Doğru olan nedir sizce ?

sonuçlar daha bugün açıklandı, ne ara gidip ev tutup yerleştirdi sizinkiler ?
muhtemelen daha kayıtlar bile başlamamıştır
birkaç gündür bununla ilgili tartışıyoruz demişsiniz, bu durumda kardeşinin birkaç gün önce öğrenci evine yerleşmiş olması lazım
ama sonuçlar bile bugün açıklandı
bu tutarsızlığı bize açıklar mısınız ?

Yaşıtız evliyim zaman zaman annemde tiripleniyor ama herşeye ayrı ayrı tebrik edemeyiz gerek yok Zaten ne için arayıp soracaktı ben anlamadım elbette kontak olsun hal hatır sorsunlar ama kardeşin ev tuttu diyeyse çok saçma muhatabi annen değil o halde kardeşin. Eşin de en ufak şeylere fıriklenmesin 😃 kürekle tam ağıza vurmalık benim eşimde öyle bazen erkeklerin beyni geç gelişiyor annesinin eğitemediğini ben hala eğitmedim sen düşün. Ama bazı konularda aydınlattım 🤣 gelişme var…

Merhabalar,
Burda daha çok büyüklerime danışmak fikir almak istediğim bir konu var. Okuyunca tuhaf ya da sıradan komik gibi gelebilir ama içinde olan için öyle hissedilmiyor. 28 yaşında bir yıllık evliyim. Eşim yönlendirmeyle iş yapan konuşan birisi değil hatta oldukça sinirlenir neyse.
Ailem şehir dışına kardeşimi ev tutmaya gitti öğrenci evi. Özetle bu. Annem eşin beni neden aramıyor hayırlı olsun vs demedi gibi serzenişlerde bulunuyor Birkaç gündür hatta baya tartıştık bu konu ile iligli. Taraf tutmuyorum. Annemde haklı. Fakat eşimde aramadı o da yanlış. Bilemiyorum ama bu kadar uzayıp tepki gösterilmesi gereken bir konu mu sizce ben mi yanlışım ? Bu arada eşimle annemin arası iyidir kavga vs olmamıştır.

Annenizin dolduruşuna gelmeyin, araması için önemli bir şey yok. Ama böyle zamanlar da yönlendirme olarak değil de tatlı dille söylemek lazım. Mesela ben hasta mı, yorgun mu hayırlanacak bir şey mi var bilirim ailemde. eşime de derim aşkım bir ara istersen çok mutlu olur sen ararsan diye. O da ne zaman böyle desem arar. Çünkü araman lazım değil, arasan mutlu olur sevinir, seninle paylaşmak ister gibi bir tondayız biz. Eşimde aynı şekilde bana sen bir ara istersen der bende ararım öyle durumlarda. Hiç gaza gelmeyin, tatlı dille ben hayırlı olsun dedim sen ararsan çok sevinirler mutlu olup heyecanlamışlar diyin konuyu kapatın. Hatta arayıp hayırlı olsun diye birlikte arayın birlikte konuşup kapatın. Uzatmak istemediğimizde biz öyle yapıyoruz.

Merhabalar,
Burda daha çok büyüklerime danışmak fikir almak istediğim bir konu var. Okuyunca tuhaf ya da sıradan komik gibi gelebilir ama içinde olan için öyle hissedilmiyor. 28 yaşında bir yıllık evliyim. Eşim yönlendirmeyle iş yapan konuşan birisi değil hatta oldukça sinirlenir neyse.
Ailem şehir dışına kardeşimi ev tutmaya gitti öğrenci evi. Özetle bu. Annem eşin beni neden aramıyor hayırlı olsun vs demedi gibi serzenişlerde bulunuyor Birkaç gündür hatta baya tartıştık bu konu ile iligli. Taraf tutmuyorum. Annemde haklı. Fakat eşimde aramadı o da yanlış. Bilemiyorum ama bu kadar uzayıp tepki gösterilmesi gereken bir konu mu sizce ben mi yanlışım ? Bu arada eşimle annemin arası iyidir kavga vs olmamıştır.
Cok sıkıcı konular.

bana çok saçma geldi annenizin beklentisi.
bunun için özel olarak anneniz aranmaz ama kardeşinizi arayıp tebrik edebilir o ayrı. anneniz mi sınava girdi kazandı üniversiteyi.

