doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

hahah millet birbirine girmiş yazık yaa kadıncagız bebegim için susuyorum hamileyim diorr siz daha yok hamilelini kulanıyon felan filan napsın karnı burnunda inanıp oturmak zorunda sonrada takip eder hiç birşey gizli kalmaz emin olunn şuan ecrin en dogrusunu yapıyorrr erkek milleti öyle bi şerefsizkiii biz kadınları saf salak olarak görüyolar basit yaalanlarla kandırrız sanıyolarrr bende kaç gündür yalan için eşimle kötüyüm

kızlar okadar usta yalancı ki sabah güya beni uyandırmak için aşklarımm ben gidiyorum işe diyordu hiç hissettirmedi
çocuğumu doğurcam alğım gibi annemin memlektine gidicem,,,2 ay doğum iznim bitincede şubatta işime dönecem mecburen güya ücretsiz izin alıp kzımı büytecektim 1 yaşına kadar ,ben eşimden farklı bir ilçede öğretmenlik yapıyorum 2 aylık yavrumla dağ başına köye gidip çalışıcam lanet olsun kızıımın ve benim 1 lira hakkım geçtiyse aallha havale edip haram eiyorum affedemicem artık resmen ilişki yaşıolar flörtte deil bide ona karım diye hitap ediyorrrrrrrrrrrrr:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Aman bırak alsın karımmm dedigi haysiyetsiz insanı .. Bakalım kac gun katlanacaklar birbirlerine. Boyle yasak olunca tatlı oluyor hersey. Adamdan çok o kadına yazıklar olsun. Bizi
bu çaresiz duruma düşüren yine hemcinslerimiz. Nasıl bir vicdan ki kocanızın aklını çelmiş. Dogmamıs cocugunuza bile acımamız. Ama bu dunyada hiçbirsey cezasız kalmaz. Muhakkak
bir benzeri basından geçecek ve Allah fitil fitil burdundan getirecektir. Güçlü olun. Birakın nereye giderse gitsin. Koşa koşa gelecegine eminim. Sevgili iken herşey toz pembe de. Karı olmak malesef o mesajlarda yazıldıgı kadar olay degil..

kızlar rica etsem son durum ne ? ecrinin eşi ne cevap verdi? ecrin ne karar aldı kusura bakmayın sayfalar dolusu tartışmalar var o nedenle okuyamadım takipte edemedim biri yazr mı aacaba ?

tabii esas suçlu kadın değilmi...adamdan çok kadın suçlu yani...adam dışkapının dış mandalı ya..
yine şaşırtmadı bu yorumlar beni.
.doğmamış çocuğa babası acımıyor elin kadınımı acıyacak. yapmayın Allahaşkına..

bende çok merak ettim, son durum ne?
çok ama çok üzüldüm ya :KK43:
Allah yardımcın olsun, sağ salim doğum geçirmeni nasip etsin..
tanımıyorum seni ama senin için dua edicem :KK43:
çok ama çok üzüldüm..
allah hep seninle olsun:KK43:

ben bu hamile bayanları çözemedim, biz ne dedikki herkes biryandan ecrin bebegini dusun, yok bilseymiş baslık acmazmıs, burda yazmısmıs pişman olmusmus dahada morali bozulmusmus.. kim ona üzül dedi ki.. zaten üzülüyordur normal olarak aldatılmıs.. biz nasıl yorum yazsaydık ki bilemedim amannn üzülme cicim, senin duymak istediklerin sunlar bende sana onları soyleyeyim.. neyapmak isterse elbet kendi karar verir, burda herkesin tek ortak paydası kocasına alttan üstten sövmek oldu vede yanına birilerini cagır yada ailenin yanına git ,o adamın yanında durma demek oldu. yok üzüldünüz düşündünüzde ne yaptınız diyen bile var.. internetten hiç tanımadıgın birini nekadar düşünebilirsen okadar ama bizler için en önemli sey zaman ve biz zaman harcıyoruz buraya..
kişi madem sadece bilgilendirmek için baslık acmıs,keske yoruma kapatsaydı.. valla biryere yorum yapmaya korkuyorum artık!

Son düzenleme:
Konu sahibi evli değilim, çocuğum da yok ama sanırım seni anlıyorum.
Yık geç bağır çağır diyemem.
Çocuğuna konsantre ol ve doğumunu yap...
Bu olumsuzlukların sütünü etkilemesine izin verme, çok zor ilk aylar.
Bebeğinin sana ihtiyacı olacak. Sakin olmaya çalış. Unut demiyorum olanları ve şimdilik sineye çekmek zorundasın.
Çocuğun kendini kurtarıp da biraz büyüyünce olayları etraflıca düşünmeye başlarsın, şimdi için bu mümkün değil...:KK34:
Hayırlı doğumlar dilerim...

bende çok merak ettim, son durum ne?
çok ama çok üzüldüm ya :KK43:
Allah yardımcın olsun, sağ salim doğum geçirmeni nasip etsin..
tanımıyorum seni ama senin için dua edicem :KK43:
çok ama çok üzüldüm..
allah hep seninle olsun:KK43:

kızlar rica etsem son durum ne ? ecrinin eşi ne cevap verdi? ecrin ne karar aldı kusura bakmayın sayfalar dolusu tartışmalar var o nedenle okuyamadım takipte edemedim biri yazr mı aacaba ?

