doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Yarım saat önce girdi siteye belki bir şey için bilg.ın başından kalkması gerekti
Belki yazılanları okudu, olanları düşündü, derin derin düşüncelere daldı
Belki telefonu çaldı arayanla yarım saat konuştu
Belki şu oldu, belki bu oldu
Beyin mi okuyosun bilg. başından da cevap yazma gereği duymadı diye iddia ediyosun
Nefret ediyorum senin gibi tiplerden ya
Olmasa da olur insanları
İbretliksiniz valla
Her halta kendi kafasına göre neye saldırmak istiyorsa o an öyle yorum yapar
Cevap versen bir dert vermesen bir dert
Muhtemelen aldatılan ve doğumuna 2-3 gün kalmış bir kadının tek derdi senin gibi tiplerin cevap alma ihtiyacını o çooook kritik yarım saat içinde tatmin etmek çünkü değil mi
Seviyeni düşünerek şimdiden söyleyim, he evet avukatıyım

hayırdır:44:

yorum yapanların merak etmesi kabahat mi:KK34:

haaa ben de yorum yapıp merak edenlerin avukatıyım:KK1:

Çok zor bir durum.Bende 8 aylık hamileyim.Zaten son derece hassas,dolambaçlı bir dönem.İnsanın bir anı bir anını tutmuyo.Mutluluk,sevgi,şefkat bekliyorsun.Var olduğunu düşünüyorsun,sevildiğini sayıldığını.Bir bakıyorsun hepsi düzmece...Truman Show gibi,silkelenerek uyanmak;salaklamak gibi bişey olsa gerek.
Yeri geliyo insan biraz sesi çatallandı diye eşinin,saatlerce ağlıyo bu dönemde.Bırak ki başkasına -karım- desin.. Allahından bulsun;tabi inandığı öyle bir varlık varsa.Azıcık erkek bir adam bunu yapar mı?
Sonra da,kazada sakat kalan kocayı terk eden karıya suç bulurlar.O da insanlık değil tabii ama hiç kendilerine bakmazlar.

Sen yine de bir açıdan şanslısın bana göre.Bir mesleğin var.Elin ekmek tutuyor,Çok şükür kimseye muhtac olmadan kızına bakar büyütürsün.
Elbet çok kanlı bir süreç,çok zor,seni çok büyük zorluklar bekliyor; sen kendi yolunu çizsen de, o adamla evli kalmaya devam etsende büyük acılar yaşayacaksın.
Bir de bu durumda olup işi,gücü,eğitimi olmayanlar var.Allah sen başta,onlara da yardım etsin.Hayatta hiçbir şey mecburen susmaktan kötü olmasa gerek.
Çık git,kapıları vur demek çok kolay.Seni şuan çok iyi anlıyorum çünkü ben de bir bebek taşıyorum.Geleceğiyle ilgili,bugunuyle ilgili herşeyi düşünüp hesap yapıyorsun eminim.
Doğumun gerçekleşti mi bilmem ama inşallah sağ salim alırsın yavrunu kucağına.Allah yardımcın olsun.İnşallah senin için en hayırlısı ne ise o olur.... Sevgiler...

Allah yardım etsin zor bi durum. eğer kendine güvenin veya maddi gücün varsa ilk fırsatta ayrıl derdim ama bunları çoğu kadın gibi "millet ne der" düşüncesi ile sineye çekecek ,görmezden gelecek belki kocanın yüzüne vurarak belki de vuramayarak bu evliliğe devam edeceksin. yani genelde olan bu. evli bir kadının başına gelebilecek en büyük felaketlerden birisi. Karar da hayat da senin.

sadece ilk mesajı ve son mesajı okudum gerisine bakamadım pek...ama daha ilk mesajı okuduğumda dedim ki bu kadın boşanmaz..kocası bi şeyler uyduracak o da inanmak istediği için inanmış gibi yapacak tamam....aynen de dediğim gibi olmuş...yanlış anlaşılmasın kınamıyorum suçlamıyorum...sadece şundan bir kere daha emin oldum kadınlar aldatıldığı için boşanmıyorlar...hatta bizzat gördüm ki aldatan koca birden kıymetleniyor...evilik devam edince yıllarca kadın kendini yiyip bitiriyor adama da rahat vermiyor ama yine de evliliği sürdürüyorlar...yani şaşılacak bi şey yok...kadınlar ne olursa olsun boşanmaya kolay kolay yanaşmıyorlar...o yüzden sonucunu kaldıramayacaksanız boşuna olayları kurcalayıp canınızı sıkmayın derim

