doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

canım yanlış anlama ne olur ama nasıl uyup dinlenebiliyorsun:18:
yaa ben cıngar çıkartırdım eşim gelmiyorsa onun dükkanına giderdim ne bilim eşime mj çekmezdim direk konuşurdum,,
o bayanı bulup yüzleştirirdim yok kabul etmezse eğer ayrılmakla tehdit ederdim..vs vs..
ne yapar eder o bayanı bulurdum..fevri davranmadan bu olayı çözemessiniz..

eşin akşama kendi suçunu bastırmak için ses tonunu yükseltip seni telefonunu karıştırmakla,kendisine güvenmemekle suçlayacak..
ve kendini suçlu hissetmene sebep olacaksın..

şuan senaryo aşamasında emin ol..

bana göre şu durumda birşey ispat etme zorunluluğu yok,adam kendini aklamaya çalışsın,yapabilrse,sanmıyorum ama..
dediğim gibi,bebeği herşeyden önce gelir,zaman bebeğini sağlıkla doğurmayı düşünmek zamanı,her zman dediğim gibi,HİÇBİR ERKEK İNSANIN ÇOCUĞUNDAN ÖTE DEĞİLDİR....

Şimdi bunu bir köşeye bırakıp sadece bebeginin sağlıklı bir şekilde doğmasını düşünmelisin .. bebeğini doğurduktan sonra yolu çizersin

şuan ağlamamya çalışıyorum ama zor biyandanda kızımıda üzmek istemıorum daha karnımda beslenememsinden korkuyorum zayıflar diye korkuyorum

Konunu okuduğum anda gözümden yaş damladı...İnanın okadar üzüldümki ne dicemi bilemedim ellerim titredi..Çok zor ama bebeğinizi üzmeyin karşısında dimdik durun..Böyle bir adama ne denir bilmiyorum ama ağzını bile açma ona söylencek tek kelime bile kalmamış anlaşılan..Yazıklar olsun vallahi.

bir erkek nasıl olurda karnı burnunda karısının güvenini sorgular, böyle bir sıkıntı yaşatır bıraksın Allah aşkına, hamileyken eşim evde kapıyı çarpmaktan bile çekinirdi, korkarsam bebek karnımda etkilenir diye.

Ecrin sen zaten normalde eşinin telefonunu hiç kurlamazmışsın ki, öyle demiştin.
Nasıl seni bu yolla sınıyor??? Sen gece gördüğün rüyaya istinaden tesadüfen
rastlamışsın... Hiç mantıklı değil açıklaması şimdilik. Yani mesajı, rüya görmesen,
görme olasılığın yok. Zorla mı okutacaktı görmediğin zaman??

Hem bu olay neticesinde ona güvenmemenden daha doğal ne olabilir ki?? ''Ne bekliyordu,
aslan kocam, yakışır sana.'' demeni mi??? Hem güven sınaması yapmak istiyorlarsa o küçük
akıllarıyla, hatalı bir deneme olmuş. Giden kutusunda olunca değil, gelen kutusunda olunca
belki sınama yapıyoruz diyebilirler. Yanlış numaradan gelmiş mesaj diye de voleyi vurup topu
aut a atabilirdi... Giden numarayı şimdi aradığında kapalı olabilir, çünkü hattı kapattırmış olabilir.
Çalındı diye aradığında anında kapatılıyor numara...

Bir de güven sınaması yapma cesaretini nasıl gösterir ki... Sen onun karısı, çocuğunun annesi
olacak kadar güvenmişsin zaten ona, daha ötesi ne olabilir... Yani seni bilmem ama beni tatmin
etmedi hiç cevabı. Güvenini de çok sınamak zorundaysa doğurmanı bekleyebilirdi. Doğuma
5 gün kala yapılacak iş mi bu?

Hadi arkadaşlarının işi olsun, sana dair olmasın bu sınama. O durumda da hemen telefonundan
silerlerdi. Delil olsun diye sakladılarsa, senin görebilme ihtimaline, birilerinden yalan yanlış birşeyler
duyabilme ihtimaline karşı sana anlatabilirdi yaptıkları o aptalca hareketi. Çünkü sen normal bir
durumda değilsin. Hamilesin... Yaşadıklarının etkisini kestiremez ki. Büyük risk almaya değer mi
bu dönemde... O mesajları arkadaşları eşlerini sınamak adına çekti diyelim. Allah korusun, biri
bir şekilde numara sahibini öğrenip nedir ne değildir diye sormadan kocana birşey yapsa...

Yani ister affet ister kabul et. Önce dinle ama mutlaka büyük bir ders ver bu adama. Sen son
anların stresini yaşarken ikinizin çocuğu için, o ne derdinde belli değil...

