doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Parkon, ortada bir yüklenme yok aslında, ben bir kaç sayfa önce uzunca yazmıştım...Konu sahte mi diye düşündüm bir ara, sordum sonra baktık eski üyeymiş. Çünkü konu sahibi öyle bir mesaj yazdı ki, herşey allak bullak havada kaldı, dolayısıyla biz eleştirmekle, konu sahte diye düşünmekle destek olmayan köstek olan olduk. Hayır dün kadıncağıza yardım edelim, inanmasın diye o kadar çok düşündüm ki sana anlatamam.. :) Tamam senin saflığın diyeceksin ama :)
Yani sonuçta burada bunu yazarak binlerce insanın dikkati bu konuya çekildi, sonra gelip, "koca herifler şaka yapmışlar, konu kapandı tarzı bir açıklama yaptı hani ben affettim erdik muradımıza tarzı hatta öyle ki bir de eğitimli insanlar sizi gidi sizi gibi bir açıklama...", biz de inandığına anlam veremedik, sorular sorduk, açıklama yaptık, şuna baktın mı, bunu düşündün mü? Böyle kolay inanma diyenler oldu...
Sonra konu sahibi bu insanları suçlu ilan etti, destek olanlara teşekkür etti.
Ben çok sinirlendim açıkçası.
Yani illa iyi yapmışsın şakadır şaka mı demek gerekiyor? Sorgulamayalım mı?
Bence destek olan herkese, aklında soru işaretleri oluşan herkese de teşekkür ederim diyebilmeliydi bence. Sonuçta hepimizin amacı destek olmaktı.

Ki eğer baştan, ne hissettiğimi bilmiyorum şu an bu konuyu doğum sonrasına erteliyorum deseydi, bunca insan bu kadar yazmayacaktı...

Konu 60 sayfa olmuş canım,konu sahibinin sizlere yüklendiği mesajlarını okumadım,o yüzden birazda anlam veremedim neden hala konu uzatılıyor diye.

Konu sahibinin yerine kendimi koyduğumda şuan çaresiz hissediyor kendini ve inanmayı seçmiş diyorum.

Sorgulamak normal şartlar altında yapılması gereken ama kadın 5 gün sonra doğuma girecek,duygusal,stresli,heyecanlı,şuan o kadar çok duyguyu br arada yaşıyor ki,birde üzerine nefret duygusunu eklemek istemiyor olabilir şuanda.Konu şakaymış diye burda inanmış rolü yapmasının sebebide aslında şuan kendini inandırmak istemesi.Doğum yapıp biraz toparlanana kadar bu konunun üzerini kapatmak istiyor ve bunu yapmaya çalışırken burda kocan yalan söylüyor ,sende inandınmı gibi mesajlar onu dahada strese sokuyor.
En azından benim anladığım bu.

Madem doğru söylüyor savcılığa başvuru yapılsın bütün mesajlaşmalar açığa çıksın !!!!!!!!! bu kadar basit...
Dün uzunca bir süre cevap vermemesinin nedeni bence ,o kadını arayıp hattını iptal etmesini söyledi,sonra da öyle bir numara yok diye uydurdu bir şeyler...

Ya sen erken doğum yapmış ve hem kendin hem de bebeğin riske atılmış olsaydı bu stres yüzünden? :KK19:

Arkadaslar konu sahibinin esinin kurdugu tezgaha bizler inanmadik ,
ama o inandi

bence daha fazla kurcalamaya gerek yok

bazilari oyle bir yazmis ki
sanki eger gercekten boyle bir sey varsa,kadin aldatilsa ve yuva dagilsa elinde mesalelerle sokakta gezecek!

baskasinin uzuntusunden mutlu olacak!

