Doğum kontrol hapı

Günü gününe alın. Nerden başladıysanız orayı takip ederek Alin kutu bitene kdr sonra yeni kutuda yine aynı şeyi tekrarlayın. Bahsettiğiniz durumda da bir sorun olacağını düşünmüyorum ama ben ilk pazartesi başlamıştım her kutuda yine pazartesiye geliyordu 5 yıl korundum hiçbir sorun yaşamadım
Merhaba size bisey daha soracam ben haplari isaretlendi yerden baslamadim Yani bitis isareti olan yerden basladim bir Sorun olurmu nolur cevap verin cok korkiyorum?

Normal onume gelen ilk hapi aldim bir Sorun olurmu yoksa etkili olurmu?

Ben 3 ay kullandm gecen ay 4.ayımdi ama kullanmadm 3 gun gecikmeyle regl oldm zaten duzensizdim dongum 45 46lari buluyordu gecen ay hapsız 6 haziranda oldm simdi hala olmadm normalmi yasmini birakinca boyle olmasi bu arada bekarim

Canım bende biraktigimdan beri hiç düzensizlik yapmadı , bırakınca zaten bir hafta içinde olurdum yine aynısı oldu ve 2. Adetim de 28. Gün geldi
Ben 3 ay kullandm gecen ay 4.ayımdi ama kullanmadm 3 gun gecikmeyle regl oldm zaten duzensizdim dongum 45 46lari buluyordu gecen ay hapsız 6 haziranda oldm simdi hala olmadm normalmi yasmini birakinca boyle olmasi bu arada bekarim

Tmm cok Sa-gol

Abla bende yasmin kullanıyorum 2.kutumdayım ilaçım pzartesi günü bitecek şuan göğüslerin sızlıyor hafif bel kasık ağrısı var ya nişanlıyım biz bide prezervatifle de korunuyoruz buna rağmen olmz dimi

Yani bence olmaz hatta imkansız gibi duruyor ama sonuçta Allah'ın işi kesinlikle olmaz da diyemem. Beni 5 sene korudu, bikac kez kesin hamile kaldım diye gittim bişey yoktu

Adet öncesi semptomlarındandir onlar korkma

Hiç sorun yaşasdınız mı

Hiç birimiz bunları bilerek dogmadik canim biz de surdan burdan okuyarak sorarak öğrendik ne demek kızmak falan
Abla merhaba şu üyelikte galiba tek insan sever sensin ya teşekkür ederim abla diyorum çünkü 23 yaşındayım ben bende yasmin 3.kutudayım 9 ay sonra düğünüm var nişanlıyım şuan ben yasminle nişanlım prezervatifle korunuyor buna rağmen gebe olmam dimi

Yok kuzum korkma o kadar , bişey olmaz , saati saatine iç, nişanlın da korunursa, e artık ona ragmen de olursa Allah istemiş denir hiç birimiz diğerini yeterince tanımıyor, tanısak bile kimseyi yargılamak bize düşmez. Herkesin kendi değerleri kendine canım

Abla son bir soru cevaplarsan çok sevinirim yasmin kullanırken göğüs cevrem koyulaşmış şekilde alt karnım hafifi şiş arada sırada mide bulantısı bunlar hep yan etkilerimi

Yan etkilerdir. Gebelik olsa duramazsin Yasmin baş ağrısı da yapar mesela , baktığın zaman gebelikte de baş ağrısı belirti... Takılma bunlara
Abla son bir soru cevaplarsan çok sevinirim yasmin kullanırken göğüs cevrem koyulaşmış şekilde alt karnım hafifi şiş arada sırada mide bulantısı bunlar hep yan etkilerimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…