doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

gelen cevap arkadaşlarımı ara diyor öyle bişey yok diyor o numara kullanılmıyor diyor,,,devamı gelmedi yarım gelmiş

Bozacının şahidi şıracı ( arkadaşları )

Numara kullanılmıyor da

Kendi kendine mi fantazi kurup o lafları yazmış ve göndermiş

Heralde seni saf zannediyor..Onun telefonundan msjı başka kim gönderecek...UTanMAZ

tıpık turk erkegı ölümüne inkar başka bı kadınıda nasıl mıdelerı kaldırıo nasıl bu kdr kolay sahıplenıolar anlamıorum ölsün böle erkekler...allahdan bir işin var yalnız deılsın bır aılen bır kızın var....geçmiş olsun cnm...

karşıdaki karıyla anlaşıp numarayı iptal ettirebilir bunu yapabilir evet.belkide cevap vermesinin uzun sürmesi bu yüzdendir değil mi

Ağzımı doldura doldura bela okuyacağım şimdi!
Kadın da belki evli olduğunu bile bilmiyordur... Bir arkadaşım 2 yıl kandırıldı öyle, adam evliymiş ve kızdan öyle güzel saklamışki bunu, arkadaşım öğrendiğinden aşkından geberiyordu ama yüzüne tükürüp kapattı o defteri...
Bre vicdansız sen adam olmadan, erkek olmadan baba olmaya nasıl kalkışırsın!
Ahlaksız haysiyetsiz omurgasız adam!
Sövmek de yetmez, sallandıracaksın ibreti alem için!

arkadaşlarını nıye arayacakmışsın ki,başını mı bekliyolarmış sanki tövbeeeeeee
kullanılmayan numaraylamı mesejlaşmış,bak sennnnn
madem yiyosun bi halt bari kabul et daha fazla küçültme kendını saçmalayarak....
Allah sana hayırlı doğumlar nasip etsin canım,al kızını kucağına bak kendi hayatına
o da kullanılmayan numaralarla yaşamaya devam etsin....

gelen cevap arkadaşlarımı ara diyor öyle bişey yok diyor o numara kullanılmıyor diyor,,,devamı gelmedi yarım gelmiş

bence şöyle söyleyin eşinize: ÖYLEYSE SENI YINE TERKETMEM GEREK, ÇÜNKĞ SEN OLMAYAN BIR KADıNA KULLANıLMAYAN BIR NUMARAYA SEVGILINMIŞ GIBI MESAJ ATTıĞıNA GÖRE BI ŞIZOFRENSIN. VE BEN ÇOCUĞUMU ŞIZOFREN BI BABA ILE BÜYÜTEMEM..............................................

o kadar düşündü bari mantıklı bi açıklama bulsaymış..o numara kullanılmıyor ben biraz manyağım da kullanılmayan numaraya abuk sabuk mesajlar atıyorum..

Geçen gün X'in kontürü bitmişti (yada şarjı) telefonumu istemişti, sanırım onun yazdığı mesajlar ben yapsam silerdim bırakırmıydım hiç, bana nasıl yakıştıryorsun böyle birşey !!! (deyip birde üste çıkacak)

akşam diyor mesajların devamını göstereyim arkadaşlarla iddiaya girdik diyor ne plan kurduysa..bende o mesajları silmeden gel silersen evi terkedicem dedim..hepsini silmeden gel dedim ..ya insan iddiaya girse böyle mesajlar yazar mı sapık mı bunlar bal gibi yalan kurmuş

Cok iyi dusunmelisin demicem cok cok fazla iyi dusunmelisin. Zannetme bu durumu bir sen yasadin eminim yuzde 99cogu kadin ozellikle hamilelik doneminde bunu yasamistir ama fark etmesi esinin safligiyla yada bayanin uyanikligiyla alakali. Sunlari iyi dusun sana gercekten destek olacakmi ailen gaz vermeye herkes gaz verip iki gun sonra aman basimiza kalmasin diye kardeslerinin sirt dondugu insanlar bilir. Insan hayati esinden ayrilinca goruyor. Ayrica bir kiz evladi getireceksin bunu unutma omur boyu bekar kala bilirim kendi ayaklarim uzerinde durabilirim diyorsan ne ala. inan kucaginda kucuk bir bebekle hayat cok farkli calissan bile ailen iki gun bakar ucuncu gun bunalir. Bakiciya versen giderin ve bakici yetermi yada agxi dili konusmayan benegi kime teslim edebilirsin. Ofkeyle kalkan zararla oturur. He bu demek degildir taviz ver ama bunlarda hayatin gercegi malesef. O karsidaki yosmayida ne bilsin evlimi diye masum sanma evli adam anlasilir . Sevgili olan sabaha kadar konusur evli adama ulasamazsin karim denecek seviyeye ulastiysa iki gundur tanimiyodur. Okadar ahlaksiz insan varki. Tel dokumunden cikar nosu en cok gorustuklerinden anlasiliyo. Ama o kiza mutlaka dava ac yaptigi yanina kar kalmasin manevi acilabilito. Baskalarinin canini yakmasin ahlaksiz. Sadece bebegin ve sen onemlisin emin ol yasamayan kadin yoktur anlamayan kadin vardir