Merak edenlere son durum ;

Konu sahibinin kocası o gün iddaya girdikleri arkadaşları ve eşleriyle glmişler konu sahibini ikna etmeye.
Demişler işte merak ettik hangimizin karısı nasıl tepki verecek.
Konu sahibi güya inanmamış inanmış gii yapmış.
Doğumdan sonra peşine düşecekmiş bu işin.
Olayın özeti bu.

Yaşananlar çok acı. Ama sırf doğum yaklaştı diye cezasız kalmamalı.Eşini affetmeyi düşünüyorsan bile en azından gerekli bütün sağlık testlerini yaptırmadan bebeğinin yanına bile yaklaştırma.sonuçta babası.boşansanız bile görmeye hakkı olacak.en azından bulaşıcı bir hastalık kapmadığını ispatlasın. Yalanı yutmuş gibi davranma bence de. Nasıl ki senin en mutlu günlerini zehir etti bundan sonraki hayatının da zehir olacağını idrak etsin.

Adam kendini nasıl da zeki zannediyor :) Neymiş iddiaya girmişler de bilmem ne ?? 9 aylık hamile kadına böyle bir şaka yapılmayacağını 5 yaşında çocuk bile düşünür, hadi şaka yapmış olsun...o bile çok zalimce, bencilce, iğrenç.
Eğer cidden şakaysa yöntem çok saçma...ne biliyor telefonu karıştıracağını...ama inanmış gibi yapıp nasıl usta bir yalancı olduğunu düşünmesi sağlayıp tam oh be ucuz yırttık derken sağ gösterip sol vurmak güzel bir ders olur.

ALlah sabır versin sana
hayırlı sağlıklı doğum geçirirsin insallah
sen kimseyi takma şuan
bebeğini ve kendini düşün
sütün kesilmesin
bu arada eşin tabiki böyle diyecek
biliyorum şu durumda inanmak isteyeceksin ama karar senin
şu bir kaç haftanı geçir bebeğini sağlıkla kucağına al sonra eşinle konusursun
hayatının en özel en güzel günlerini telef etme seni umursamayan bir insan için eşin bile olsa
şuan en önemli şey sen ve bebeğinsin unutma lütfen
herşey gönlünce olsun insallah

bu durum bana şu bakımdan tuhaf geldi.o kadar arkadaşın eşi mevzu yapmadı da bir sizmi ortalığı kaldırdınız
ayağa?hepsi organize olmuş gelmiş açıklama yapmak için?onlar bu duruma ne tepki vermişler acaba?
eşinizin ayrıca bu açıklama olayını organize etmesi ,siizn etrafınızda fır dönmesi falan bende suçlu psikolojisinden dolayı böyle davrandığı hissini uyandırdı
inşallah gerçekten şakadır.ben ve benim gibi düşünen arkadaşlar yanılıyordur.bencede peşi bırakılmaması gereken bir durum.
bebeğinizi düşünüp sakin bir şekilde bu dönemi geçirmeniz bencede mantıklı.insan sakin kafa herşeyi daha net görür.allah yardımcınız olsun.

Konu sahibi yarım saat evvel gelmiş ama cevap yazma gereği duymamış :KK14:

Yarım saat önce girdi siteye belki bir şey için bilg.ın başından kalkması gerekti
Belki yazılanları okudu, olanları düşündü, derin derin düşüncelere daldı
Belki telefonu çaldı arayanla yarım saat konuştu
Belki şu oldu, belki bu oldu
Beyin mi okuyosun bilg. başından da cevap yazma gereği duymadı diye iddia ediyosun
Nefret ediyorum senin gibi tiplerden ya
Olmasa da olur insanları
İbretliksiniz valla
Her halta kendi kafasına göre neye saldırmak istiyorsa o an öyle yorum yapar
Cevap versen bir dert vermesen bir dert
Muhtemelen aldatılan ve doğumuna 2-3 gün kalmış bir kadının tek derdi senin gibi tiplerin cevap alma ihtiyacını o çooook kritik yarım saat içinde tatmin etmek çünkü değil mi
Seviyeni düşünerek şimdiden söyleyim, he evet avukatıyım

X