Ecrin konunu kapattir bence
simdilik bu olayi da rafa kaldir
varsa bir durum emin ol kendiliginden cikacaktir
ve emin ol o zaman bu kadar yaralanmayacaksin...

inanmıs mı :KK53: neyse her koyun kendi bacagından asılır..ecrin inanmak istemis ve inanmıs bize de mutluluklar dilemek duser..umarım esi bir daha yapmaz boyle adilik

Kızlar konu dağılmışken ben de merak ettim; bizim Natlus nerde ki???? Bunun üstüne Natlus’a yakışan bir konu gider ancak.

Sizin de başınıza olabilecek tüm aksilikler gelmiş.Trafik kazası bile var.Vallahi mucize gibi olmuş oğlunuz.Delikanlıya bizden de maşallah.:nazar:

diyorlar ya herkesin hamileliği kolay geçmiyor,sizinki kolay geçmiş hamileliği önemsemiyorsunuz diye.aslında hiç kolay hamilelikler yaşamadım.ama bunun bir süreç olduğunun farkındaydım.allaha şükür öyle de böyle de geçti.doğdular ve büyüdüler.allah uzun ömür versin,acılarını göstermesin inşallah:nazar::nazar:

:KK53: kadını boşamaya ne meraklıymışsınız yaa... Konuşmuş inanmış veya inanmamış.. Zaten zor günler geçiriyor,hemen karar vermek zorunda mı.. Bebeğini kucağına alıp, kafasını dinlemek ve sakince doğru kararı vermek hakkı değil mi.. :KK14:

Konu sahibi, konuyu kapattırmanı tavsiye ediyorum.. Gereksiz uzamış..

Gerçekten kafanızda nokta kadar soru işareti kalmayıncaya kadar eşinizle konuşun..Sorunları aşıp mutlu olun.. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Konu 60 sayfa olmuş canım,konu sahibinin sizlere yüklendiği mesajlarını okumadım,o yüzden birazda anlam veremedim neden hala konu uzatılıyor diye.

Konu sahibinin yerine kendimi koyduğumda şuan çaresiz hissediyor kendini ve inanmayı seçmiş diyorum.

Sorgulamak normal şartlar altında yapılması gereken ama kadın 5 gün sonra doğuma girecek,duygusal,stresli,heyecanlı,şuan o kadar çok duyguyu br arada yaşıyor ki,birde üzerine nefret duygusunu eklemek istemiyor olabilir şuanda.Konu şakaymış diye burda inanmış rolü yapmasının sebebide aslında şuan kendini inandırmak istemesi.Doğum yapıp biraz toparlanana kadar bu konunun üzerini kapatmak istiyor ve bunu yapmaya çalışırken burda kocan yalan söylüyor ,sende inandınmı gibi mesajlar onu dahada strese sokuyor.
En azından benim anladığım bu.

Evet bunu ben de bugünkü açıklamasını okuyunca anladım, hani şey demiş konu sahte diyenler vs vs siz benim ruh halimi anlayamazsınız işte ben de sadece bebeğimin doğumunu düşünüyorum gibi şeyler söylemiş, inandım demedim vs demiş işte...
Yani sonradan açıklamış nasıl hissettiğini
Ama biz dün neler oldu diye beklerken: " koca herifler şakalaşmış, olmuş bitmiş" inanmış herşey yoluna girmiş gibi anlattı...hani eski mesajları da gösterdiler inandım şeklinde. Dolayısıyla hepimizin aklında soru işaretleri oluştu, nasıl inanır? aslında çok basit bir kurgu, oyun oynadıkları belli vs gibi...yani herkesin aklına geldi bu sorular..

Sonra bugün baktım, bu eleştirenlere, konu sahte diyenlere vs şamar gelmiş :) Ama sonra da kendi hislerini açıklamış...
Şimdi nasıl hissettiğini elbette ben de anlıyorum... Ama bunu baştan da diyebilirdi Parkon, hani gelip bize, evet arkadaşlar inandırıcı gibi ama değil de kafam karışık bir süre yazamayacağım, doğumdan sonra tekrar düşüneceğim şimdi tek düşündüğüm bebeğim diyebilirdi, o zaman " en gaddar insan bile inanmadık ama doğumuna odaklan derdi" . Bu kadar basit.

