Doğum günü konusu... Şeytan diyor ki kutlamayı komple iptal et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi ne de kutlu olur ya doğum günü içe düşen bunca kurttan sonra

Ben de bu hikayeyi çooook iyi biliyorum ama bir farkla, benimkiler bence birlikte olmuştu

Ah be konu sahibi, adam senin bir ay evvelden söylediğin doğumgününde eve yatılı çağırmış kızı. Sen niye kabul ediyorsun hadi o dedi. Doğumgünü haftama denk geliyor deseydin ya keşke. Ayrıca bence kutlamaya evde tek kalmasınlar diye çıkmıyorsun hak verdim

O nasıl profil fotoğrafı konuyu unuttum 3 defa okudum sanki Lucifer girdi aklıma :) desturrrrrrrr

Bu konuda farklı düşünüyor olabiliriz tabii ki ben sadece sizi uyarmak istedim. O gelen kızı cin kızlardan gördüm sizi ise daha masum. Çünkü doğum gününüzün olduğu hafta daha erkek arkadaşınız gelmesine izin verdiginde olay cikarmamanizdan belli.

İlişki bittikten sonra bana göre kim olduğu önemli. Çünkü tanıdığım veya sözde yakın arkadaşı ile çıkıyorsa bu ilişki sonrası olmamış demektir, bu da benim pek saygı dolu bir ilişkide olmadığım anlamına geldiği için beni üzer ve yaşadığım zamanları gereksiz hissettirir.

Hemen ayrılın yorumlarına katılmıyorum. Eğer bu ilişkide şu anda çakal olan diğer kız ise ama erkek arkadaşınız aslında iyi ama bazı şeyleri sadece bilemeyen bir insansa, biraz agirliginizi koymanizi ve bir daha bu tarz durumlara kendinizi en başından sokmamanizi tavsiye ederim.

Mutluluklar dilerim.

Haklısınız tabii ki olması gereken bu ben de sizin gibi düşünüyorum. İlişki denen şey karşılıklı anlayış ve beklentiler üzerine kuruludur. Ama maalesef çoğu insan evlenene kadar işte aşık falan olduysa bir süreliğine değişiyor karşıdakinin beklentilerine göre şekil alıyor. Ya da kimisi de konudaki gibi hiç o zahmete bile girmiyor, ben böyleyim işine geliyorsa diyor. Mutlu olabilmek için en azından 7/10 beklentilerini karşılayan, yani gerçekte de öyle olan bir adam bulman gerekiyor ki sonradan şok yaşamamak gerek. Konu sahibine o yüzden dedim adam şimdi onun zoruyla yapsa bile özünde yok yani, evlense bile eninde sonunda mutsuz olur adam şimdiden zahmete girmiyor. Hiç uğraşmaya değmez.

Ama boylede olmazki soyle soyle olsun diye siparis vermissiniz yani adam yapmiyorsa bukadar zorlamayin bence cocuk hakli strese giriyorum demekle

Nasıl bu kadar rahatsıniz ? Sevgiliniz nasıl başka kadınla başbaşa gezebilir ?

Bazi insanlar ince düşünemez. Bu durumlarda ne istediginizi karsi tarafa soyleyin deriz. Siz soylemissiniz. Sakin bir yerde yemek istiyorum demissiniz. Kompleks bir tatil plani, cok pahali bir hediye istememissiniz. Bu basit isteği gormezden gelmis sizi önemsemiyor.
Ha birde sunu soyleyeyim. Adamin tek kotu huyu bu, idare ederim diye düşünmeyin. Adam plan yapamıyor degil, onemsemiyor. Yillar gectikce siz arkadaşlarınızı, eşlerinin neler yaptıklarını göreceksiniz ve kendinizi degersiz hissetmeye baslayacaksiniz. Bu durum katlanarak devam edecek.
Ayrilir misiniz bilmiyorum ama partiyi iptal edin derim

Evet yani adam böyle. 3 sene geçmiş, ya bunu "hakettigim değeri bilmiyor" de ayrıl gitsin ya da kabul et bu şekilde yasa, her sene kavgasını da çıkarma.
İnsanın başına ne geliyorsa birilerini değiştirmeye çalışmaktan geliyor

Kız bize mızırdandı ama bu saate kadar partide..kendine yapıldı sanıyor. Eminimki gelen çoğunlukla çocuğun arkadaş çevresidir **tanımadığı ama onda 5 gün kalan kız için bir gece düzenlemiştir ne de olsa ortak eski arkadaşları
Yut yavrum..bunu da yut

Sevmiyor net. Böylelerini daha flört döneminde kapıya koyduğum için hiçbir sevgilim bana böyle muamele edemedi. Hepsi doğum günümde beni şımartıp emrime amade gezdiler. Ama siz her şeye tamam dediğiniz için önemsenmiyorsunuz bunu çok açık görüyorum, bence siz de görüyorsunuz. Ya bu deveyi gütmeli ya da bu diyardan gitmelisiniz.

Karşınızda ki insan doğum gününe önem vermiyor sizde zorluyosunuz iptal edin partiyi çıksın dışarda yemek yeyin benim kocamda doğum günümde bişey yapmaz arada kutlar işte bı çiçek böcekle ben artık takmıyorum içinden gelerek yapmayacaksa yapmasın zaten insanı herşeyden sogutuyolar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…