doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Forumda niye aldatan adamların çoğu öğretmen ya da ben hep aldatan öğretmenlere mi denk geldim :KK43:

evet konunu hatırladım..

bence bu saatten sonra boşanman ve kendi yoluna bakman en güzeli..o adamın soyadından da nikahından da kurtulmalısın.zaten evlilik yaşamıyorsun kızına babalık da yapmıyor daha ne diye çekeceksin onu?

boşandıktan sonra belkide hiç beklemediğin bir anda mutluluğu yakalayacaksın,lütfen artık kendini düşün.bu hayat bir kere geliyorsun unutma ve geçen yıllarının telafisi yok.

ve sütüm olmadı üzüntüden kızım anne sütünden mahrum kaldı çabaladım çabaladım sütüm olsuun diye olmadı birde ona üzüldüm kızım mamayla büyüdü

doğumu çok sağlıklı bi şekilde yaptım allaha şükür sağlıklı şirin mi şirin bi kızım var şimdi 9.5 aylık...soranlar olacak merak edenler olacak..

ayrılmadık aynı evde yabancı gibi yaşadık ben ücretsiz izin kullandım 1 yıl hep evdeydim o iş yerinde dahada yükseldi yani o dedim kocam denen şahıs

ne mı oldu tabiki aldatmaya devam etti ...yapan hep yapar ..hiç karışmadım hiç umrumda olmadı evde ona sofra bile kurmadım,,sadece akşam eve geç geldi sabah erken çıktı ama ilişkimiz bitti şimdi kızımıda alıp başka ilçede olan görev yerime gittim yerleştim resmen ele güne karşı evliyiz ama biz bittikk tabi...

anladığım tek şey bir kadın mutluysa güzeldir... iş hayatı başka kadınlar gözünü burumuşşş kızını bile sevmeye gezdirmeye vakit ayırmayan bencil biri
ben mi ne oldumm şimdi sadece anneyim ..ilgi sevgi aşk kadar uzağımda kaldıkı

Bu konu ne kadar çalkantılı bir konuydu.
Eşinin sana arkadaşlarıyla kurduğu tezgaha inanma demiştik,
ve maalesef boşan diyenler olarak yine haklı çıktık.

Şimdi de durma, boşan.
Zaten kızını tek başına büyütmüşsün, adam da devam etmiş.
Hiç bekleme, kendi de ne hali varsa görsün...

Hoş ben senin yine de boşanacağını düşünmüyorum ya neyse...

Son düzenleme:

Şimdi de durma, boşan.

evet beni çok eleştirenler olmuştu ki doğumum vardı büyütmem gerek bi bebek vardı bu da okadar kolay bişey değilmiş büyütene kadar neler çektim hastalığı sarılığı enfeksiyonu vsss hep sorunlu bi bebekti şimdi iyi çok şükür ozaman boşanamzdım ..zaten doğumdan sonra sütümde olmadı..
evleri ayırdık sıra boşanmaya geldi

Böyle karakterde birinden çocuk yapmış olmanız da ayrı bir düşündürücü. Keşke önceden anlayıp yapmasaydanız diyeceğim ama olan olmuş. Kurtulmakta sizin elinizde :KK31:

Böyle karakterde birinden çocuk yapmış olmanız da ayrı bir düşündürücü. Keşke önceden anlayıp yapmasaydanız diyeceğim ama olan olmuş. Kurtulmakta sizin elinizde :KK31:

insan oğlu bu ne zaman neyapacağı bilinmıyor malesef kestiremıoruz herşey hamile kalmamla başladı çocuk doğurmamla devam ett..hele çocuk doğduktan sonra erkekler daha farklı gözle bakıoo kadınlık gitmiş annelik gelmiş gibi...doğmdan sonra hç doğum yapmamış gibi fiziğim hiç bozulmadı fizik güzellik bunlar değil herşey onun karakterinde yapacak adam herşekilde yapıooo

dilerim rabbim bu duyguyu kimseye yaşatmasın ...şimdilerde iyiyimm hamileyken şoktaydımm afallamıştım rabbim herkesi düzgün kişiyle yazssın

insan oğlu bu ne zaman neyapacağı bilinmıyor malesef kestiremıoruz herşey hamile kalmamla başladı çocuk doğurmamla devam ett..hele çocuk doğduktan sonra erkekler daha farklı gözle bakıoo kadınlık gitmiş annelik gelmiş gibi...doğmdan sonra hç doğum yapmamış gibi fiziğim hiç bozulmadı fizik güzellik bunlar değil herşey onun karakterinde yapacak adam herşekilde yapıooo

Hiç kendini suçlamana gerek yok.

İnan bana bu adam hamileliğinden önce de yapmıştır bir şeyler de yakalanmamıştır.
Çünkü karakteri bozuk.
Yoksa sen hamilesin ya da anne oldun diye değil...

Şimdi de durma, boşan.