Boşanmalısın diye destek olanları destekten saymama mantığını idrak edemiyorum. Sonra aklı karışıp konu sahte olabilir mi diye soranları..??

Bazı kadınlar yazıyor ya, ne öyle hemen boşan, siz mi mutlu olcaksınız? Sinirlerim tepeme çıkıyor.
Ya ben niye bir ailenin yok olmasını isteyeyim??????????????????
Boşan diyen insanların da yardım etmeye çalıştığını anlaması gerekiyor KK kadınlarının. Boşanmalısın diyen kadınların bu kadar eleştirilmesini anlamıyorum, anlamayacağım da!
Ki biz BOŞAN derken, BEN OLSAM BOŞANIRDIM tarzı yorum yapıyoruz...Elbette karar kendinin...
Sonra acımasız oluyorsun birden, boşansın ohhhh iyi mi olsun? tarzı yorumlar geliyor tepem atıyor.

Acayip sinirlendim, en iyisi bir daha bulaşmamak böyle konulara cidden.

herkes ne kadar kolay atıyo yaa kafadan bu ne yaa felaket tellalları hepsi bi yuva kolay kurulmuyo elbetteki böyle bi durum gerçek olsaydı susup oturmasıda gerekmiyodu ama bu kadar olumsuz yoruma inanamıyorum boşansa terketse gitse sizmi mutlu olucaktınız hemde bu haliyle tabiki inanmayı tercih edicek kolaydı kendi başınıza gelmeden büyük konuşmalara girmeyin Allahtan korkun azcık

geçmiş olsun arkadaşım inşallah gerçekten doğru söylüyodur sen inan ama unutma yalnız mümkün olduğunca bu ruh halinden kurtulmaya çalış burda yazan herkesin söylediklerine de bakıp kendini üzme kötü hissetme takip et dediğin gibi Allah yardımcın olsun hayırlA en güzel sağlıklı şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah

sözlerinizin bir kısmına katılıyorum. .kimi arkadaslar yangına körük ötesi gitmişler ..

fakat bu haliyle tabii ki inanmayı seçecekti de demek anlam veremedim ben.! hamile olması buna inandırmasını mı gerektirir.. sustum oynamıyorum der gibi.:KK19:

--

neyse inanan inanmış.. burada bir cok konuda oldugu gibi olaylar oldu. konu sahibi kendisini destekleyenlere candan minnetlerini sundu.. mantıgına yatmayan kişilerin sorgu sualleri anlamsız bulunup suçlamalara gidildi..

keşke herkese teşekkür edilebilseydi.. burada herkes dünden beri bu konunun icinde fikir sunup ,çözüm üretilmeye calısıldı. hatta yakınsak ben gelirim hastaneye yanına sana destek olurum diyen birçok arkadasımız da oldu.. bu zamanda duyarlı insanlar az bulunur. bu duyarlılık bu konuda sergilendi. sonuç; koca bir hiç gibi birşey

Allah kimseye de büyük konuşturmasın zaten. kızına sağlık,hayırlı ömür, bilinçli bir birey olmayı nasip eylesin ..babasının eşek şakalarına maruz kalmadan yaşamayı nasip eylesin !

Son düzenleme:
Kızlar konu dağılmışken ben de merak ettim; bizim Natlus nerde ki???? Bunun üstüne Natlus’a yakışan bir konu gider ancak.

natlus çoktan UI oldu :KK9: mortingen şuttinge :KK34: :KK1:

-------

ecrin arkadaşım sen şimdi onu bunu değil kızını öncelik al..