Merak edenlere son durum ;

Konu sahibinin kocası o gün iddaya girdikleri arkadaşları ve eşleriyle glmişler konu sahibini ikna etmeye.
Demişler işte merak ettik hangimizin karısı nasıl tepki verecek.
Konu sahibi güya inanmamış inanmış gii yapmış.
Doğumdan sonra peşine düşecekmiş bu işin.
Olayın özeti bu.

rüya göreceğini nereden bilmişler, rüyayıda mı ayarlamışlar, olayın içinde olan kendisi, en doğru kararı vermiştir kendi için, Allah yolunu açık etsin

Durumunu cok iyi anliyorum aynisini bende yaadim hemde daha dogum yapali 23 gun oldu uzuntuden 24 haftalkken suyum geldi tam 45 gun suyumun tamamen bitmesine ragmen bebegim icimde yasama tutundu 31 haftalik dogurdum dogumuna bile gelmedi bebegimizin daha neler neler yapti anlatamam 3 aylik hamileydim aldatildigimi ogrendigimde ve onun daha cok istegiyle gebe kalmistim hemde evliligimizin 4.yilinda zamanda tanimistim iliskimizi tartmak icin bebek icin sartlar olgunmu ikimiz icinde anlamak icin ama inan anlayamiyosun ben alistim bu duruma kabullendim aci ama gercek simdi ayriyiz henuz bosanmadik ama oda olucak ben cok aci cektim halada cekiyorum kim bize ne cektirdiyse Allah onlarada cektirsin

doğumu çok sağlıklı bi şekilde yaptım allaha şükür sağlıklı şirin mi şirin bi kızım var şimdi 9.5 aylık...soranlar olacak merak edenler olacak..

ayrılmadık aynı evde yabancı gibi yaşadık ben ücretsiz izin kullandım 1 yıl hep evdeydim o iş yerinde dahada yükseldi yani o dedim kocam denen şahıs

ne mı oldu tabiki aldatmaya devam etti ...yapan hep yapar ..hiç karışmadım hiç umrumda olmadı evde ona sofra bile kurmadım,,sadece akşam eve geç geldi sabah erken çıktı ama ilişkimiz bitti şimdi kızımıda alıp başka ilçede olan görev yerime gittim yerleştim resmen ele güne karşı evliyiz ama biz bittikk tabi...

anladığım tek şey bir kadın mutluysa güzeldir... iş hayatı başka kadınlar gözünü burumuşşş kızını bile sevmeye gezdirmeye vakit ayırmayan bencil biri
ben mi ne oldumm şimdi sadece anneyim ..ilgi sevgi aşk kadar uzağımda kaldıkı

doğumu çok sağlıklı bi şekilde yaptım allaha şükür sağlıklı şirin mi şirin bi kızım var şimdi 9.5 aylık...soranlar olacak merak edenler olacak..

ayrılmadık aynı evde yabancı gibi yaşadık ben ücretsiz izin kullandım 1 yıl hep evdeydim o iş yerinde dahada yükseldi yani o dedim kocam denen şahıs

ne mı oldu tabiki aldatmaya devam etti ...yapan hep yapar ..hiç karışmadım hiç umrumda olmadı evde ona sofra bile kurmadım,,sadece akşam eve geç geldi sabah erken çıktı ama ilişkimiz bitti şimdi kızımıda alıp başka ilçede olan görev yerime gittim yerleştim resmen ele güne karşı evliyiz ama biz bittikk tabi...

anladığım tek şey bir kadın mutluysa güzeldir... iş hayatı başka kadınlar gözünü burumuşşş kızını bile sevmeye gezdirmeye vakit ayırmayan bencil biri
ben mi ne oldumm şimdi sadece anneyim ..ilgi sevgi aşk kadar uzağımda kaldıkı

neden boşanmıyorsunuz? adam keyfine bakıyor yeterince zaten, bide nikahında sen. eh bundan iyisi şam da kayısı..
eğitimli ve maddi gücü elinde olan birisin. neden bunu kendine yapıyorsun?

neden boşanmıyorsunuz? adam keyfine bakıyor yeterince zaten, bide nikahında sen. eh bundan iyisi şam da kayısı..
eğitimli ve maddi gücü elinde olan birisin. neden bunu kendine yapıyorsun?

