Dogum yapan Temmuz Anni$Leriii

ya kızlar ben senacenin bebeğinin resimlerini bulamadım link yollarmısınız çok merak ediyorumda bu arada senaca allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah doğum yapmayanlarda hayırlısı ile bebeklerini kucaklarına alırlar inşallah

:emir_bebek:
allah analı babalı büyütsün canımmm.tebrık ederımm..doğum hıkayenı yazmayacakmısın bizeee..:uhm::uhm::emir_bebek:

hemen yazayım.35+5'de ptesi doktorumuza kontrole gittik.kilosu 3.520 olan sağlıklı bir bebeğe sahip olduğumu söyledi.ancak ısrarla çamaşırımda ıslaklık olup olmadığını sordu.bende ısrarla yok dedim.lafıma güvenmedi ve bana alt testi denilen bir ped verdi maviye dönüşürse suyunda sızıntı var demektir dedi.ve mavi oldu.iri bir bebek olduğu için daha fazla suya ihtiyacı varmıs.almamız lazım dedi.cuma sabahtan gittik ve ameliyata girdim.ÇOK ÖNEMLİ:ben kent hast.doğum yaptım.epudral sezeryan olarak.çoğu hastanede epudral diyerek lokal anestezi yapıp belden aşağıyı tamamen uyuşturuyorlar.aklınızda bulunsun epudral olunca her türlü ayak ve bacak hareketlerini yapabiliyorsunuz.hatta ameliyat esnasında karnınızda gezinen elleri hissediyorsunuz.sadece acı olmuyor.anestezide birkaç saat boyunca uyuşuk olarak kalıyorsunuz.kesinlikle harika bir iş çıkaran doktorum sayesinde ağrı yaşamayan nadir sezeryanlılardan biri oldum.bebeğim haftasına göre gayet iyi doğdu.küveze yada başka bir şeye ihtiyacımız olmadı.evimizde kızımla mutlu yeni bir yaşama başladık darısı hepinizin başına:emir_bebek:

aslicim Allah analı babalı büyütsün cnm maşallah bebeğine...,

hadi temmuz anneleri yeni doğum haberlerinizi bekliyorum heyecanla...şutarafagittişutarafagitti

u2rem bu hafta persembe çatı muayenesine ve nst'ye gireceğim...bana ne tavsiye edersin...çok acıyor mu?feci utanıyorum, nasıl yaparım diye kara kara düşünmeye başladım, düşünmekten bile ter içinde kaldım...doktora yapmasak olur mu dedim, o da kaçışın yok artık dedi:KK43:

--------------------------------------------------------------------------------

görscum ve senacecim allah analı babalı, sağlıkla buyutmenizi nasip etsin inşallah...

görs ve senace allah anali babali büyütsün bebişlerinizle niceee mutlu huzurlu seneler geçirin inşallah darisi bizlerin başinaaa

u2rem bu hafta persembe çatı muayenesine ve nst'ye gireceğim...bana ne tavsiye edersin...çok acıyor mu?feci utanıyorum, nasıl yaparım diye kara kara düşünmeye başladım, düşünmekten bile ter içinde kaldım...doktora yapmasak olur mu dedim, o da kaçışın yok artık dedi:KK43:

canım bende çok korkuyordum ve utanıyordum çatı muayenesinden doğum yapacağım güne kadar da hiç muayene olmamıştım ama kurtuluş yok cidden başka türlü bebeğin gelip gelmediğini anlayamıyorlar korkulacak bişey yok çok kısa süren bir olay rahat olup kendini kasmaman gerekiyor zaten doktorun seni yönlendirir bu konuda...normal doğum esnasında da sürekli çatı muayenesi oluyo:eek: normal düşünüyorsan doğumunu kendini alıştır herkesin başına gelen bişey diye düşün canım...inşallah ii haberlerle dönersin.coksekeriremsucoksekeriremsucoksekeriremsu

öncelikle bu kadar bebiş yoğunluğu ile uğraşırken bana da cevap verdiğin için çok teşekkür ederim.
evet aslında, ben de normal doğum düşünüyorum, ama ne bileyim ben, şimdiden acaba gitmesem mi perşembe diyorum...tabiiki gideceğim, bilinçsiz değilim ama doktorum erkek...geçen hafta ağdaya gittim,sırılsıklam eve döndüm utancımdan, ki sonuçta yapan kadın...
naspi kısmet...kızım için her fedakarlığı yapmaya razıyım...
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim...sizleri haberdar ederim zaten..zeynep'inin ayacıklarını benim için de koklar mısın?