Allah büyük su akar yolunu bulur.:KK31:

Son düzenleme:

sözlerinizin bir kısmına katılıyorum. .kimi arkadaslar yangına körük ötesi gitmişler ..

fakat bu haliyle tabii ki inanmayı seçecekti de demek anlam veremedim ben.! hamile olması buna inandırmasını mı gerektirir.. sustum oynamıyorum der gibi.:KK19:

--

neyse inanan inanmış.. burada bir cok konuda oldugu gibi olaylar oldu. konu sahibi kendisini destekleyenlere candan minnetlerini sundu.. mantıgına yatmayan kişilerin sorgu sualleri anlamsız bulunup suçlamalara gidildi..

keşke herkese teşekkür edilebilseydi.. burada herkes dünden beri bu konunun icinde fikir sunup ,çözüm üretilmeye calısıldı. hatta yakınsak ben gelirim hastaneye yanına sana destek olurum diyen bircık arkadasımız da oldu.. bu zamanda duyarlı insanlar az bulunur. bu duyarlılık bu konuda sergilendi. sonuç; koca bir hiç gibi birşey

Allah kimseye de büyük konuşturmasın zaten. kızına sağlık,hayırlı ömür, bilinçli bir birey olmayı nasip eylesin ..babasının eşek şakalarına maruz kalmadan yaşamayı nasip eylesin !

bayıldım bu kısma.. aminnnn

--

keşke herkese teşekkür edilebilseydi.. burada herkes dünden beri bu konunun icinde fikir sunup ,çözüm üretilmeye calısıldı. hatta yakınsak ben gelirim hastaneye yanına sana destek olurum diyen bircık arkadasımız da oldu.. bu zamanda duyarlı insanlar az bulunur. bu duyarlılık bu konuda sergilendi. sonuç; koca bir hiç gibi birşey

aminn haklısınız ben adam hakkında hiç konuşmuyorum ağzımı açmayım ben sadece onun yerine kendimi koydum Allah korusun çok zor bi durum o halinde zaten kafasında o kadr çok şey varki bebeği sağlıklımı doğucak nolucak vs. vs. bi sürü şey şu an için o yüzden öyle düşündüm sonra tabiki takip etmesi gerek kendide dediği gibi tekrar güven kurmak çok zor inanmak

ecrinin yorum yapmadigi sayfalar dolmus tasmis

Arkadaslar hamilelik TRde abartiliyor olabilir ama her hamilelik bir degil

Ben dogumdan 1gun once otobusle fellik fellik gezdim hatta esime dogum hediyesi almayi unutmusum diye agzina kadar dolu bir tramvaya binip ayakta gittim

Ama isarkadasim son 2ay boyunca tansiyon problemi yasadi alvum goruldu her yeri sisti seker varmis asiri kilo aldi beli dayanamadi ve 40i cikmadan ameliyat oldu

Lambrusco lutfen sinirlenme ve uzulme. Sen samimiyetinle fikir verdin inaniyorum

Dogumuma 5gun kala bunu yasasaydim ne yapardim?

Doguma gelip gidecek yuzlere kisiye aciklama yapmak surekli bu konuyla hasir nesir olup strese girmek sutumun gitmesi aileden gelen telefonlar esimin yalvarmasi vs vs vs

Affettim demezdim buyuk ihtimalle

Adama simdi tehditkar olmak gozunu korkutur ve acik vermez yani ecrin hicbirsey ispatlayamayabilir

Aksam eve geldiginde telefonunu alir internetten tum dokumlerini sorgulatip kenara koyardim
Kendim kosturamayacagim icin bir yakinimdan telefon bayisine gidip o mesajdaki numarayi sorgulatirdim
Email sifresini kirip maillerini talan ederdim
Ama tum bunlari ona caktirmadan ona inanmis gibi davranarak yapardim
Elimde yeterince veri oldugunda da eger o numara bir kadina aitse ya da maillerden birsey yakalarsam

Tasini taragini toplar kapiya kor kilidimi degistirir yuzune bile bakmadan dava acardim
Birsey yakalayamazsam da devamli takipte olup acigini kollardim

