Doğum hediyeniz....

ben hediyenin karsilikli alinmasi daha hos olur diye düsünüyorum..hediyenin amaci o ani özel kilmak ve tesekkür etmekse babanin da anne kadar hakettigine inaniyorum...
yani en azindan benim esim hakediyor:asigim:

cnm gündüzden bu yana takip ediyrom bence en büyük hediye size bebğiniz sağlıklı gelmiş hayırlı olsun daha ne olsun......

biz kadınlar herzaman hediye isteriz ama önemli olan bunun maddi boyutu değil önemli olan manevi içeriğidir....
sana bu zorlu yolculuk sonunda hediye alabilir maddi durumuna göre ama yoksa maddiyatı sevgisini ilgisini veridikten sonra geri boş....ne babalar var çocuğunun yüznüne bakmayan ilgilenmeyen karısının üzerine yıkan ...

o yüzden en büyük hediye ve servet mutluluğunu küçük meleğin sağlığı huzurunuz bunun bedelide yok üstelik...

bu benim düşüncem canım ...bebeğinizle sağlıklı huzurlu mutlu bir yuva dilerim.

biz kadinlara hediye olsun da,hele de esimizden gelsin de bahaneyede gerek yok aslindasırnaşık şeye bahanesi güzel olunca daha bi anlamli oluyor:teytey:

iyi dileklerin icin sagol canim,dilerim rabbim isteyen herkese hayirli saglikli evlatlar nasip eder,en kisa zamanda,amina.s.

bende bebiş isityorum :çok üzgünüm:ama önümde engellerim var
yarın yeni bir doktora gideceğim benim için dua edermisin ?

Benim Eşim Bana Sordu Ben Bebeğimize Hesap Açalim Dedimm

Ama Yine De Ayrica Ki Hala Bakiyor Iyi Bişey Istiyorum Cep Telefonu Gelevcek Bakalim Gelmesede Olur Gerçi Yağmurdan Firsat Yok Kii

bende bebiş isityorum :çok üzgünüm:ama önümde engellerim var
yarın yeni bir doktora gideceğim benim için dua edermisin ?

Ah güzel Allah im gönlündeki muradini hayirlisiyla en kisa zamanda kollarina versin insallah senin ve isteyen tüm arkadaslarin...

bebegimin yüzüne her baktigimda önce sükrediyorum sonra olmayan ve isteyen herkese bu duyguyu tattirmasi icin hep dua ediyorum bu sefer ismen dua edecegim canima.s.

bencede çoğu arkadaşın dediği gibi bu dert edilicekk bişey değil, düşünürse sevinirsin ama düşünmessedee üzülünülecekk bi durum değil ,bazen maddi şeyler hiç gelir doğumda senin yanındaki duruşu, sana o ankii "dünyaları verdin bana " bakışıı herşeyin üstündedir bence,

bana gelince benim ilk bebeğimde eşimyeni doğan bebekten beter di şaşkındı nereye ne tarafa koşacagını bilemedi:) şapşırıp kalmıştımı desem bilmıyorum ki:) elleri bomboştu yani:) ama yanımdakii heycanlı duruşu yetti bana:)
hmm sonraa tabii her seferinde "tühh resill bi çiçektemi almaz insann"
gibii konuşmalar olmadı değil aramızda bu konuda çok takılırdım ona,
ikinci bebeğimdee hazırlıklıydı:)) bıkmışş demek ki garip:)
bu seferde abartmıştı arajmanı yapma bi çiçek yaptırmış üzerinde bi bebek biblosu olan hoş bişey,mutlu oluyo insan tabi ki amaa en mühimi onu yanınızda hissetmekk ve bebeklerimizin sağlıklı olması

bu arada çok hoş bi başlık olmuş cücük eline sağlıkk a.s.

Benim Eşim Bana Sordu Ben Bebeğimize Hesap Açalim Dedimm

Ama Yine De Ayrica Ki Hala Bakiyor Iyi Bişey Istiyorum Cep Telefonu Gelevcek Bakalim Gelmesede Olur Gerçi Yağmurdan Firsat Yok Kii

hesap fikri cok güzel:)

su siralar burada Nokia N95 8gb cok tutuluyor bence harika bir telefon ama TR deki fiyatini bilmiyorum...

ilk dogumlar hep böyle oluyor demekki yalniz degilmisim,sevindimsırnaşık şeyilk cocuklar da öyle ne kadar bilgili olursan arastirirsan arastir hep bi acemilikler
oluyor zatensırnaşık şey

baslik icin afiyet olsun canima.s.

hesap fikri cok güzel:)

su siralar burada Nokia N95 8gb cok tutuluyor bence harika bir telefon ama TR deki fiyatini bilmiyorum...

