Doğru olan nedir sizce ?

nalan0908

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
22
4
34
Merhabalar,
Burda daha çok büyüklerime danışmak fikir almak istediğim bir konu var. Okuyunca tuhaf ya da sıradan komik gibi gelebilir ama içinde olan için öyle hissedilmiyor. 28 yaşında bir yıllık evliyim. Eşim yönlendirmeyle iş yapan konuşan birisi değil hatta oldukça sinirlenir neyse.
Ailem şehir dışına kardeşimi ev tutmaya gitti öğrenci evi. Özetle bu. Annem eşin beni neden aramıyor hayırlı olsun vs demedi gibi serzenişlerde bulunuyor Birkaç gündür hatta baya tartıştık bu konu ile iligli. Taraf tutmuyorum. Annemde haklı. Fakat eşimde aramadı o da yanlış. Bilemiyorum ama bu kadar uzayıp tepki gösterilmesi gereken bir konu mu sizce ben mi yanlışım ? Bu arada eşimle annemin arası iyidir kavga vs olmamıştır.

Ben şeyi anlamiyorum kardeşin alttarafi üniversite sınavı kazanmış neyin tebrigi ? Sana söyler hayırlı olsun der aynı ortamda bulunurlarsa ya da denk gelip konusurlarsa x de kazanmış hayırlı olsun der. Bunun ekstra merasime ne gerek var ?

Ortada hayırlanacak bir şey yok ki adam arasın anneniz fazla takıntılı,annenize eşim gerektiği yerde arar bunun için gerekli değil diyin

Valla ben de evleneli neredeyse bir yıl olacak daha bir kere eşin beni neden aramıyor demedi annem. Çok Çok insan annesini aramaz mı diye bana sarar iş güç yoğunluk yorgunluk her gün arayamıyoruz haliyle. Ama annenizin isteğini saçma buldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…