:

eşini de, o kadını da Allah bildiği gibi yapsın...
bu kadar da olmaz ya.. bi de erkeğim diye sokaklarda geziyo hey Allahım...

slm arkadaşlar gece eşimin beni rüyamda aldattığını gördüm saat 4 te uyandım telefonunu ilk defa karıştırdım,,,,kocam dediğim adam doğacak kızımın babası kadının birine canım balım karım hitaplarını kullanarak açık seçik msjlar atmış

gece 4 ten beri uyumadım,sabah o işe giderken kalkmadım,az öncede herşeyi öğrendiğimi ona msj attım dönmedi bana

ne yapıcam ben ya ağlamktan gözlerim şişti..pislik herif başkasıyla resmen ilişki yaşıyor ,,artık onun suratını bile görmek istemıorum,,

yani hiç inandırıcı gelmedi bana.doguma 5 gun kalmış.rüyanızda görmüşsünüz ve üstüne aldatılıyormussunuz.bu kadar kötü duruma ragmen buraya mesaj atacak enerjiyi ulabilmişsiniz.bence eğer böyle bir durum varsa kısa sürede atlatırsınız.

Böylelerine insan demek bile gelmiyor içimden, ama belki de "insan" böyle bir varlık da aslında iyiler biraz olağanüstü...kimbilir..

O kadar üzülüyorum ki böyle konular okuyunca, bilmiyorum neden ama aldatma olaylarında en çok KADIN HAMİLEYKEN ve EŞ DİĞER KADINA : KARIM KELİMESİNİ KULLANDIĞINDA sanki aldatılmışım gibi içimden birşeyler kopuyor..

Bu nasıl bir midesizliktir, bu nasıl bir oyunculuktur? Sabah uyan eşine ve bebeğine AŞKLARIIMM BEN GİDİYORUM de, ama gece başka bir kadına KARIM de...

Ben daha o adamın suratına bakar mıyım???
Gitsin KARISINA o zaman yolu açık olsun....

Affet diyemem ben böylesi bir durumda, neyini affedeceksin ki? Sen karnında onunla birlikte yarattığın en güzel parçanızı taşırken, o başka kadınlara karım dediği için MADALYA MI verelim? Aynı şeyi kadın yapsa, adam HEM ELİNDEN ÇOCUĞU ALIR, HEM DE MAHKEMEDE SÜRÜM SÜRÜM SÜRÜNDÜRÜR....Var mı ya? Kadın yapınca adam bildik SIFATLA tekme atar kapıdan kovar, erkek aldatınca, ya canım ne yapacaksın işte erkek bu fıtratında var, affet sürüm sürüm süründür ama affet gitsin....

Olur mu öyle şey ya?
Sürüm sürüm süründür sonra affet ne demek oluyor? Ben senden AYRILAMAM oluyor. Bunu bilen erkek ne yapıyor? Aldatmaya belli bir süre sonra devam ediyor.
Zaten bu olaydan sonra kadının bütün güveni alt üst oluyor, daha bir çok konuşan, sürekli sorgulayan, nerdeydin ne yaptın diyen bir hal alıyor, adam da "" eeeeee yetti be, bırakıp gitseydin o zaman niye affettin?" bile diyebiliyor...diyor!

Bir hikaye okumuştum:
Bir kadın eşine çok güveniyor, hayatta yapmaz diyor, sessiz sakin benim adamım diyor, sonra bir gün arkadaşlarının eşlerinden durumu öğreniyor, ondan sonra eşi de gelip itiraf ediyor, ilk defa oldu bir daha olmayacak söz diyor, yalvarıyor yakarıyor, kadın tamam affettim diyor. Barışıyorlar. Adam çok mutlu, 2 gün sonra kadın geliyor. Tamam ödeştik artık sorun yok diyor, adam ne ödeşmesi diyor...Ben de seni ALDATTIM ödeştik diyor kadın.
Adam affedemiyor...
Kadın da ben de affetmemiştim zaten sana ders vererek ayrılmak istedim diyor.
Boşanıyor..

KESİNLİKLE EN GÜZELİ !

Benim eşim de bilir ki, eğer beni aldatırsa, BİTER! Ben de gider aynısını yaparım, bakalım geri dönmesi affetmesi tekrar o insana sarılıp uyuması vs kolay oluyor muymuşş?????
Tavizimin olmadığını sevgili olduğumuz dönemden beri bilir....

Böylelerine insan demek bile gelmiyor içimden, ama belki de "insan" böyle bir varlık da aslında iyiler biraz olağanüstü...kimbilir..

O kadar üzülüyorum ki böyle konular okuyunca, bilmiyorum neden ama aldatma olaylarında en çok KADIN HAMİLEYKEN ve EŞ DİĞER KADINA : KARIM KELİMESİNİ KULLANDIĞINDA sanki aldatılmışım gibi içimden birşeyler kopuyor..

Bu nasıl bir midesizliktir, bu nasıl bir oyunculuktur? Sabah uyan eşine ve bebeğine AŞKLARIIMM BEN GİDİYORUM de, ama gece başka bir kadına KARIM de...

