Doğumla ilgili çok özel bir konu

öyle deme

bak sana ne anlatacam

burada mı okumuştum hatırlamıyorum --ben çooook eski üyeyim, ama o zaman nickim bşkaydı.

kızın bir tanesi evleniyor
eşi tutturuyor, oradaki kılları "öreceksin" diye asla kestirtmiyor ve örüyor.
kız gebe kalıyor (ilişkiye nasıl girmişler sorma) doğuma kadar da örgülü bu.

doğum zamanı geliyor doktoru çağırıyorlar odaya, kıza diyorlar bunları kesmek zorundayız
kız asla kestirtmem kestirmem de kestirmem

gidip kocasiyla kavga kıyamet öyle kesiyorlar da doğum oluyor....
Ayy 😂 gerçekten millette ne özgüven var 😂 benim eşim hijyen konusunda titizdir ben de öyleyim ikimiz de dikkat ederiz. En azından bu konuda utanma yaşamam 😂

öyle deme

bak sana ne anlatacam

burada mı okumuştum hatırlamıyorum --ben çooook eski üyeyim, ama o zaman nickim bşkaydı.

kızın bir tanesi evleniyor
eşi tutturuyor, oradaki kılları "öreceksin" diye asla kestirtmiyor ve örüyor.
kız gebe kalıyor (ilişkiye nasıl girmişler sorma) doğuma kadar da örgülü bu.

doğum zamanı geliyor doktoru çağırıyorlar odaya, kıza diyorlar bunları kesmek zorundayız
kız asla kestirtmem kestirmem de kestirmem

gidip kocasiyla kavga kıyamet öyle kesiyorlar da doğum oluyor....
Kafamda kılları örülmüş bir vajina hayal ettim ama yapamadım. Boncuk da takmış mı bari🤣

Konu sahibi siz takıntı yapmışsınız bu konuyu. Öncelikle her gördüğünüz kadının vajinasını incelemeyi bırakın. Yanında iç çamaşırı ile gezecek kadar yakın olduğum biri durup oramı incelese acayip rahatsız olurdum. Tüm uzuvlarımız gibi vajinamız da kişiye özgü. Ben de tüm vücut lazere gittim ama ayna karşısına geçip sağı solu eşit mi, yok çizgi mi kare mi güzel mi çirkin mi diye incelemek hiç aklıma gelmedi. Ayrıca doğumda illa ki yıpranacaksınız. Doğumdan önce değil de sonra yaptırmak daha mantıklı değil mi?
Ben zaten ameliyat olacağımı söylemedim ki konumda. Düşünmüştüm ama vazgeçtim. Ameliyat olursam da ikinci doğumdan sonra düşünürüm.
Diğer konu da bayağı yanlış anlaşıldı. Kuzenim basbayağı transparan gibi bir iç çamaşırı giymişti, ben lavabodan çıkmıştım çıkar çıkmaz gördüm. Görmek için özellikle bakmak gerekmiyordu yalnızca o an gözün önünde olması yeterliydi çünkü bayağı belli oluyordu.

Başka konularda genelde dediğiniz gibiyimdir ama bu durum çok özel olunca geriliyorum herhalde. Bir de çevremde hiçkimsede olmayınca kendimi farklı hissediyorum
Genital bölgenizin dudaklarindami büyüklük var ? İlginç değişik olan nedir

Ben de şey hatırlıyorum görüntüsü bozulmasın diye o bölgedeki tüylerini hiç almamış, sıkmayan iç çamaşırları giyen bir üye vardı ya. Çok iyi bakıyordu kukusuna 😂😂😂 burda paragraflarca bakımını anlatmıştı 😂
Kıllı tüylü durunca görüntü çok mu güzel oluyormuş? 🤮

Ayy 😂 gerçekten millette ne özgüven var 😂 benim eşim hijyen konusunda titizdir ben de öyleyim ikimiz de dikkat ederiz. En azından bu konuda utanma yaşamam 😂
yaaa işte
bi kız yurdunda hemşirelik stajerleri, birkaç da ebe denk gelseymiş -benim yurtta yoktu (çünkü okulda o bölümler yok bizim) ama ebe çok kuzenim var

daha neler neler duyardınız
o yüzden relaks...