Ben esine kesinlikle inanmiyorum ecrin
Ama su an dogru yaptigini dusunuyorum
Bebegine ve dogumuna odaklan
Sadece onu dusun
Dogumunu atlatip bebegine agizsutunu verip birkac hafta kendinizi toparlayana kadar bu konuyu aklindan cikar at

Akilli hamleler yapmadigimiz surece hakli da olsak ceken biz oluruz bence en mantiklisi dogum arifesinde olan biri icin pusuda kalmak

benimde anlamadığım

eşin ve arkadaşları geliyor birde arkadaşların eşleride geliyor...

o kadınların hiçmi işi gücü yokmuş toplanıp gelmişler sana..

o kadınlar ne biliyorda geliyor..anlayamadım

donuk_pudra;27422672[COLOR="#0000CD" .!.:
]natlus çoktan UI oldu :KK9: mortingen şuttinge :KK34: :KK1:

-------

ecrin arkadaşım sen şimdi onu bunu değil kızını öncelik al..

Allah büyük su akar yolunu bulur.:KK31:
[/COLOR]

yarıldımmm:KK52:............

Lambrusco lutfen sinirlenme ve uzulme. Sen samimiyetinle fikir verdin inaniyorum

Teşekkür ederim anneZEYNEP, evet bütün samimiyetimle fikir verdim, bazen kafam karıştı sorular sordum, konu sahte mi diye de düşündüm, ama hepsi aslında konuya gerçekten odaklanmış olmamadan ve çözüm aramamdan kaynaklıydı. Ben niye bir kadının yıllarca boşanıp acı çekmesini isteyeyim ki?
İlla başıma gelmesi de gerekmez anlamak için, ( bunu başına gelen anlamaz diyenlere söylüyorum) , çok sevdiğim bir insanın başına gelmiş olamaz mı? Ve ben ondan çok acı çekmiş olamam mı?
Sonra sevinlen yorumlara teşekkür, beğenilmeyenlere şamar..olmadı, bence.

Neyse, zaten dersimi aldım...Aldatma konusu mu bir daha..?? okur geçerim.

ecrinin eşinin arkadaşlarıda, arkadaşlarınının eşleride, belliki yalana ortak olmuşlar yuva yıkılmasın diye

Lambursco ,

ben de seni kastetmedim
yanlis anlama
zaten tum sayfalari da okumadim

senin olaylara ne kadar gercekci yaklastigini biliyorum

benim mesajim baskasinin mutsuzluguyla mutlu olacaklaraydi
onlar mesajlariyla belli etmislerdi

yoksa ecrinin esine ben de inanmadim
bu durum basima gelseydi de kolay kolay kanmazdim

Türkiyede hamileliğin biraz abartıldığı konusunda size katılıyorum.
Hatta günümüzde hamileyken kadınların hareketsizliği yüzünden normal doğum yapmak isteyenler bile yapamıyor.
Bebek ters ise dönmüyor,doğumun günü geçiyor suyu azalıyor ama sancı başlamıyor ve sonuç hep sezeryan oluyor.

Ama burda doğumuna 5 gün kalmış ve dünyası başına yıkılmış bir kadın var malesef.
Kocasına inanmak istediyse inansın.
Bu yalana inanılmaz diye üstüne gidilmesi çok acı.
En mutlu heyecanlı olması gereken günleri zehir olmuş bir kadına dahada yüklenmenin anlamı ne?

ağzın bal yesin Parkonum,kankişim :))

arkadaşlar birçoğumuz bu şakaya inanmadık bazı arkadaşlar da inandı ama önemli olan şu ki konu sahibi de eşine inandı ya da inanmak istedi..bu yönü seçti..belki doğru belki yanlış ama kararı bu yönde oldu..hala nasıl inandın demek bana garip geliyor.çünkü hepimiz farklı düşünüyoruz.

ve yine klasik tablo,konu sahibi son sözünü söyledi gitti ama ya tartışma çıkıyor ya da konu uçuyor :)

X