ailesel faktörler bazen eğitim sosyal gerçeklerin önüne geçemiyor şimdilik durumu açıklamıcaz kimseye sonra açıklayıp noktayı koyacaz .ama onun ailesi herşeyi biliyor babası beni köşeye çekip çekip yuvanı kurtar diooo ammaaaa maşşlı birini bıraktırmak istemılar anasıııı ise geri kocanı kandır ayart diooo banaa ammmmmaaa ben buzdan dağ olmuuşum

kısacası onun ailesi çevreye rezil olmamak için yapıolar bunu beni sevdikleri için deyil...oğullarının ayıbı nı saklıolar

ben kandi aileme anlatmadım yaz tatilinde ailem bana misafirliğe geldi ben anladım ama babam herşeyi anlamış üzüntüden şekeri 500 lere çıktı ablama anlatmış herşeyi anladığını insülünle şekerini düşürmeye dengelemeye çalıştılar ama şekerinin bu yüzden çıktığını bana söylemediii sıcaktan dedi ablam bugun anlattııı

ailesel faktörler bazen eğitim sosyal gerçeklerin önüne geçemiyor şimdilik durumu açıklamıcaz kimseye sonra açıklayıp noktayı koyacaz .ama onun ailesi herşeyi biliyor babası beni köşeye çekip çekip yuvanı kurtar diooo ammaaaa maşşlı birini bıraktırmak istemılar anasıııı ise geri kocanı kandır ayart diooo banaa ammmmmaaa ben buzdan dağ olmuuşum

kısacası onun ailesi çevreye rezil olmamak için yapıolar bunu beni sevdikleri için deyil...oğullarının ayıbı nı saklıolar

yazıklar olsun onlara, tabi doğru zamanı sen daha iyi bilirsin. dilerim evladınla uzun,sağlıklı ve mutlu yaşarsınız.

:KK16:

yapacağın kızına babasızlık yaşatmamak adına hiç bir şey olmamış gibi karı,koca hayatına devam, yada boşanıp yeni adamla sonunda evlenip tekrar hamile kalmak 2.çocuğa ,bence adama sırf kızından dolayı şans ver , hamile kalmamaya bak adam uçkuruna düşkün birde koca değişmeylede insanın bahtı pek değişmiyor gibi

yapacağın kızına babasızlık yaşatmamak adına hiç bir şey olmamış gibi karı,koca hayatına devam, yada boşanıp yeni adamla sonunda evlenip tekrar hamile kalmak 2.çocuğa ,bence adama sırf kızından dolayı şans ver , hamile kalmamaya bak adam uçkuruna düşkün birde koca değişmeylede insanın bahtı pek değişmiyor gibi

doğumdan sonra şans vermeyi düşündüm bebeğim için ama o devam etti aldatmaya hep yakaldım...olmuor artık ben beğein büyümüseni bekledim baba ama kızıyla hiç ilgilenmıor ki iş güç ve karı kız yüzünden bu mu baba tek başıma büyttüm evde hasta oldu hastane hastane koştum kzım için geceleri başında ateşini bekledim hiç uyumadım ama babası fosur fosur yudu bu mu baba

doğumdan sonra şans vermeyi düşündüm bebeğim için ama o devam etti aldatmaya hep yakaldım...olmuor artık ben beğein büyümüseni bekledim baba ama kızıyla hiç ilgilenmıor ki iş güç ve karı kız yüzünden bu mu baba tek başıma büyttüm evde hasta oldu hastane hastane koştum kzım için geceleri başında ateşini bekledim hiç uyumadım ama babası fosur fosur yudu bu mu baba

Bence böyle baba babalık yapmasın daha iyi. Haketmiyor :KK4::KK4:
Hiç tahammül edemem. Tabi sizin fikriniz. Aldatıldığını bile bile evli kalmakta herkesin yapabileceği bir şey değil.
Kızınızla mutlu olun o yeter...

doğumdan sonra
şans vermeyi düşündüm bebeğim için ama o devam etti aldatmaya hep
yakaldım...olmuor artık ben beğein büyümüseni bekledim baba ama kızıyla
hiç ilgilenmıor ki iş güç ve karı kız yüzünden bu mu baba tek başıma
büyttüm evde hasta oldu hastane hastane koştum kzım için geceleri
başında ateşini bekledim hiç uyumadım ama babası fosur fosur yudu bu mu
baba

ahlaksız adamlada olmaz o halde 2.evlilik yap evlenmede gecikme sonra 2 çocuğunuda doğursun 2 beraber büyür 2 adamın gelmişini,geçmişini iyice araştır .çokta parasız adama düşme bunlara dikkat et ,sana bol şans dleyeceğim bundan dolayıda hayata küsme ama ne yapacağına hemen karar ver

X