Dogum yapan Temmuz Anni$Leriii

benimki de tuvaletini yapacakken çook zorlanıyor ve ağlıyor kıpkırmızı oluyor kasıyor kendini gazını çıkarınca rahatlıyor ama bende bebeğin gazını çıkartma konusunda beceriksizim en zorlandığım şey şuanda bu...topularına adaçayı yağı sürmenin faydalı olacağını okumuştum biraz işe yaradı gibi ...ama daha etkili bir çözüm lazım..

kızlar bizim herşeyimiz oturdu mesela gaz meselesi karnını doyurduktan sonra biraz bırakıyorum dinleniyor sonra mızmızlandıgında anlıyorum gaz sorunumuz var hemen kucagıma alıp bir iki kez sırtına pıt pıtlıyorum hemen gazı cıkıyor sonra yatırıyorum bizim gaz olayımız bu okadar kucagımda tutup gazı cıksın diye beklemiyorum gaz gelmeye yakın kızım huysuzlanıyor zaten

bizimde kaka yaparken problem oluyor kıpkırmızı oluyor ıkınıyor ediyo bazen yapamayıncada aglıyor bende ona yardımcı oluyorum iki ayaklarını tutup karnına dogru götürüp bastırıyorum yada karnını ovuşturuyorum daha rahat yapıyor ozaman

u2rem canım ya bende cıkartamıyorum gazını ovuyom ovuyom yok olece yatırıyorum zararı var mı acaba rahatsız olsa aglar herhalde demı

canım bence gazını cıkartmadan yatırma..
benimki de bazen cıkartmıyor, yatar pozisyonda 2-3 dakika tutup tekrar deniyorum ve koca adam gibi cıkarıyor :sm_cool:

ayy yaa kizlar büyüttünüz bile ne güzell ...bizde tik yok hala yollarini gözlüyoruzz sikilmaya başladim ayaklarim şişti yürüyüş felanda yapamiyorum bu sicaklarda evin içine tikildik valla daha bebeişler gelmeden..

Arkadaşlar ben gogsumu sagiyorum sagdiktan sonra bekjletyme sureniz var mi varsa kaç saat

Arkadaşlar ben gogsumu sagiyorum sagdiktan sonra bekjletyme sureniz var mi varsa kaç saat

bende senin gibi sagıyorum anca öyle icebiliyor ve elimde sürekli gögüs pompası :lepi:

canım oda sıcaklıgında agzı kapalı şekilde 4-6 saat

buzdolabında 24 saat

dondurucuda 6 ay kadar saklıyabilirsin Şeniz

Adasu hafsaa niye sagıyosunuz da veriyonuz anlamadım?içmiyo mu memeden?
Ben ilk hafta sagıyodum fazlalıktan aahh onu da doktum bardak bardak sonradan ogrendim saklanabildiini şimdi tam yetiyo bebişime.Benim doktor da 2 gun dolapta saklanır dedi.Bide gaz için bizze zinco verdi bitkisel tamamen ama herkes sab simpleks diye varmıs ilaç onu oneriyor alcam son 4 gundur cok gazlıyız gece 3 ten 8 e kadar falan ıkınıyor yawrum.

gamzecım sag gogsumu alıyo sola gelıncfe alamıyo bende mecburen sagıp verıyorum

aynen adasu bı elımde pompa bı elımde bıberon delı olacam valla yaaaaa

1209831293.jpg

190112794.jpg

188308645.jpg

1117521417.jpg

Ne zamandır aklımdaydı oglusumu gorun istedim kızlar he bu arada kısmetlerimizi bekleriiiz:sm_cool:

HAfsaaa aynı benim de oyle sag iyi sola hafif içine girdiğinden tutamıyo ama ıyı kotu ben veriyom agzına ayy basetmek cok zor pompayla yaa

emir prensine bak... maşşallah annesi...çok yakışıklıymış bizimki...
benim için de ayaklarını koklar mısın?
yesinlerler onu, allah sizlere bağışlasın tatlım yaaa, minicik:)

gamzecim oglun cok tatlı maşallah biz talibiz valla ogluna kızımla:lepi:

srose duymasın :roflol::roflol: oda benim kıza talip eee kızı bin kişi ister bir kişi alır dimi ama :dance:

yaa kızlar benim gögüs ucum hic yoktu ve sagarak vermek zorunda kaldım şimdi hanfendi alıştı tabi hazır rahat agzına akmasına gelmesine istemiyor gögsümü şimdide bizde napalım sürekli pompa elimizde 125cc dolduruyoruz veriyoruz 125likte doyuyor ama bu sıralar 125lik dolduramıyorum süttüm gene azaldı 60lık doluyor bu seferde yetmiyor aglıyor mecvur ek mama veriyorum inş. gene gelir sütüm fisfisfis

Adasu hafsaa niye sagıyosunuz da veriyonuz anlamadım?içmiyo mu memeden?
Ben ilk hafta sagıyodum fazlalıktan aahh onu da doktum bardak bardak sonradan ogrendim saklanabildiini şimdi tam yetiyo bebişime.Benim doktor da 2 gun dolapta saklanır dedi.Bide gaz için bizze zinco verdi bitkisel tamamen ama herkes sab simpleks diye varmıs ilaç onu oneriyor alcam son 4 gundur cok gazlıyız gece 3 ten 8 e kadar falan ıkınıyor yawrum.

canım bizimde bir kac gündür gaz sorunumuz var şuandada kızım durmuyor eşimi yolladım acık eczane bulur inş. senin dedigin sab sımplex ten almaya gönderdim inş. iyidir yaa sen zincoyu kulandınmı o nasıl:uhm:

gamze ve senace bebisleriniz cook guzel yaa maasallah
gamze oglusunun saclarina, senace senin kizinda kaslarina bittim valla maasallah nazar degmesin canim yaa........:KK66:)

X