Doğum hediyeniz....

telefon diyodum ya ondan da geçtim halen ufak tefek gelen hediyeleri kzızm için değerlendiriyorum..

esimle kizimiza hayat sigortasi yaptirdik,18 yasindan sonra cekebilecek ya da Allah korusun bize birsey olursa ona en azindan hayatini yönlendirebilecek bir miktar olsun,maddi anlamda kimseye muhtac kalmasin diye...

zaten cocuk olunca hep bizden bizim ihtiyaclarimizdan,isteklerimizden önce onlarinki öncelik oluyor:icecream:

bebislerimiz icin kendimizden ödün verecegimiz daha coook durum olacak insallah canim o nedenle simdilik birazcik kendimize mi öncelik versek fena olmaz aslinda sonra istesek de cadilardan firsat kalmayacak sanirim:1hug:

aslina bakarsan tabiki de önemli olan bebegimizin saglikli dogmasi ve en güzel hediye..ama bence esler boyle özel günleri es gecmemeliler..hatta aileler bile..ufak anısı olan bir sey bende isterim dogrusu..

benim ilk doğumumda eşim sadece çiçek getirmişti. benim hamileliğim riskli bir hamilelikti. o yüzden pekte ne getirdiğinin önemi yoktu. çünkü bebeğimi sağlıklı bir şekilde yanıma vermişerdi. en güzel hediye her ikimiz içinde buydu. ama 2. doğumumda yine büyük canlı bir çiçek ve ucunda kalp olan bir kolye almıştı.:1rolleyes:

X