Aile Planlaması Doğum kontrol hapı kullanmayın!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Evet soylemiyorlar Allah hepsinin belasını tövbe est onların sayesinde varis var artık bende

Kan pıhtılaşması olanların kullanmaması gerek benimde kan pıhtılaşması çıktı daha önceden bikaç kez kullanmıştım ama öğrendikten sonra kesinlikle kullanmamam gerektiğini öğrendim

Çok haklısınız.Ben 10 ay kullandım bıraktığımda prolaktin seviyem 3 katına çıkmıştı ve dr hamile kalmana engel dediğinde dünya başıma yıkıldı sonra tekrar bi hormon tedavisiyle eski haline döndü tesadüfen öğrendim hem de ..ve de evliliğimin ilk ayları duygusallıkla ağlamakla geçti hep bu hapın yan etkisinden dolayı..Allah bir daha yaşatmasın..doktorlara kolay yaz hapı milletin hormonları alt üst olsun sonra hemen tüp bebek merkezine yönlendir oh gelsin paralar..eskiden 2 tüp merkezi vardı şimdi mantar gibi çoğaldılar bizim ninelerimiz ceket atsan hamile kalırdı da bizim nesil neden orda burda kısırlık tedavisi ve tüp bebekle uğraşıyor bir sürü para döküyor herşey ticarete dökülmüş sağlığımızı bile acımadan kullanıyorlar işte

Geçmiş olsun bende birkaç sorun yaşadım.Örneğin; kan pıhtılaşması yüzünden nerdeyse beyin kanaması oluyordum direkten dödüm.Kılcal damar kanaması yaptı 1 yıl uğraştım tedavi için ki tedavide hiçte ucuz değil.Hala da geçmiş sayılmaz.
Aşırı derecede bir hormon sorunu yoksa ve kısa süreli tedavi gerekiyorsa kullanılmalı ama asla devam edilmemeli.

İnanın 2.5 seneye kadar çevreme sizin gibi geri çekilme mi o bir yöntem değil asla diyordum ama 2.5 senedir bu yöntemi kullanıyoruz eşim çok dikkatli bu konuda
çünkü başka bir yöntem uygun değil şu an hap sprail iğne bunları ben istemiyorum kondom eşim için sorun yok ama o da iyi gelmedi bana hemde en iyisini alıp denedik tabiki sıkıntılı her ay gecikme ounca ben stres yaşıyorum adam rahat kendinden emin ama yenede adet olana kadar geriliyorum ben

Ya ben bu ay başlamayı düşünüyorum ama kafamda soru işareti oldu şimdi. . Prezervatif canımı çok yakıyor.. e spiral desen onu taktirmaktan korkuyorum.. ne yapacak şimdi

Geri çekilme ile 10 günde hamile kaldım.kocam olamaz olamaz saçmalama dediği için üst üste beş testten sonra kan tahlili de pozitif çıkınca inandık. Şoku üzerimizden atana kadar Bebek kucağımdaydı
geri çekilme ile ilgili olumlu yorumunuzun altına bu gerçeği de ekleyeyim. Benim de Bi arkadasım üç yıldır geri çekilme ile korunuyor ama bizde durum bu

Hayır ben bunun bilincindeyim zaten başta da belirttiğim gibi bunun korunma yöntemi olmadığını biliyorum demekki herkes te bir olmuyor.

Valla bende çikolata kisti için kullanmak zorundayım ama bıraktım yan etkilerinden dolayı. Aşırı sinir,cinsel isteksizlik ( çok ağrım oluyor hapsız adet olduğumda napcam bilmiyorum artık

Merhabalar piyasadaki en düşük hormonlu ilaç demişsiniz ismi nedir acaba? Ben de drosetil kullanıyorum Avrupa'da popülermiş öyle duydum

Hangi ilaci kullanoyordunuz?

Kizlar yasminle boyle bir sorun yasayaniniz oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…