yaaa işte
bi kız yurdunda hemşirelik stajerleri, birkaç da ebe denk gelseymiş -benim yurtta yoktu (çünkü okulda o bölümler yok bizim) ama ebe çok kuzenim var

daha neler neler duyardınız
o yüzden relaks...
Teşekkür ederim 😊🫶🏻

Herkese iyi akşamlar. Direkt konuya geçiyorum.
Labioplasti ameliyatı nedir bilenler derdimi anlar. Bir ara ben de bu ameliyatı olmayı düşünmüş sonra "normalmiş normalmiş normalmiş" diye diye kendimi ikna etmiştim. Aşırı bir durumum yok, ayaktayken çok az bir fazlalık var. Araştırırken daha da bu konudan muzdarip olanları gördüm benimki o kadar aşırı değil
İki çekincem vardı bu konuyla ilgili. Birincisi eşim beğenmezse beni diye. Eşim sorun etmedi bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamadık.
İkincisi de doğum yapacağım, mutlaka bakılacak diye. Şimdi hamileyim bu stres biraz sardı beni. Bunun bazı sebeplerine gelecek olursam çevremdeki istisnasız herkes tüm vücut lazere gittiler hiç çekinmeden. Belli ki kendileriyle barışıklardı.
Bir başkası ne zaman ben bu konuyu birileriyle konuşmaya çalışsam hepsi uzaylıyla konuşuyormuş gibi baktılar. Hatta bir arkadaşım ben her kadında barbie bebek gibi olmuyor dediğimde "dur midem bulandı" demişti. Kimle konuşsam hepsi şaşırdı böyle tepki verdi. Yani ben çevremde bir tek kişinin dahi ben anlatmadan bildiğine şahit olmadım.
Başka bir olay da birkaç yıl önce kuzenimle tatile gitmiştik. İç çamaşırıyla gördüm, dışardan çizgi şeklinde olduğu aşırı belliydi tam barbie bebek gibi. Yani dedim dünyada bir tek benimki mi barbie gibi değil??
Defalarca kez araştırdım defalarca kez normal dendiğini gördüm hatta yaygın olmasa ameliyatı da olmazdı biliyorum ama çevremde hiç denk gelmemiş olmak beni çok düşürdü. Sanki ben doğuma gittiğimde muayene olduğumda "aaaa bu değişikmiş" denecek, değişik bakışlar alacağım gibi hissediyorum ve bu beni çok geriyor.
Benim durumumda olup da doğum yapan birileri yorum yaparsa aşırı mutlu olacağım.
Be şeye benzemiş milletinki altından bizimki camurdanmı lafına benzemis 🤣🤣
Valla dogumda doktorlarin ona bakacak halleri yok, dogumda okadar cok kendinden geciyorsunki o bile aklina gelmiyo ikinmaktan😃

Be şeye benzemiş milletinki altından bizimki camurdanmı lafına benzemis 🤣🤣
Valla dogumda doktorlarin ona bakacak halleri yok, dogumda okadar cok kendinden geciyorsunki o bile aklina gelmiyo ikinmaktan😃
Doğumda o can havliyle ben de takmam zaten sanırım. Öncesinde kaç cm açıklık var bakmak için muayene ediyorlar ya o kafama takılmıştı :)

Valla şaşırdım
Evet iç dudaklar bi tık büyük. İç dudak sarkması diye adlandırılabiliyor genelde.
Hiç kafaya takılacak bı şey degilki bu. Doktor değişik falanda görmez, sadece temizliğe bakar, onlar emin olun oooo neler görmüşlerdir. Doktor bu düşüncenizi duysa çok güler size. Sizin aklınız orda ,inceleyip durdugunuz için farkliliklar görmeye başlıyorsunuz. Hayat kalitenizi etkileyen bı durum yoksa ,sorunda yok. Hayırlı doğumlar

Valla şaşırdım
Hiç kafaya takılacak bı şey degilki bu. Doktor değişik falanda görmez, sadece temizliğe bakar, onlar emin olun oooo neler görmüşlerdir. Doktor bu düşüncenizi duysa çok güler size. Sizin aklınız orda ,inceleyip durdugunuz için farkliliklar görmeye başlıyorsunuz. Hayat kalitenizi etkileyen bı durum yoksa ,sorunda yok. Hayırlı doğumlar
Teşekkür ederim bunları duymaya ihtiyacım vardı 😊

Amaaan boşver be güzelim takılma hepimizinki sarkacak sonuçta bir süre sonra. Çok rahatsızsan ameliyatı düşünebilirsin bunda öööğğğ denecek bir durum yok

X