SAOL CNMMMM Bİ ARAŞTIRAYIM BENDE YANİ EŞİME SÖYLİYİM BAKSIN Bİ RÖTARLI OLACAK AMA NE GELSE BEBEİŞEEE:teytey:

Iste boyle insanlara gicik oluyorum gosteris meraklisi hepsi.Allah bilir cogunun esi almamistir sirf hava olsun diye soyluyorlar.Senin huzurunu dusunen insan senin cevabinla haklisin der iyice fisteklemez.Yok bacim sen degis arkadaslarini.Yani tamam hediye isteyen alir yani herkesin esi cok dusunceli olucak degil ya.Benim esim alicak heralde eltime sormus ne alabilirim diye ama bu beni mutlu etti yani simdi durup almasa adamin bogazinami yapisicam yada aldigi zaman benim biryerimmi fazlalasiyo.Hayret ya burdada var oyle gosteris budalalari anam sen dinleme onlari evinin huzuru kacar.

Benim Kocam çok Incedir Kesin Bişey Alir Almak Zorund Adegil Ama Gerçekten çok Hoş Olur Gerçi şu An Tek Düşüncem Bebegimizin Saglikli Sihhatli Olmasi Ve Bu Dünyaya Allahin Izniyle Sag Saglim Gelmesi Ama Ben Biliyorum Kesin Alacak Canim Kocişim çok Incedir E Tabi Maddi Durumda önemli Ama En önemli Olani Mutlu Bir Aile Olamk Degl Midir ? Hediye Alsa Ne Olacak Almasa Ne Olacka Ben çok Fazla Takilip Kalmam Buna Yeter Ki Onun Saglik Ve Sihhati Yerind Eolsun En Buyuk Hediye Zaten Aile Olmaktir Mutlu Olmaktir

Allah Im Herkese Mutlu Aile Olmayi Nasip Etsin Aminnnnnnnnnnnn

Herşeyi maddi, somut şeylerle ölçenlere sinir oluyorum ben de. En güzel hediye bebeklerimiz zaten, başka nasıl bi hediye beklenebilir ki? Eşim bana hediye alsa istemezdim. Bebeğimizi kucağımıza aldığımız anın güzelliği para verilerek alınmış hiçbir şeyle bozulamaz.

valla benim eşimde bişey almadı bende ondan hediye falan beklemedim...seninde dediğin gibi en büyük hediye bebeğimin sağlıkla yanımızda olması....

eşm yoktu zaten dogumda uyandıgımda odamda cam fanusta canlı ır buket vardı ve uzerınde dunyanın en guzel annesıne senı sevıyorum yazıyordu... babam bır ata aldı annemde altın kolye aldı baskada olmadı....... insan hedıyeden zıyade hatırlanmak aranmak istıyor... benım içimdekı tek uhtedır eşimin yanımda olmaması... işyerınden ızın alamamıstı ve ben ailemın yanında dogum yaptım...

adam zaten dokuz ay boyunca dr parasıydı, bebek kıyafetiydi, yatağıydı, eşyasıydı masrafa boğuldu, bi de büyük maddi bir hediye beklemek biraz abes olur benim açımdan, imkanı ölçüsünde en iyisini yapacağına eminim eşimin, bu bir çiçek bile olur, bebeğimiz sağlıkla doğsunda gerisi önemli değil

kizlar dikkat ettimde genelde kendi anne babamiz hediye almis dogumdan sonra,kayinvalide kayinpederlerden bisey yok:uhm:

aslinda tam tersi olmasi gerekmiyor mufisfisfis

maddi durumu var ise hatirasi kalacak birsey olmasi guzel olur tabi..benim esim bana pirlanta bir yuzuk aldi..bende kismet olursa oglumun evlenecegi kiza takacagim insallah..

QUOTE=CüCüK;1522672]kizlar dikkat ettimde genelde kendi anne babamiz hediye almis dogumdan sonra,kayinvalide kayinpederlerden bisey yok:uhm:

aslinda tam tersi olmasi gerekmiyor mufisfisfis
[/QUOTE]

oglum 3 aylık kayınpeder geldı yeni.. sevdi kucagına aldı.. daha bıde bısey mı taksın:uhm:

isin maddi hediye kismi bir yana ama bebegimizi her kucagimiza aldigimizdaki o his gercekten dünyalara bedel:asigim:,Allahim kimseyi bu mutluluktan mahrum birakmasin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…