doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

bu adamlar sadakati haketmiyolar, eşime bu yalanları söylemiştim bigün bak sırasıyla bu yalanları sıralıyo erkekler diye, sakın dedim bana bunlarla gelme böyle bi halt yersen, ben de seni aldatırım

canımm Allah yardımcın olsun
sen kendini üzme olur mu kızını düşün
onunda yaptığı yanına kalmaz merak etme :KK47:

nekadar zor bir durumdasın canım çok üzüldüm
aldatılmak ne lanet birşeydir.
Heleki yavrusunu karnında senın bebegını tasıyan o meleği aldatmak nekadar acizliktir
çok ağır konuşmak isterdim istemiyorum tek bir sözü bile haketmiyor.
Aldatılmak bunu yaşayan insanın penceresinden bakmak tahammül edebilmek nasıldır yaşamadan akıl vermek elbette zordur canım ahkamda kesmek istemiyorum ancak ömür boyu bu kamburla yaşacaksan ve zorlanmayacaksan yürüyebilleceksen onunla bu rezilliğe rağmen devam et affet geç nasılsa affettirmek için elinden geleni yapacaktır sen kabullenebıleceksen eğer affedeceksin sorgusuz sualsiz.
Ama olmaz yapamam artık onunla olursamda bir ömür zehir olur hayat dersen yeterli değilmi okuduğun mesajlar.
Evet rabbımın emanetı melegın var o var yalnız degılsın onunla bu bedeli ödemeli biz kadınlar affettikçe değilmiyiz onların önünü açan sen yapsaydın bakalım açıklama şansı verecekmiydi sana ne işgencelere ne hakaretlere maruz kalacaktın çünkü kadınsın bizler bu fırsatı veriyoruz onlara acız degılsın cok sükür mesleğin var elinde kimseyede muhtaç değilsin daha neyi kimi bekleyeceksin needen acaba diyeceksinki.
Büyük sözüme tövbe ama herşeyi affederimdeeee onu bi başkasıylaa paylaşmak ölürüm heralde ...
şuan çok zor bir durumdasınız rabbım yardımcınız olsun bebegınız ıcın guclu olmaaya çalışın sabırlı olun onu sağlıcakla alın kucagınızaa umarım hersey yoluna gırer bu acılar biter allaha emanet olun

Yaşadığın çok zor bir durum, kötü bir zaman...Ben senin yerinde olsaydım eşime evet kan kustururdum ama eşimin ailesine ve diğerlerine böyle bir olayı yansıtmazdım. Anne bile değil, abla veya güvendiğim başka birisiyle paylaşırdım. Sen çok duygusal bir döneme gireceksin; lohusa sendromunu biliyorum. Böyle bir şeyi söylersen çevreden gelen söylemler seni daha duygusal yapar diye düşünüyorum. Erkekleri anlamak çok zor; ben bebeğimin olması o kadar çok istiyorum ki! Size Allah güzel bir bebek veriyor; işşallah şansı bahtı açık olur; ama eşin nerelere bulaşıyor...Buna mantıklı bir açıklama bulmak imkansız ve kesinlikle kendinde bir eksiklik arama...Bu erkeğin içinden gelen bir durum; içinde ruhunda varsa; karısı dört dörtlük olsa da yapar. O kadının eşinin evli olduğunu bildiğine eminim; kızlarda yazmış...Bilmese gece aramak ister; sık sık buluşmak ister...Düşün ne kadar ahlaksız bir kadın olduğunu...

Bence herşeyi askıda bırak; sadece doğuma odaklan...Şimdi yaşayacağın her stres sana zarar...Eğer gitme imkanın varsa psikologa git; doğumdan önce bir konuş...Sana bu olaya odaklanmaman için bazı yöntemler söyleyecektir. Doğumdan korkuyorum gitmek istiyorum de etrafa veya sağlıklı bir hamilelik geçiriyorsan taksiye atla git...Sadece sen önemlisin; sen yoksan bebişte yok...Allah yardımcın olsun kardeşim; anlık sinirle hareket ona değil sadece sana zarar getirir.

Cok iyi dusunmelisin demicem cok cok fazla iyi dusunmelisin. Zannetme bu durumu bir sen yasadin eminim yuzde 99cogu kadin ozellikle hamilelik doneminde bunu yasamistir ama fark etmesi esinin safligiyla yada bayanin uyanikligiyla alakali. Sunlari iyi dusun sana gercekten destek olacakmi ailen gaz vermeye herkes gaz verip iki gun sonra aman basimiza kalmasin diye kardeslerinin sirt dondugu insanlar bilir. Insan hayati esinden ayrilinca goruyor. Ayrica bir kiz evladi getireceksin bunu unutma omur boyu bekar kala bilirim kendi ayaklarim uzerinde durabilirim diyorsan ne ala. inan kucaginda kucuk bir bebekle hayat cok farkli calissan bile ailen iki gun bakar ucuncu gun bunalir. Bakiciya versen giderin ve bakici yetermi yada agxi dili konusmayan benegi kime teslim edebilirsin. Ofkeyle kalkan zararla oturur. He bu demek degildir taviz ver ama bunlarda hayatin gercegi malesef. O karsidaki yosmayida ne bilsin evlimi diye masum sanma evli adam anlasilir . Sevgili olan sabaha kadar konusur evli adama ulasamazsin karim denecek seviyeye ulastiysa iki gundur tanimiyodur. Okadar ahlaksiz insan varki. Tel dokumunden cikar nosu en cok gorustuklerinden anlasiliyo. Ama o kiza mutlaka dava ac yaptigi yanina kar kalmasin manevi acilabilito. Baskalarinin canini yakmasin ahlaksiz. Sadece bebegin ve sen onemlisin emin ol yasamayan kadin yoktur anlamayan kadin vardir

arkadaş çok doğru söylemiş..
bekar adam sabaha kadar bile telefonla konuşabilir..
ben olsam ne yapardım bilemedim buradan ahkam kesmesi kolay :KK50:
Allah yardımcın olsun ve seni üzenleri de ıslah eylesin arkadaşım

bu tip şeyleri görüp duyduktan sonra resmen paranoyak oldum yaaa
eşimin telefonunu karıştırıyorum mesajlarına bakıyorum face giriyorum ama çaktırmadan tabi
allah şeytana uydurmasın kimseyi ve hiçkimsede demesin benim kocam yapmaz beni çok sever falan diye kocayla çocuk övülmez der eskiler.

