Dogum yapan Temmuz Anni$Leriii

canım bizimde bir kac gündür gaz sorunumuz var şuandada kızım durmuyor eşimi yolladım acık eczane bulur inş. senin dedigin sab sımplex ten almaya gönderdim inş. iyidir yaa sen zincoyu kulandınmı o nasıl:uhm:

Yaa ne biliyim zincoyu ben 2 haftadır falan kullanıyom ama alttan altını acınca zart zurt salıyo ama daha içerde cok heralde benimki de su anda sancılı ayaklarını cekip duruyo ustten cıkaramıyo heralde ondan da oluyo o ilaca super diyolar ama yarın ben de alacam

Yaa ne biliyim zincoyu ben 2 haftadır falan kullanıyom ama alttan altını acınca zart zurt salıyo ama daha içerde cok heralde benimki de su anda sancılı ayaklarını cekip duruyo ustten cıkaramıyo heralde ondan da oluyo o ilaca super diyolar ama yarın ben de alacam

sagol canım yaa napıcagımı şaşırdım nöbetci eczanede cok uzaktaymış eşim gidemedi yarına kaldı artık ugraşıcaz bu gecede sürekli mızmız duramıyor şuanda gazdan offff :çok üzgünüm:

Bu arada amaan napcen srose un sümükli oglini( duysa beni bogar hi hi) benim oglum dogustan artiz sekerim

kızlar bide ben bi tavsiyede bulunuyum size.badem yağı yada bebe yağı vardır evde mutlaka.baş parmaklarınızı yağlayıp göbeğin ortadan yanlara doğru masaj yapın.çok rahatlatıyo gazı olan bebişleri.tvde dr yapıyodu gördüm.

yaa arzu döverim seni bakk hee:eek:klava:.sen sroseyi niye üzüyon.ben alıcam gamzenin kara oğlunu yaaajeyyar.bak dikkat et vermiyom alıyom heee:roflol:.eee biz damat alırızzz ona göre.avatara bak kızım ne güzeltatlicadiarzu.

cigdemcim bende dün dedigin gibi yaptım bebe yagıyla karnına masaj yaptım sonra ayaklarını karnına dogru bastırdım biraz cıkardı karnı cok şişti gazdan gece inliye inliye sabah kadar uyudu gene rahatlamış demekki yoksa hic uyuyamazdı

Gamzecim dedigin damladan aldım bugün yaa kulanıyorum ama ne biliyim yanlışmı kulanıyorum kızım hala gazını cıkarmadı :uhm:

Ben de aldırdım yeni doktum agzına 8 damla verdim sen nasıl verdin bide hemen cıkarmaz heralde yaa gece 4 te bi uyandık sabah 9 da uyudu yawrum hala da sıkıntılı uykusuzluktan oluyom

kızlar yarın yarı kırkımız doluyo 20 günlük oluyoruz...20 günlükken özel yaptığınız bişeyler oldumu? 40 taşla banyo yaptırmak gibi? 40 ı çıkıncada yapılıomuş galiba....:eek::eek::eek:

bu arada bende gaz sorunu için metsil diye bir damla aldım gazını çıkarmasına çıkarıyoda bu kez de çıkarırken gene mızmızlanıyor...2 gecedir uyumuyor bizim kız...gündüzleri ii ama bakalım herkes 40 ından sonra huyları değişir diyoorr...

kızlar meraba herkese
bizim süt problemimiz var kızım dymuyo ve sürekli emmek istiyo hatta kolunu emmekten morartmış zilli. sütümün ne kadar olduğunu anlamak için bugün sağdım 2 saatte bir 60 cc anca çıkıyor o da yetmio ve ben 30 sma s26 veriyorum hiç istemeden veriyorum malasef
mama veren arkadaşlar ne kadar aralıkla kaç ml veriosunuz mamayı bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim. bi de sütünü sağan arkadşlar kaç saatte bi sağıosunuz kaç cc çıkıo sütünüz?
bi de kızım en son dün sabah kaka yaptı yani 36 saattr tık yok mamadan mı oldu acaba
buarada dkrm bana süt sağmanın ii olmadığını bebeğin emerek 5 kat daha fazla süt alabileceğini söledi arkadaşlarımsa süt sağmanın süt kanallarını daha çabuk açacağını söledi bende hem ne kadar sütüm olduğunu anlamak için hem de sütüm artar diye aventisin pompasını aldım ama ne yapcam kafam karıştı...

