Doğumdan sonra derman bulamadığım derdim

Sanki beni anlattın arkadaşım. Kan sulandırıcı iğne hap kullanıyorum. Tam olarak şeker çıkmadı ama bozulmuş şeker intoleransı var. Tatlı yemekten alı koyamıyorum. Korkunç ağırlarım var. Ve 33 haftalığım . Bebeğin sağlıklı mı acaba kendimi boşverdim

Bu yazilir mi ya
Niye yazılmasın. Bizimde başımıza geldi kendisi gibi doktor doktor gezdi yakınım aylar sonra onca şeyden sonra teşhis konuldu ve geç kalındı. Ben konu sahibine akciğer kanserisin sen mi dedim. Fikir sormuş söyledim. Laf olsun diye konuşmayın.

Kaburga çatlağı büyük ihtimalle. Arkadaşımda da oldu bebek tekmeleye tekmeleye çatlatmış uzun süre teşhis koyamadılar. Doğumdan bi süre sonra kendiliğinden düzeldi ama çok ağrılar çekti
Evet çatlaklar var benimki büyük ihtimal doğumda oldu

Başta bende böyle düşünüyordum özellikle emzirdiğim dönem çok zorlanıyordum şuan gün içinde dik durmaya çalışıyorum yatarken daha çok ağrı oluyor

Benim tanıdığım aynı sizin gibi olayları yaşadı benzetmek gibi olmasın en sonunda teşhis akciğer kanseri konuldu. Acaba gitmediysenjz birde göğüs hastalıkları mı görse.
Akciğere ve iç organlara bakıldı geçmiş olsun hastanıza Allah kimseye yaşatmasın

Onuda denicem sanırım koronadan sonra

Dikkat et şekerine canım oğlum sağlıklı şükür ama şekerim düzelmedi

Bu yazıyı okuyup başladım ağlamaya Kocam çalıştığı yerden korona kapma ihtimaline kendini karantinaya aldı 5 yaşında kızım var erken doğurursam gelecek bir Allah kulu yok çocuk ne olacak bir de öleceğim DİE korku sarıyor 7 haftam var Allahım yardım et

Canim gecmis olsun ayni durumlari yani kaburga kirigim vardi ben yasadim.Sezeryandan sonra yatagima geldikten sonra dayanilmaz agrilarim vardi nefes alamiyordum agri kesici falan yaptilar eve gittigimde yatamadin kanepede oturur sekilde uyudum kacgun egilip kalkamiyodum sonra annemin gitmesi gerekiyodu benide yanina getirdi araliklarla 2 dr gittim ayri ayri bana kas agrisi falan deyip gonderdiler ne film ne bisey 6 ay boyunca cocugumu kucaklayamadim annem alip verdi emzirmeye agrilarim biraz gecti ama yataga yatinca kalkamiyodum hep dik duracam yoksa cok kotuyum 4 yil sonra bel fitigidir deyip ozele gittim ve dr kaburgamda 2 kirik oldugunu kendiliginden yanlis kaynadigini ve cok sansliymissin 1 yukaridakiler kirilsaydi alttaki dalaga usttekide kalbe saplanirdi dedi sok oldum o zaman anladimki kaburgalarim2. dogumumda kirilmisti o acilari cekmek cok zordu Rabbim hayirli dr karsilastirsin hala cekiyorum

Canim Turkiyedemi yasiyorsun annenlef fslan hayattaysa durumu anlatip valilikten izin alsinlar yanina gelsinler Allah yardi.cin olsun

Benim mesela bi süre belim ağrımıştı sirtimda ağrıdı
demekki sizin durumunuzdan olabileceğini düşündüm.demekki dogum herkesin iskeletinde farkli etki ediyor.insallah duzelirsiniz. su korona belası biterse belki kaplica yada güneşlenmek iyi gelir insallah.

Bende kan sulandirici ve troid hapi kullandim hatta 2 aya kadar seker hapi da kullandim hamilelikte.seker hastasi degilim ama triglisetim hep yüksek testlerimde insulin direncim normal fakat isten gelince yorgunum hareketlerim yavaşladı.enerjik olamiyorum tatliyi seviyorum.isten dolayi uykusuzlugun da etkisi vardir.ama hep böyle sizde de bu belirtiler var mi?

Allah yardımcınız olsun.
Diyecek bişey bulamadım.
Bende çok bı hamilelik geçirdim.
Kan sulandiri 0.4 lük ve geceleri coraspin içtim, erken doğum riski içinde nidicard kullandım farklı iğneler ilaçlarda ama nidicard 34. Hafta da bıraktım.

Bende çok aşırı derece zorluk yaşadım.
Doğumdan sonra 4 ay inanılmaz ağrılar çektim ağlardım yastıklar islanirdi ölücem sanıyor şahadet getiriyordum.
Doğumdan 2 kişi baktı bana.
Annemde 4 ay baktı.

Sizin yaşadığınız sorun preeklapsi ile yakın ilişkili Allah ım bir an önce şifasını versin.

Acaba bu kadar zorluk yaşamamızın nedeni sorunlu olan vücudumuz mu?
Siz trombofili testi yaptırdınız mı?

Size mesaj atmak istedim ama kapali sanirim

Kalbinize baktılar hic bendede aynı ağrı var kalbimde delik varmış ciğer ve kaburgama ağrı yapıyor hiç iş güç yaotirmiyir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…