evet şu çatı muayenesi benide acayip geriyo napcam bilmiyorum.. ağdaya filanda gidemem ben.. hamilelikden önce makineyle filan hallediyodum şimdi göbekten biyer gözükmüyoki uğraşamıyorum jiletle hallediyorum offff bak yine utandım:)) normal doğum olcak sonuçta hazırlıksız yakalanırsam rezil olurum... aman yaaa her şeyi benmi düşünücemmmmm....

bugün doktora kontole gittim herşey cok iyi cok güzel kızlar bandajı ben cıkartıp atmıştım zaten doktorda baktı tamamdır dedi ve doktor maceramız bitti...:nazar:
allah tekrar düşürmesin doktorlara inş. onlarsızda bırakmasın tabi..
şimdi normal hayatıma tamamen döndüm herşeyimi kendim yapıyorum kimseye ihtiyac durmadan :nazar:
en güzel yanıda artık kızımla doyasıya tadını cıkarıyorum hergünün:asigim: darısı başınıza agrı sızı cekenlerinde allah yardımcısı olsun tez zamanda gecsin diye temmeni ediyorum öpüyoruz kızlar sizi..:1hug:Şeniz

ne güzel ya..Allah analı babalı büyütsün,hayırlı bir evlat olsun inş.
bizde görcekmiyiz hayal gibi geliyo ya,bu arada ben bi eylül annesi olucam inş.

SENACE , GÖRS TÜM DOĞUM YAPAN TEMMUZ ANNELERİ GÜLE GÜLE BÜYÜTÜN BEBİŞİNİZİ KIZLAR , BİZE DE DUA EDİN..
BEN BUGÜN ÇATI MUAYENESİ BİLE OLAMADIM NASIL DOĞURACAM BİLMEM ....:çok üzgünüm: DOKUNDUĞU ANDA ÇIĞLIĞI BASIYORUM ÇOK CANIM YANIYOR.. DOKTOR DA KIZDI HAFTAYA SEZERYANA KARAR VERCEK BÜYÜK İHTİMALLE..:kızgın:

adasu canım ya sezeryanda benım akıntı var bıraz acaba bısey olur mu dr tekrar cagırmadı benı pansumanını hala yapıyormusun ben kendımı çok kotu hıssedıyorum bıde bebegı cocuk dr ne zaman gosterdınız

kızlar selam ben geldim :))) kısa bir süreliğinde olsa :)
tüm doğum yapan arkadaşları tebrik ederim okudum çok mutlu oldum Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah hepinize biz henüz doğum yapmamış olanlarada kolay doğumlar nasip etsin inşallah öpüyorum hepinizi:))

kızlar selam ben geldim :))) kısa bir süreliğinde olsa :)
tüm doğum yapan arkadaşları tebrik ederim okudum çok mutlu oldum Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah hepinize biz henüz doğum yapmamış olanlarada kolay doğumlar nasip etsin inşallah öpüyorum hepinizi:))

aman aman semras hanim gelmis hosgeldin canim
he ya bak bi suru doguran oldu masallah
hadi bakalim darisi senin basina nasilsin sancilarin var mi senin de ? :teytey:

adasu canım ya sezeryanda benım akıntı var bıraz acaba bısey olur mu dr tekrar cagırmadı benı pansumanını hala yapıyormusun ben kendımı çok kotu hıssedıyorum bıde bebegı cocuk dr ne zaman gosterdınız

canım yaa bizim randevu verilmişti zaten dogumdan cıkarken aşı karnesine yazmışlardı 1 haftalıkken gittik doktora herşey iyi cıktı 2. aşı icin 28 temmuza tarih verdi
ben pansuman falan yapmıyorum canım bana hastanede cıkarken banyo yapabilmem icin özel bandaj yaptılar sonra o 5 günde cıktı bende cıkarıp attım ne pansuman ne bişi hic bişi yapmadım bende bir hafta sonra doktorumla görüştüm baktı ve tamamdır dedi pansumanada gerek yok dedi ben rahatım acık oram sargılı degil hatta sımsıkı korsede takıyorum acı sızı yok akıntım benimde var ve normal bu bende kanama 5 gün bitti sende devam ediyormu doktoruma sordum ne güzel dedi az sürmüş nesi güzel dedim icim boşalmadı icinin boşalması iyimi sanıyosun dedi bide heranda birden kan boşalabilir tedbirli ol dedi bakalım kan yolu gözlüyorum :roflol:

X