kadın olmak zor.
kadın hep alttan alan affeden oluyor,erkek aldatılsa namus oluyor.
hergün birşey yaşıyoruz,hergün birşey duyuyoruz.
başımıza neler geleceğini bilmiyoruz.rabbim sonumuzu hayır etsin.
daha nelerle sınanacağız bilmiyorum.

Allahım size ve bebeğinize sabır versin güç versin.

Bosuna facedir tel dir kurcalayip yipratmayin kendinizi. Onlarda uyandi ayri bi hat fake face hesaplari ne gune duruyor

evet takipte olmak da işe yaramıyor insanın içinde olmasın o yüzden dua ediyorum sadece insallah öyle birşey yaparsa Allah çıkarsın karşıma önüme gelsin herşey diye...

:KK53::KK53::KK53::KK53: şok oldum !!!!

bu nasıl bir midesizliktir bu ne uçkur hevesliliğidir ya Rabbim. afedersiniz bir kac ay cinsellik yasamadı diye öldü galiba adi herif.

insan müsvettesi bunların hepsi ama dısarıda adam gibi hava civa satarlar.

yazıklar olsun.

o rüyayı görmeniz de malum olmus size. yavrunuzla yeni bir hayat kurabilirsiniz.

bir de bir söz vardır ; bu dünyanın üstünde hersey geciyor ama ya altında :KK19::KK19::KK19:

bu yasattıklarını Allah bir bir cektirsin ona sizin sahitliginizde.

En buyuk isareti haksizmissiniz gibibagirip cagiriyorsa bilinki haklisiniz. Cunki esimiz bize bi no ve msn sorsa gayet sogukkanli normal cvb veririz neden cunki aldatmiyoruz kendimizden eminiz

aslında varya şeytan diyoki adama de ki seni boşamıcam ama fırsatım olduğunda seni aldatıcam ömrü billah tetikte gezsin adi

aslında varya şeytan diyoki adama de ki seni boşamıcam ama fırsatım olduğunda seni aldatıcam ömrü billah tetikte gezsin adi

yemez bence mutlu olur yapmıycanı bilir bir anne kolay kolay yapamaz bunu tabi istisnaları ayrı tutuyorum, bende diyorum eşime bigün yaparsan bende yaparım diyorum he he diyo sen o kadar aşağılıkmısın diyo yani aldatmam demiyo adama bak yaaa

Allah belasini versin

kaybeden sen degil o ahlaksiz!
omur boyu hatasinin bedelini odeyebilecek mi acaba

ben anlamiyorum
sanki hamileyken es aldatilir diye yazili emir mi var da bunlarin hepsi hep esleri hamileyken aldatiyorlar

idrak yollari iltihapli demek ki
asil kendilerini aldattiklarinin farkinda degiller

vallahi ben acik soyluyorum
esim beni aldatsa
unutmus gibi yapip
pismanligin zirvesindeyken ben de onu aldatirim!

sonra da bosanirim !!!

esim de bilir bunu!!!!

kızlar bu en temelde bi vicdan problemi, çocuğunu taşıyo bu kadın yaa, sevgili aldatmaya benzemez bu, karnı burnunda kadın, bu vicdansızlığı yapan herşeyi de yapar, nasıl aynı yatakta yatılır yahu bu adamla

Çok üzüldüm inan ne diyeceğimi bilemiyorum..
İnsan bu durumda sakin kalamaz ama sizin sakin kalmanız gerekiyor, çocuğunuzu düşünmeniz gerekiyor. Bu daha da zor olsa gerek..
Nasıl bir vicdan bu aklım almıyor, Allahtan da mı korkuları yok bu adamların?
Böyle şeyleri duydukça her şeyden soğuyorum, erkeklerden nefret ediyorum. Allahtan mesleğiniz var, aileniz karşı bile çıksa başınızın çaresine bakabilecek durumdasınız. Bide böyle uyduruk şeylere saf gibi kanacağımızı düşünmüyorlar mı?
Zaten hepsi aynı cümleleri kuruyor, arkadaşım atmış mesajları..!
Bir de anlamadığım, yapıyorlar, yiyorlar naneleri sonra bir ton af, ağlama, sızlama, seni seviyorumlar!
Madem seviyorsun nasıl böyle bir midesizliği yapabiliyorsun? Sözüm ona kaybetmek istemiyorlar ya hani..?

Babam hep evlenmek bir kere, evlenmek mezara kadar der! Ahh babacığım, artık öyle olmuyor! Kimse kimsenin kahrını çekmek, ihanetini sindirmek zorunda değil! Ben olsam büyük konuşmak gibi olmasın, arkama bile bakmam. İsterse babam ben arkanda değilim desin, mutsuzsam, ihanete uğramışsam affedemem. Kadınlarımızın kendi ayaklarının üzerinde durabilmesi şart, en büyük avantaj..

X