Aile Planlaması Dogum kontrol hapi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Siz kullaniyorum demedikce belli olmaz merak etmeyin. Hormonlarda belki ufak degisiklikler olabilir ama nedeni dkh na baglanmaz.

Bu arada belki zaten cocugunuz olmayacak bi sorun vs cikabilir muayenede bu kadar stres yapmayin.

Doktor ilk hormonların kontrolü için kan tahlili ister. Ultrason ile muayne eder kist miyom var mı diye sonra rahim filmi isteyebilir tüpler açık mı bakmak icin. Üç yıl denediginiz halde olmadığını dusunurse yaşınız da küçük değilse tedaviye baslar. Direk tüp bebek tedavisi olmuyo birçok yöntem var ilaçla tedavi aşılama gibi.

Ya bence kötü niyetle kandırmak degil bu baksanıza psikolojik baskı var adam ilk aylardan cocuk istememesine ragmen yapmaya calısmıs. Baslarda demis zaten hanfendi istemiyorum diye. O ilaçlar uzun vadede zararlı kendisine zarar vermezdi bence aksi olsa baska türlü ooyalardı
Adam baskı yapıyor diye kandırmak mı lazım?
Adam suçlu, konu sahibi de suçlu.
Herkese hakkını verelim.
Adam zorba diye kadında yaptığında haklı olmuyor.
Tencere kapak bir çiftler..

Adam zorba eşi de arkadan iş çeviren biri.

Adam baskı yapıyor diye kandırmak mı lazım?
Adam suçlu, konu sahibi de suçlu.
Herkese hakkını verelim.
Adam zorba diye kadında yaptığında haklı olmuyor.
Tencere kapak bir çiftler..

Adam zorba eşi de arkadan iş çeviren biri.
Yok kandırmak dogru demiyorum kesinlikle o konuda haklısınz ben sadece niyetinin kötü oldugunu düsünmedim, cünkü en basta kadın kendisine hem fiziksel hem psikolojik zarar veriyor. Bi anlasak durumu belki sindirildi su an baska opsiyonu yoktur, mevzunun aslını öğrenip ona göre bi çözüm bulmak lazım.

Valla ablacım adam hakediyor kandırılmayı, sen adam gibi davranamıyorsan kadını sindiriyorsan o zaman kadın da gizli kapaklı işlere yönelince neden diyemezsin. Yani adam çok şahane bir eş olup kadın bu işlere kalkışsaydı vebal var derdim ama burda kesinlikle yok. Aksine ezilen ve alengirli işlere itilen taraf kadın. Dediğim gibi burda hiöbir vebal gçrmüyorum sadece ortada kötü, iletişimsiz bir evlilik var.
Ben katılmıyorum. Kötüyle kötü olunmaz.
Karşıdaki diyelim zorba kindar biri. Illa bizde mi öyle olacağız?
O zaman bizim farkımız nerede? Nerede etik değerlerimiz nerede ahlak değerlerimiz?
Bir kadın eşim zorba diyorsa o eş zorbadır. Ona yüzde yüz inanırım. Ama yorumlarda keşke doktorda şöyle dese demiş. Yani diyor ki eşimi ben kandırıyorum bir de doktor da kandırsın.:KK20:

Bence ciddi vebal alıyor. Ve bunlar konu sahibinin ileride bir şekilde önüne gelecek. Kendi ayağına sıkıyor farkında değil..

Yapılacak teste bağlı gitmeden önce 1 hafta kullanmazsaniz belli olmaz bence. Bir de 3 senedir evlisiniz güvenmiyorsabiz ayrilin cocuk istemiyorsaniz alıp karşınıza konuşun

Eşinizin sizi boşaması için geniş nedenleri olucaktır.. Gizli neden kullanıyorsunuz o hapı o geniş nedenleri eşinizle paylaşın.. Ve istemediğinizi açıkça söyleyin... Eşiniz kötü biriymiş yorumları sonra okudum genede çoçuk istemediginizi belirrtin çok üstelerse boşanın gitsin

• Beğen
Reactions: 000
Yok kandırmak dogru demiyorum kesinlikle o konuda haklısınz ben sadece niyetinin kötü oldugunu düsünmedim, cünkü en basta kadın kendisine hem fiziksel hem psikolojik zarar veriyor. Bi anlasak durumu belki sindirildi su an baska opsiyonu yoktur, mevzunun aslını öğrenip ona göre bi çözüm bulmak lazım.
Artik saklayamaz. Doktora gidecekler.
Açık olacak. Benim en çok kizdigim nokta hadi diyelim bir anda fevrice çözümü bu buldun zamanında baskıdan dolayı aklına bu geldi.
Hâlâ daha saklamaya çalışıyor? Hâlâ burada doktor anlamaz değil mi diye konu açıyor?

Bakın bu zorbadan çocuk istemiyorsa haklıdır. Hemde çok. Ama adamın da çocuk isteme hakkı var. Bunu sabote etmesin. Zaman hayatta en değerli şey.
Hem pastam dursun hem karnım doysun olmuyor. Her seçimin bir bedeli var.
Seçim yapıp eşine açık olacak. Sonrası ikisine kalmış.

Bu kandırmak iyi değil.

hormon testinin bazılarında hap kullandığın çıkar meydana bence bunu konuşarak halletme yoluna git

Doktor ilk hormonların kontrolü için kan tahlili ister. Ultrason ile muayne eder kist miyom var mı diye sonra rahim filmi isteyebilir tüpler açık mı bakmak icin. Üç yıl denediginiz halde olmadığını dusunurse yaşınız da küçük değilse tedaviye baslar. Direk tüp bebek tedavisi olmuyo birçok yöntem var ilaçla tedavi aşılama gibi.
Asil merak ettiklerimi tek siz cevaplamisiniz tesekkurler

Siz kullaniyorum demedikce belli olmaz merak etmeyin. Hormonlarda belki ufak degisiklikler olabilir ama nedeni dkh na baglanmaz.

Bu arada belki zaten cocugunuz olmayacak bi sorun vs cikabilir muayenede bu kadar stres yapmayin.
Ya geecektwn mi? Cok farkli cevaplar verilmis. Bundan emin misiniz acaba? Yani rahim duvari ince diye anlasilir denilmis mesela. Kaplar hormon testinde cikar da denilmis. Cok endiseliyim

Ya geecektwn mi? Cok farkli cevaplar verilmis. Bundan emin misiniz acaba? Yani rahim duvari ince diye anlasilir denilmis mesela. Kaplar hormon testinde cikar da denilmis. Cok endiseliyim
Evet rahim duvari inceliyor ama sen kullaniyorum demedikce kesinlikle kullaniyorsun diyemez sana o yizden agzindan kacirma sakin.

X