Hoş ben senin yine de boşanacağını düşünmüyorum ya neyse...

sen istediğini düşün...sen böyle bi durumla karşılaşırsan hemen boşan doğurmak üzereyken .

çocuğuma babalık yapmayan adam boşanırsam çocuğu elimden alıp annesigile baktıracakmış o biraz sıkar iş boşanmayla bitmior bak sorun sorunu doğuruyor ....

İnan bana bu adam hamileliğinden önce de yapmıştır bir şeyler de yakalanmamıştır.
Çünkü karakteri bozuk.

Katılıyorum, bencede.

Daha önce bu soru sorulmuşsa ve cevaplamışsa özür dileyerek soruyorum size tezgah kuranların eşleriyle sonradan görüştünüz mü? Hadi erkekler arkadaşlarına yardım ediyor da kadın kadına niye etmiyor anlamıyorum :KK43:

Çünkü karakteri bozuk.

,,,bende artık sevilmek sevmek istiyorum

yapmıştır yapmışta annesigil ağzından kaçırdılar artık önemi yok yaptığı şeylerin sorgulamıorum bile...

sen istediğini düşün...sen böyle bi durumla karşılaşırsan hemen boşan doğurmak üzereyken .

çocuğuma babalık yapmayan adam boşanırsam çocuğu elimden alıp annesigile baktıracakmış o biraz sıkar iş boşanmayla bitmior bak sorun sorunu doğuruyor ....

2 çocuğum var. Böyle bir durum yaşamadım.
Allah düşmanıma bile yaşatmasın.
Ama şu dakika aldatıldığımı öğrensem elbette yapacağım şey bellidir.

Eger boşanmayı düşünüyorsan bir an önce boşan.
9,5 aylık bebeği de hiç bir hakim babasına vermez.
O konuda sıkıntınız olmasın.

Daha önce bu soru sorulmuşsa ve cevaplamışsa özür dileyerek soruyorum size tezgah kuranların eşleriyle sonradan görüştünüz mü? Hadi erkekler arkadaşlarına yardım ediyor da kadın kadına niye etmiyor anlamıyorum :KK43:

hepsi hikaye düzmece beni kandırmaya çalıştılar hiç görüşmedim kıvırmaya çalıştılar vsss

böyleleri de varmış demekki dediim okurken boğazım düğümlendi resmen. Allah sabır versin gerçekten zor bir durum. Aldatıldığına mı yansın bunu doğuma beş gün kala öğrendiğine mi yansın öğrendiği halde kurulan tezgahla kandırıldığına mı yansın yoksa hala aldatıldığına mı ? Allah'a havale et er yada geç eden bulacaktır. Hamile bir kadını üzmenin yeni doğmuş çocuğuna babalık etmemenin hesabını nasıl verecek bu insan müsveddesi. Sen doğru ol eğri belasını bulacaktır. Ayaklarının üzerinde durabiliyorsun kızına da çok iyi bakarsın bırak o pisliğinde boğulsun.

benim anlayamadıgım noktA
konu sahıbı nezdınde dıger arkadaslara da soyluyorum esım cocugu vermeyecegını soyluyor dıyorlar ya bakıyorsun bahsedılen cocuk ya yenı dogmus ya yenı yasına gırmıs e arkadaslar dag basında mı yasıyoruz hıc mı gorup duydugunuz olmadı hıcmı acıp merak edıp okumadınız bellı bır yasa gelmedıgı surece hakım asla bebecıklerı babaya vermez adamlar sadece evlatlarımıza duskunlugumuzu bıldıklerınden bu yolla tehdıt edıyorlar. boyle soylendıgınde tamam al dıyeceksın alsın bakalım kıme baktıracak ne kadar baktıracak yanı boyle kuru gurultuye pabuc bırakmayın 9 aylık bebegı hakım babaya verır mı
ha su olabılır rabbım esırgesın anne ahlaksız bır yasantı surduruyordur bunuda adam ıspatlar o zaman tamam ya da anne dırek ıstemıyorum derse tamam bu ıkı hal dısında bebek babaya verılmez
konu sahıbı arkadasa da uzuldum allah yardımcısı olsun ınsallah

ahlaksız adamlada olmaz o halde 2.evlilik yap evlenmede gecikme sonra 2 çocuğunuda doğursun 2 beraber büyür 2 adamın gelmişini,geçmişini iyice araştır .çokta parasız adama düşme bunlara dikkat et ,sana bol şans dleyeceğim bundan dolayıda hayata küsme ama ne yapacağına hemen karar ver

ya ben normalde yoruma yorum yapmam ama bu yoruma pes demek istiyorum. daha bosanma yok adam yok ortada ikinci evliligii hattta hamileligi bile tavsiye etmissiniz. atli mi kovaliyor? bir de parasiz adam bulma falan. kadinlar erkek olmadan yasayamiyor mu? cok tuhaf bir dusunce yapisi. :KK53:

X