kullanılmayan numaradan mesajlaşmış öyle mi? yazık,eşiniz ruh hastası galiba..olmayan biri ile msjlaşıp hatta karıcım dediğine göre..hayali bir sevgili edinmiş...en yakın kliniğe yatırılıp tedavi görmesi gerekiyor.

yalana bak klasik erkek yalanları arkadaşlarıma sor numara kullanılmıyor ya allah aşkına o msj lar ne peki fantazimi kurmuş

akşam diyor mesajların devamını göstereyim arkadaşlarla iddiaya girdik diyor ne plan kurduysa..bende o mesajları silmeden gel silersen evi terkedicem dedim..hepsini silmeden gel dedim ..ya insan iddiaya girse böyle mesajlar yazar mı sapık mı bunlar bal gibi yalan kurmuş

ne iddiasıymış. olmayan bi kadına en yav.şak, en erıtik ve en sapıkça mesajı kim atacak iddiasımız. o zaman da bu adam SAPıK. nerden tutsanız elinizde kalıyo

Cok iyi dusunmelisin demicem cok cok fazla iyi dusunmelisin. Zannetme bu durumu bir sen yasadin eminim yuzde 99cogu kadin ozellikle hamilelik doneminde bunu yasamistir ama fark etmesi esinin safligiyla yada bayanin uyanikligiyla alakali. Sunlari iyi dusun sana gercekten destek olacakmi ailen gaz vermeye herkes gaz verip iki gun sonra aman basimiza kalmasin diye kardeslerinin sirt dondugu insanlar bilir. Insan hayati esinden ayrilinca goruyor. Ayrica bir kiz evladi getireceksin bunu unutma omur boyu bekar kala bilirim kendi ayaklarim uzerinde durabilirim diyorsan ne ala. inan kucaginda kucuk bir bebekle hayat cok farkli calissan bile ailen iki gun bakar ucuncu gun bunalir. Bakiciya versen giderin ve bakici yetermi yada agxi dili konusmayan benegi kime teslim edebilirsin. Ofkeyle kalkan zararla oturur. He bu demek degildir taviz ver ama bunlarda hayatin gercegi malesef. O karsidaki yosmayida ne bilsin evlimi diye masum sanma evli adam anlasilir . Sevgili olan sabaha kadar konusur evli adama ulasamazsin karim denecek seviyeye ulastiysa iki gundur tanimiyodur. Okadar ahlaksiz insan varki. Tel dokumunden cikar nosu en cok gorustuklerinden anlasiliyo. Ama o kiza mutlaka dava ac yaptigi yanina kar kalmasin manevi acilabilito. Baskalarinin canini yakmasin ahlaksiz. Sadece bebegin ve sen onemlisin emin ol yasamayan kadin yoktur anlamayan kadin vardir

arkadaş yazıklarında çok haklı..+1 diyebiliryorum sadece

Rabbim sana bebeğinle ayakta dimdik durabilecek güç versin canım.
Resmen bataklıkta çırpındıkça batıyor eşin...Yazık attığı yalana ilkokul çocukları bile inanmaz ki :KK50:
Yazık o miniğe,baba diyeceği adama bak.

Hep klasik yalan arkadasim cekti bunu okadar cok kadindan duydumki tel dokumunu iste ondan gidin cokarttirin. Kullanilmiyosa o nodan msj gelmemesi lazim o no dan gelmisse ve aranmissa ne cvb verece

Allah yardımcınız olsun.. Bu saatten sonra inkar ve yalanlara başlıcak..
Bu tip işlerden korkan adam arkadaşının kendi telefonunu kullanmasına izin vermez zaten.. karım görür yanlış anlar diye düşünür..
inanmayın hiç birşeye :KK50:

X