kızlar yarın yarı kırkımız doluyo 20 günlük oluyoruz...20 günlükken özel yaptığınız bişeyler oldumu? 40 taşla banyo yaptırmak gibi? 40 ı çıkıncada yapılıomuş galiba....:eek::eek::eek:

canım biz oglumda yarı kırkında bişey yapmadık.kırkında yıkadık

kız kırkı 40 gün dolunca degilmi 20gün mü dolunca oluyormuş ben 40 dolunca biliyordum bizde 40 dolunca 40 kaşık suy katıcaz banyo suyuna bebegin sonra o sudan 40 kasık suda annenin banyo suyuna ekleniyormuş yani anne ve bebek kırklanarak banyo yapıyor

kızlar meraba herkese
bizim süt problemimiz var kızım dymuyo ve sürekli emmek istiyo hatta kolunu emmekten morartmış zilli. sütümün ne kadar olduğunu anlamak için bugün sağdım 2 saatte bir 60 cc anca çıkıyor o da yetmio ve ben 30 sma s26 veriyorum hiç istemeden veriyorum malasef
mama veren arkadaşlar ne kadar aralıkla kaç ml veriosunuz mamayı bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim. bi de sütünü sağan arkadşlar kaç saatte bi sağıosunuz kaç cc çıkıo sütünüz?
bi de kızım en son dün sabah kaka yaptı yani 36 saattr tık yok mamadan mı oldu acaba
buarada dkrm bana süt sağmanın ii olmadığını bebeğin emerek 5 kat daha fazla süt alabileceğini söledi arkadaşlarımsa süt sağmanın süt kanallarını daha çabuk açacağını söledi bende hem ne kadar sütüm olduğunu anlamak için hem de sütüm artar diye aventisin pompasını aldım ama ne yapcam kafam karıştı...

ne 30 cc maması canım yaa ne diyosun sen sırnaşık şey ben 60 cc mamayla başladım oda günde 2 biberonu gecmemek kaydıyla
bende anne sütünü hep sagıyorum kuzuma ne ne kadar tam yetiyor biliyorum 125 cc anne sütü tam yetiyor doyuyor 100 sagsam aglıyor agzı acık vaziyette bekliyor valla
bazen sütüm olmayınca cok zor oluyo 60lık yada 40lık dolduruyorum sürekli vermeye calışıyorum hic doymuyor ozaman mama veriyorum mamayla idare edene kadar gögüslerim doluyor zaten :lepi:

adasu cm ya sen 60 cc nası veriosun kaç saate bir?
ben her emzirmeden sora 30 cc veriyorum
günde en az 4-5 kez vermiş olyorum yanihala bi düzene oturtamadım geceleri çok zorlaniyoruz.

kız kırkı 40 gün dolunca degilmi 20gün mü dolunca oluyormuş ben 40 dolunca biliyordum bizde 40 dolunca 40 kaşık suy katıcaz banyo suyuna bebegin sonra o sudan 40 kasık suda annenin banyo suyuna ekleniyormuş yani anne ve bebek kırklanarak banyo yapıyor

cnm 20 gün dolunca da bişeyler yapılıyormuş yarı kırkı doldu diyorlar bunada...40 taş toplanıp banyo suyuna atılıyormuş falan filan...:uhm::uhm::uhm:

kızlar ya benım sıpa sankı memeden soguyo gıbı sagı alıyo solu ımkanı yok tutturamıyorum sagıp verıyorum bu seferde bıberon hastası oldu ne yapacgım bugun sol gogsumu vermeyı deneyecegım çok ağlayacak ama yapacak bısey yok gıbı gelıyo ben bıde gece 60 cc gece aptamıl verıyorum ıı uyusun ve benı ıı uyutsun dıe

bbıde sutum cok duru ne yapmam gerekıyo benı bılgılendırın

adasu cm ya sen 60 cc nası veriosun kaç saate bir?
ben her emzirmeden sora 30 cc veriyorum
günde en az 4-5 kez vermiş olyorum yanihala bi düzene oturtamadım geceleri çok zorlaniyoruz.

aptamil kutusunda yazıyor zaten 60cc en düşügü oda 0-2 hafta yazıyor ben öyle başladım şu iki gündürde 90cc veriyorum 2-4 hafta oluyor
canım ben 125cc anne süttü verdigimde kızım 4 saat uyuyor 4 saat sonunda süttüm varsa süt yoksa mama veriyorum 3 yada 4 saatte bir iciriyorum yani. ben 11de yediriyorum 125cc anne süttü sabah 4 kadar uyuyor 4de tekrar veriyorum bu sefer 100cc anne sütü ve altını degiştiriyorum saat 8 kadar uyuyor allah bozmasın düzenimiz gayet iyi maşallah:nazar:a.s.

X