Doğum kontrol hapı

3 ay once doktora gittim regl duzensizligim icin yasmin verdi 3 ay kullandm bu ay hap kullanmiyorm yasmini biraktiktan sonraki regl duzenini soruyorm
Suanda bir sıkıntı görünmüyor bende.Bırakalı 4 ay oldu..ilk iki ay 21 günde bir oldum son iki ay 23 günde bir..Polikistik over mi var sizde? Yoksa kist için mi vermişti doktorunuz?

Suanda bir sıkıntı görünmüyor bende.Bırakalı 4 ay oldu..ilk iki ay 21 günde bir oldum son iki ay 23 günde bir..Polikistik over mi var sizde? Yoksa kist için mi vermişti doktorunuz?
Bende kist vs goremedi tahlilde yapti bir skinti goremedi hap verdi ama belirtileride yok olucakmisim gibide degl

Merhaba yasmini birakinca regl duzeni nasil olur biliyormusunuz ben 3 ay kullandm doktor adetimi duzenlemek icin verdi bu ay kullanmiyorm nasil olur acaba bilginiz varmi
Düzenliyo ve bence bi 6 ay kadar düzenli afet olunuyor ilacın etkisiyle sonra mevsim, stres, sıkıntı derken tekrar düzensizlik başlıyordu bende umarım sizde böyle olmaz

Düzenliyo ve bence bi 6 ay kadar düzenli afet olunuyor ilacın etkisiyle sonra mevsim, stres, sıkıntı derken tekrar düzensizlik başlıyordu bende umarım sizde böyle olmaz
Bu hapı biraktigim ilk ay ve 34.dongu icindeyim hala regl olmadm stres vs yapiyorm istemsizce karnimda sislik goguslermde acima akintim vs vardi olucam derken gittiler maydonoz suyu denedm fayda etmedi baska etkili sokturucu biliyormusunuz yapabilicegim

Merhaba yasmin kullanmayi 3 ay kullanip bu ay biraktm suan 33dongudeym regl olamadm bu normalmi gogus acim karnim sis akintim vs gecti olucakmisim gibiydm anlam veremedm hap sonrasi duzensizlik normalmidir

Stres yapıyormuşsunuz ya muhtemelen ondan dır. Kekik içebilirsiniz rahatlatır ve adet kanamasınada faydası olur. Söktürür mü bilmiyorum ama sakinleştirir en azından sizi

Hapı nasıl bir düzen ile kullandın anlatır mısın
Bana da yardımcı olur musunuz?
17 Haziran da Yasmin in ilk kutusu bitti. 19 Haziran'da regli oldum 24 Haziran'da bitti. 7 gün ara verip 25haziran da 8.gün ilaca başlamadan önce cinsel birliktelik oldu. Akşam saat 10 da Yasmin yeni kutuya başladım sizce risk var mıdır? Lütfen yardımcı olur musunuz

Ben de 5 sene bilfiil Yasmin kullanmış ve her dönemde birliktelik yaşamış biri olarak hamilelik yoktur diyebilirim ama yine de temkinli olmanızı tavsiye ederım :) . Ben Bırakalı da 1 ayı geçti. İlk adetim gününde geldi ama bıraktıgım ilk ay çok ağrım oldu sürekli adet olacak gibi. 2. ayımda daha rahatım normale dönüyor sanırım vücut.

Yasminin gününü ve saatini geçirmeyin, telefonunuza günlük alarm kurun :) ve kutuda da yazıyor diye hatırlıyorum. Ay içerisinde 2 seferden fazla "içmeyi unutma" durumu olmasın. Unutulan gün, diğer günün hapıyla beraber alınabiliyor.

Yok hiç aksatmadım telefonda zamanlayıcı alarm var da ondan endişelendim. 21 hap bitiyor 7gün ara verip 8.gün içiyorsun ya o arada koruyuculuk devam eder dimi

eder kuzum benim 5 sene etti, çünkü adete az kaldı deyip her seferinde bir beraberliğimiz olmuştur o haftada :) Ama tabi Allah verirse nasıl oldu da diyemezsin :) endişe etme bekle :)
Yok hiç aksatmadım telefonda zamanlayıcı alarm var da ondan endişelendim. 21 hap bitiyor 7gün ara verip 8.gün içiyorsun ya o arada koruyuculuk devam eder dimi

eder kuzum benim 5 sene etti, çünkü adete az kaldı deyip her seferinde bir beraberliğimiz olmuştur o haftada :) Ama tabi Allah verirse nasıl oldu da diyemezsin :) endişe etme bekle :)
Ayy inşallah olmaz çok tedirginim. Gerçi regliden 1 gün sonra hemen yumurtlama dönemi olmuyor ama yine de çok tedirginim

Kuzum ben o aralık dediğin yerde hapı bıraktım ve hemen arkasına ilişki oldu. misal pazartesi yeni hapa başlamam gerekirken, hapı içmeyi bıraktım ve bizde ilişki oldu korumasız. bırakmıştım hapı. onda bile bir şey olmadı düşün.

Ayy rahatladım çok çok teşekkür ederim

Peki size bisey soracam dogum kontrol hapi kullanmaya basladim ve arkada yazan Gunkere Gore degilde normal ilk haptan basladim bir Sorun olurmu yoksa etkili olacakmi ?

Bir sorun olmaz ama kafan karışır yani günlere göre alman daha kolay olur
Peki size bisey soracam dogum kontrol hapi kullanmaya basladim ve arkada yazan Gunkere Gore degilde normal ilk haptan basladim bir Sorun olurmu yoksa etkili olacakmi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…