Ben daha o adamın suratına bakar mıyım???
Gitsin KARISINA o zaman yolu açık olsun....

Affet diyemem ben böylesi bir durumda, neyini affedeceksin ki? Sen karnında onunla birlikte yarattığın en güzel parçanızı taşırken, o başka kadınlara karım dediği için MADALYA MI verelim? Aynı şeyi kadın yapsa, adam HEM ELİNDEN ÇOCUĞU ALIR, HEM DE MAHKEMEDE SÜRÜM SÜRÜM SÜRÜNDÜRÜR....Var mı ya? Kadın yapınca adam bildik SIFATLA tekme atar kapıdan kovar, erkek aldatınca, ya canım ne yapacaksın işte erkek bu fıtratında var, affet sürüm sürüm süründür ama affet gitsin....

Olur mu öyle şey ya?
Sürüm sürüm süründür sonra affet ne demek oluyor? Ben senden AYRILAMAM oluyor. Bunu bilen erkek ne yapıyor? Aldatmaya belli bir süre sonra devam ediyor.
Zaten bu olaydan sonra kadının bütün güveni alt üst oluyor, daha bir çok konuşan, sürekli sorgulayan, nerdeydin ne yaptın diyen bir hal alıyor, adam da "" eeeeee yetti be, bırakıp gitseydin o zaman niye affettin?" bile diyebiliyor...diyor!

Bir hikaye okumuştum:
Bir kadın eşine çok güveniyor, hayatta yapmaz diyor, sessiz sakin benim adamım diyor, sonra bir gün arkadaşlarının eşlerinden durumu öğreniyor, ondan sonra eşi de gelip itiraf ediyor, ilk defa oldu bir daha olmayacak söz diyor, yalvarıyor yakarıyor, kadın tamam affettim diyor. Barışıyorlar. Adam çok mutlu, 2 gün sonra kadın geliyor. Tamam ödeştik artık sorun yok diyor, adam ne ödeşmesi diyor...Ben de seni ALDATTIM ödeştik diyor kadın.
Adam affedemiyor...
Kadın da ben de affetmemiştim zaten sana ders vererek ayrılmak istedim diyor.
Boşanıyor..

KESİNLİKLE EN GÜZELİ !

Benim eşim de bilir ki, eğer beni aldatırsa, BİTER! Ben de gider aynısını yaparım, bakalım geri dönmesi affetmesi tekrar o insana sarılıp uyuması vs kolay oluyor muymuşş?????
Tavizimin olmadığını sevgili olduğumuz dönemden beri bilir....

senin gibiyim ben de, her yanlışın bi bedeli vardır sevgilerim hiçbi zaman zaafa dönüşmedi, herkese karşı böyle annemede babamada kardeşimede eşime de, kim olursa olsun değişmez

ben kendi adıma dişi kuş olmayı reddediyorum, ben kuş falan değilim yuvayı yapmak benim görevim değil, iki kişiyiz ben bu işin sadece bir tarafıyım, kadın aldatılıyo çocuğun için affet diyolar, anne düşünecek çocuğu baba uçkurunun keyfinde gezecek, öyle şey mi olur, kabul etmiyorum bunu

kımse kabul etmez zaten boyle bır seyı ama bazılarımızın cesaretı vardır ayrılır yolumuza bakarız bazılarımız cekmeye devam ederız mecburıyetten

Aldatmanın insancası olmadığı için hayvan gibi çifleşip insan gibi itiraf edemiyorlar.
İnsanlıktan nasipsiz vicdansız Allahtan korkmayan kuldan utanmayan insanlar bunlar.
O yüzden sanmaki pişman olacaktır.
Ha ever pişman olur niye biliyormusun yakalandığına pişmandır şerefsiz.
Layığını ver YA RABBİM.

kımse kabul etmez zaten boyle bır seyı ama bazılarımızın cesaretı vardır ayrılır yolumuza bakarız bazılarımız cekmeye devam ederız mecburıyetten

Allah kimseyi mecbur bırakmasın işte bu yüzden bayanların çalışması zorunlu olmalı eşinin maddi durumu iyi olsada geleceğin ne getireceğini bilemiyoruz çünkü

Allah kimseyi mecbur bırakmasın işte bu yüzden bayanların çalışması zorunlu olmalı eşinin maddi durumu iyi olsada geleceğin ne getireceğini bilemiyoruz çünkü

Amın Allah kımseyı caresız zor durumda bırakmasın bu ulkede bu zıhnıyette olan ınsanların arasında kadın olmak cok zor ne yazıkkı ,
calıssan da zor , ayrılsan da zor , zor yanı ne yapsan bı kulp takılır bırkere ,

Benim gibi dusunenlerin oldugunu gormek guzel :)

Kimileri yanlisa yanlisla karsilik vermemeyi savunur
ama ben bu konuda cok katiyim

Hakedene hak ettigini vereceksin
seni anlasin
acini en derinlerde hissetsin ki
ancak o zaman ne yaptigini idrak edebilsin!

aldatilmak=aldatmak bana gore!

kisasa kisas

X