Anneniz esiniz tarafindan yeterli kadar saygi ve ilgi görmedigini düsünüyor. Asıl konu bu. Maddi beklentileri de olabilir o ayri. Hep adaletli olmaya bakın..esiniz annenizle görüsünce hayirli olsun der zaten. Ekstra tantanaya gerek yok

sonuçlar daha bugün açıklandı, ne ara gidip ev tutup yerleştirdi sizinkiler ?
muhtemelen daha kayıtlar bile başlamamıştır
birkaç gündür bununla ilgili tartışıyoruz demişsiniz, bu durumda kardeşinin birkaç gün önce öğrenci evine yerleşmiş olması lazım
ama sonuçlar bile bugün açıklandı
bu tutarsızlığı bize açıklar mısınız ?
Sonuç açıklanır açıklanmaz yola düşüp ev tutmuşlar. Bulamayız ev kalmaz diye düşündüler galiba. Bunda tutarsiz bir şey yok.

Bu konuda tebrik etmek için yapması istenen bir aramayı yapmadıysa ve ondan dolayi birkaç gündür tartışma varsa bu da yüksek puan aldığı ve yerleşmeyi garantilemesi hakkinda olabilir. Puan tebriği de beklenmiş olabilir.

Ortada düğün olur bişey olur denir de yani bunada yuhh yani gerçekten adam neye hayırlı olsun diyecek annen abartmış

Annenizin dolduruşuna gelmeyin, araması için önemli bir şey yok. Ama böyle zamanlar da yönlendirme olarak değil de tatlı dille söylemek lazım. Mesela ben hasta mı, yorgun mu hayırlanacak bir şey mi var bilirim ailemde. eşime de derim aşkım bir ara istersen çok mutlu olur sen ararsan diye. O da ne zaman böyle desem arar. Çünkü araman lazım değil, arasan mutlu olur sevinir, seninle paylaşmak ister gibi bir tondayız biz. Eşimde aynı şekilde bana sen bir ara istersen der bende ararım öyle durumlarda. Hiç gaza gelmeyin, tatlı dille ben hayırlı olsun dedim sen ararsan çok sevinirler mutlu olup heyecanlamışlar diyin konuyu kapatın. Hatta arayıp hayırlı olsun diye birlikte arayın birlikte konuşup kapatın. Uzatmak istemediğimizde biz öyle yapıyoruz.
Bu yoruma katılıyorum aranacak bir şey yok diyenleri de anlamadım. Kardeşimin sevincine benim kadar sevinsin isterim eşim. Aynı şekilde onun kardeşini de ben ararım.

Sonuç açıklanır açıklanmaz yola düşüp ev tutmuşlar. Bulamayız ev kalmaz diye düşündüler galiba. Bunda tutarsiz bir şey yok.

Bu konuda tebrik etmek için yapması istenen bir aramayı yapmadıysa ve ondan dolayi birkaç gündür tartışma varsa bu da yüksek puan aldığı ve yerleşmeyi garantilemesi hakkinda olabilir. Puan tebriği de beklenmiş olabilir.
ben sorumu konu sahibine sordum.
ihtiyacım olan cevap o olabilir bu olabilir tarzında varsayımlar değil, gerçekleşen durum neyse onunla ilgili.

ben sorumu konu sahibine sordum.
ihtiyacım olan cevap o olabilir bu olabilir tarzında varsayımlar değil, gerçekleşen durum neyse onunla ilgili.
Beğenmedim atacak kadar ne hırslandınız?:KK70::KK70::KK70::KK70:

Boomer mısınız hanımefendi? :KK70:

Forum burasi. Size cevap verme hakkını bana da tanıyor forum. Siz belirlemiyorsunuz bunu. Burada hepimiz birbirimize yorumlar yapıyoruz. Beğenmiyorsanız ağlayarak günlüğünüze yazabilirsiniz.:KK53::KK70:

X