Keşke mesajla söylemeseydiniz öğrendiğinizi.
Şimdi beyninde kırk tilki dolaşıyordur yalan bulmak için.
Bir sürü senaryo yazıyordur.
En iyisi akşamı beklemek ve yüzüne bakıp konuşmak olurdu.
O zaman daha rahat anlardınız ve o sırada kafası çalışmaz batardı iyice.
Şimdi bir de üste çıkmaya çalışacak sen bana güvenmiyor musun deyip...
Hep aynı palavralar ve aynı çıkışlar işte..

bir erkek nasıl olurda karnı burnunda karısının güvenini sorgular, böyle bir sıkıntı yaşatır bıraksın Allah aşkına, hamileyken eşim evde kapıyı çarpmaktan bile çekinirdi, korkarsam bebek karnımda etkilenir diye.

neyazikki herkes senin kadar sansli degil baksana neleryapmis kizcagiza
:KK43:

Kızlar zaten yeterince zor durumda şuanda hepimiz biliyoruz ne kadar zor oldugunu lütfen daha naif davranın iyice dolduruşa getirmeyelim .. herşeyden önce karnındaki bebegi gelir onun için daha naif akıllıca yazın lütfen.. Adama lanet okumak sadece öfkesini arttırır başka bir yararı olmaz

Yaziklar olsun..bu insan musveddesine erkek diyesim bile yok. Allah yardimciniz olsun, ne diyecegimi bilemedim.
BU konulari okudukca erkeklerden de evlilikten de soguyorum.

Allah cezasını versin inşallah. Ne heves,ne heyacanla doğumunu beklerken bu durumla karşılaşman inan senin kadar benide çok üzdü.Rabbim sana dayanma gücü versin aminn:KK43:

Allah kocanin ve evli oldugunu biliyosa o o..ounun belasini versin ama oyle bi bela versin ki sen ve kizin gulerken onlar aglasin. Sakaydi bilmemneydi arkadas atti vs. Komik bunlar. Allah yardimcin olsun arkadasim. Bence sen herseyi bi kenara birak okut su adama burda yazanlari gorsun aldigi ahlari belalari belki tovbe eder, belki insafa gelir, belki af diler...

selam arkadaşlar baya bi bişeyler yazılmış konuya ama hiçbirini okuyamadım çünkü okuyacak gücüm yok uyudum duş aldım bir rahatladım biraz toparlandımm..bu arada sabah beri msjlar atmış arkadaşlarına msjlar attırmış arkadaşlarına aratmış bana ..hiçbirine dönmedim cevap vermedim akşam gelsin yüzyüze konuşacaz bu konuyu..güya güven konuşunda eşlerini sınıyorlarmış bakalım hangimizin eşi güvencek güvenmicek iddiasına girmişler ..benden bu kadar arkadaşlar ...üzülmemem lazım karnımda bebeğim 5 gün sonra dünyaya gelecek onu üzüp etkilemeye hakkım yok onu ben rabbim bana bir evlat ver dedim çooook şükür o da hemen isteğimi kabul etti onu bana rabbim gönderdi şimdi onun emanetini üzmeye hakkım yok..görüşürüz kızlar akşam öğreneceğim ney ne değildir çıkıyorum şimdilik oturup yazacak fazlaca halim yok zaten
hepinizden allah razı olsun

3 yaşındaki çoçuk bile inanmaz bunlara .Ben olsam karşıma geçip ,konuşmasına bile izin vermezdim .

Rabbimiz bazen bizi cok zor sinavlarla siniyor. Ve bugunde senin en zor sinavin... Dirayetli ol. Unutma sen cok guzel bir bbegin annesi olacaksin... Kotu ruya devam ediyo farzet, uyanacaksin ve hersey cok guzel olacak diye dusun... Dedigim gibi konusma bisey... Ac okusun bizlerin yazdigi yorumlarive senin icindekileri.. yat dinlen ...

Allah kocanin ve evli oldugunu biliyosa o o..ounun belasini versin ama oyle bi bela versin ki sen ve kizin gulerken onlar aglasin. Sakaydi bilmemneydi arkadas atti vs. Komik bunlar. Allah yardimcin olsun arkadasim. Bence sen herseyi bi kenara birak okut su adama burda yazanlari gorsun aldigi ahlari belalari belki tovbe eder, belki insafa gelir, belki af diler...

Allah yardımcın olsun canım Allah kimseye yaşatmasın gerçekten çok zor bir durum... ama sen affetsende aklından çıkmayacak bu onu hep gördüğünde yaptıkları aklına gelecek helede hamilesin ve doğumuna çok az kalmış... şu 5 günü yavrunu düşünerek geçir.. ona sahip olacağını düşünerek geçir boşanmak çözüm belki ama bebeğini babasız büyütmek çok zor olur.. affetmekle affetmemek arasında kalıcaksın eminim ama benim düşüncem her ne olursa olsun o bebeğin için ikinci bi şans vermenden yana .Önemlı olan ayakta kalabılmek kimi kadın bunu mecburen sineye çekiyo kimisi çekip gidiyo iyi düşün taşın karar ver ... kafa dinlemek için de ailenin yanına git yanlız kalma burnu sürtsün adi herifin...

X