doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

hehe:) ben de düşünmüştüm hatta demiştim, erkek üye olduğunu düşündüm bir an diye kendisine:) ama bilemeyiz tabi:)

Ben de şüphelendiydim lambruscom
Mesajlarını inceledim de hamile kalmak istediğni vs yazmış
Yanlış tahmin galiba :2:
Reann ne yazık ki hemcinsimiz

Kesinlikle affetme. Boşanma davası aç. Bugün aldatan yarında aldatır unutma. Sana özür mesajı çekmediğine veya aramadığına göre kesinlikle aldattığını kabul ediyor.

anlamadıkları mevzu üzerinden uzun uzun cümleler kuran arkadaşlar..
bu yaptığınız gerçekten aptallık.selametle.

işte Serotonin ile aranızdaki fark bu..üslup farkı..sizdiniz değil mi daha demin saygıdan bahseden?!

sizin de bu yaptığınız tam KİB.lik..selametle.

Son düzenleme:
bence akşamı bile beklememisiniz .attığı bütün mesajların yalan olduğuna eminseniz o adama akşama kadar tonlarcasıyla eve dönücek.sizi inandırmak için uğraşacak ve daha beter üzecek sizi.
eğer gerçekten dürüst ve sizi aldatmayan bir erkek olsaydı;mesaj attığınızda sizi arar ve ne diyorsun derdi olmadı koşarak eve gelirdi çünkü onlara inanıp erken doğum yapabileceğinizden korkardı.
Allah kimsenin başına vermesin inşallah ama doğru olduğuna inanıyorsanız ki ben inanıyorum asla onu bir daha görmeyin.akşam yapıcağı açıklamayı merak etmeyin.
gidebiliyorsanız arkadaşınıza filan gidin yada hastaneye gidip yatışınızı yapın annenizle doğumu orada bekleyin çünkü Allah korusun üzüntüyle bebek erkende gelebilir.hatta hangi ildesin söyle bizde gelip beraber bekleyelim.
Rabbim bunu sana gösterdiyse ve şuan bu sıkıntıların içindeysen eminim güçlü oladuğun ve kaldırabileciğin içindir.sen O'na sığın ondan destek al.
kolay ve güzel doğumlar dilerim

aaa nolmuş burda iki dakka kayboldum ,konu gerçekmi kızlar ona göre yorum yapcam boşa gitmesin

gebelik psikolojisi bambaska hele dogumdan sonraki psikolojide oyle...Allah sabir versin..esinide islah etsin.

o özel mesaj yazan arkadaşa sesleniyorum..
söylediklerim aynen geçerli.
yok öyle söylemedim gibi bir cümle kurmadım ben hiç.ne dediysem o.
burda olmadı özel mesaj yazıyorsunuz.çok garip.

bu arada ha evet erkeğim.hayret.

ecrin iyidir umarım bir süredir ses seda yok..kız yalnız başına doğuma da birşey kalmamış

Kesinlikle affetme. Boşanma davası aç. Bugün aldatan yarında aldatır unutma. Sana özür mesajı çekmediğine veya aramadığına göre kesinlikle aldattığını kabul ediyor.

Evli bir insan için bekara karı boşamak kolay diye bir tabir var, bugün aldatan yarında aldatır diyip insanları etkilemeyelim ve bekarsın Allah uzak etsin büyük konuşmamak lazım.Allah kimsenin başına vermesin canım bende zamanında o konuda çok burnum havadaydı çok güzelim,çok iyiyim,iyi bir işim var bana yapamaz ve yaparsa dünyayı dar eder tekmeyi basarım sanıyordum ama hiç öyle olmuyor.Herkesin hakkında hayırlısı olsun

allah yardımcınız olsun okudum üzüldüm gerçektende allah eşinize merhamet,vicdan versin inşallah yaptığı aptallığı telafi eder ne kadar zor olsada

kız reann sen ne kavgacıymışsın meğer eski yazdıklarına dbaktım da :)
ilahiii

ben kimsenin kalbini kırmak niyetinde biri değilim kızlar.
tarzım farklı olabilir.siz alışamamış olabilirsiniz.çünkü dalga geçiyor falanda değildim.
eğer herhangi birinizin kalbini kırdıysam...

19-11-2012, 18:53

Konu: Bu ay da olmadı (( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...
Sahibi: reann
Cevaplar:13,750 Görüntüleme:100,166

Mesajı Göster

: ) allahım triplere bak ya.al oyuncağını güzelim.çok lazım değil.tamam.

ecrin46 biliyorum keşkelerin hiç bir faydası yoktur.
Ama mesajlardan birinde bugün 12 de buluşacakları yazıyordu demiştin.
Keşke biraz daha bekleyip öyle yüzleşebilseydin.
O saatte sende eşinin işyerine gider ne yapıyor diye bakabilirdin.
Belki bunlarla uğraşmaya hiç değmez ama hiç değilse bu söylenen yalanların
önünü alabilirdin.Kimse kimseyi aptal yerine koymaya çalışmasın lütfen.
Ne bu şimdi, çocuk gibi, kimin eşi daha fazla güveniyormuş,iddiaymış.
Yapılan bir hatayı böyle telafi etmeye çalışmakta ayrı bir hata bence.

ne kavgacısı.sanal alemde neyin kavgasını edicem: )
aksine kalp kırıcam diye ödüm kopar.o kopyaladığın yerdeki hiçbir yanlış hareketim olmadığı halde özür dilediğim kız özelden bana neler yazdı neler..
kavgacı olanda ben miyim yani.iyiymiş: )

valla ben öyle bi rüyayla uyansam hemde hamileyken, uyandığımda eşime sarılır öper öper uyurdum,

hay maşallah

Toplam 72 kullanıcı konuyu okuyor. (39 üye ve 33 ziyaretçi)
isimolmasa, reann, beylem, alyadua_, cincikk, yavrus, gdogan, Kedim, nzlm, emevr, sevcan..., istanbull34, miniminibon, scarlettohara, nisa123, .EcLiPSe., kabilarda, ysmc, rbs, donuk_pudra, yektaaa, plum88, fenerbahCemre, blanco, felicityy, gul_koc, SARGIN, sevgicankurt, sinos, melsa34, NeMeSiS98235, bisidicem, Lotf, bonceliko, cillibom, sallapati, prenses006, zeynepsz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…